Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poradnik jak otrzymać rewers Galaxy Gifts!


Rekomendowane odpowiedzi

Mentor
Opublikowano

Dobrze , że robiłem z angielskiego poradnika bo ten zapomniał o 1 linijce co trzeba dodac :D

 

BTW. Poleciała mi 1 legendarna karta 

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ktoś może mi pomóc? taki błąd:

Genymotion:

post-709857-0-89741300-1443083788.png

 

A taki w Virtual boxie

post-709857-0-79364800-1443083810.png

 

EDIT:Virtualization technology mam na Enabled

874831456689708709857.jpeg

Tyle Wygrać.

Opublikowano

@AboVeAll

A możesz powiedzieć jak nazywa się ta funkcja?

 

@Edit przypomniało mi się że kiedyś też używałem virtual boxa i nic nie ruszałem w biosie.

874831456689708709857.jpeg

Tyle Wygrać.

Opublikowano

@AboVeAll

A możesz powiedzieć jak nazywa się ta funkcja?

 

@Edit przypomniało mi się że kiedyś też używałem virtual boxa i nic nie ruszałem w biosie.

po prostu odpal zainstalowany razem z Genymotionem

Oracle VirtualBox

i tam odpal swoją maszynę, mi pomogło

tumblr_nkcalyLwew1r9spw1o1_500.gif

Opublikowano

po prostu odpal zainstalowany razem z Genymotionem

Oracle VirtualBox

i tam odpal swoją maszynę, mi pomogło

jak tak robie to w virtyal boxie wyskakuje komunikat taki jaki pokazałem w poście wyżej.

874831456689708709857.jpeg

Tyle Wygrać.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam ja po przeczytaniu całego tematu swojego problemu nie znalazłem.

Natomiast po włączeniu maszyny i załadowaniu się andka jest wszystko ok natomiast tak to wygląda jakby neta na emulacji nie było.

Przeglądarka systemowa działa a na emulacji nie ma.

 

Screen :

4ceeee46fc7b8.png

 

Ktoś coś zaradzi ?

 

@Edit

Poradziłem sobie jak ktoś chce pomocy PW

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Hearthstone się wiesza przy połowie ładowania, wyskakuje coś z Paused i emulator się crashuje

Może to mój gówniany pc

i3 540, Radeon 5750, 3gb ram

Opublikowano

to nie działa blokada na region jest i nie można pobrać hs'a

@Edit z amazona nie da się pobrać hearthstone'a ale można pobrać z google play trzeba się trochę pobawić tu macie poradnik


  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Jakby autor nie był pół mózgiem to napisałby że trzeba dodać tą linijkę 
 

ro.product.model=SM-G920F

Pod linijką ze zmianą na :samsung:

be40e79d8a4146afcd71316c7fe9f193a72a0ee3

Opublikowano

Znalazłby się ktoś kto by się zalogować na maszynie moim kontem ? Byłbym wdzięczny ponieważ u mnie to nie działa. Pw ;>

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

­Zainstalowałem VB razem z Genymotion. Zróbiłem tak jak w poradniku, ale jak chcę uruchomić wirtualny S5 to wyskakuje mi błąd "unable to connect to your virtual device". Miał ktoś tak lub wie jak to naprawić? Używam win 7 64-bit.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Wam też się to sciąga bardzo wolno? 800 mb heartstone a sciąga się już z dobre 20 minut. A powinno około 7-10.

14 lat  

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jak to zrobić teraz? Po zmianie apki amazona nie działa. Wcześniej pamiętam zrobiłem coś, że działało, ale to było dawno temu a mam nowe konto

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...