Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Co sądzicie o NFS World Offline?


Martin_Gaming

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A mi ciągle pokazuje się błąd "Out of memory". Normalnie jak wszedłem dzś online to nie miałem tego problemu. A w offline jest.

Ktoś gdzieś pisał, że może to być wina zbyt dużej ilości naklejek na autach

349241432911096669131.jpeg
  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No nie wiem. Zrobiłem sobie ogólnie backup save'a. A ja nie mam tam dużej ilości naklejek na samochodach. Wręcz przeciwnie gardzę jak na aucie jest za dużo naklejek.

Opublikowano

A mi ciągle pokazuje się błąd "Out of memory". Normalnie jak wszedłem dzś online to nie miałem tego problemu. A w offline jest.

 

Sprawdź czy jak uruchamiasz serwer to wszystko się odpala w tych 3 okienkach i niema żadnych błędów. Miałem podobny błąd, wystarczyło zaktualizować jave i zrestartować komputer nawet 2 razy. 

 

0md2yZl.jpg

Opublikowano

Pamiętajcie że to jest mały emulator, i może wyskakiwać kilka błędów związanych z za dużym savem.

Opublikowano

Mam mały problem z tym NFSW Offline. Nie mam pliku NFSW.exe, albo nie wiem gdzie jest. W głównym folderze mam tylko GameLauncher.exe. Nie wiem co z tym zrobić. Ktoś pomoże? ;)

Opublikowano

Tam gdzie jest GameLauncher to tam jest zwykły Launcher przez który uruchamiasz grę. A samą grę zainstalowałeś gdzieś indziej. Jeśli nic nie zmieniałeś powinna być w C:\Program Files\Electronic Arts jeżeli się nie mylę to właśnie tam powinna być

Opublikowano

Wgrałem jakiegoś save'a i chciałem sprzedać wszystkie samochody które tam był i kiedy chcę jakiś sprzedać wyskakuje Out of Memory :/ Wiecie co zrobić ?

Zaktualizowałeś serwer? Tutaj jest najnowsza wersja:

http://www67.zippyshare.com/v/4ADB9l1z/file.html

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/file/9cf1eed602cca02a0b090b08d5db2f2354bfa5d9656db84db79ed44eb7f7748b/analysis/1437233617/

HB5fLf7.png

Opublikowano

ja to bym byl szczesliwy jak by bylo bitwa na autostradzie jak w undercover :)

Oooo! Pamiętam to :)... Świetnie się bawiłem na tych misjach

 

 

 

 

Dałem edita tematu jutro przetlumacze changeloga...

 

 

EDIT: bardzo szybkie tłumaczenie jagby co to mnie Poprawiajcie... :)

76561198180869410.png
Opublikowano

"Ok, I'll add the UDP fake MP trick. Update will be later than what I said tho, definitely not today." ~ berkay2578

76561198180869410.png
Opublikowano

Tez mnie to zaskoczyło... I znikł napis o tym iż nie wspiera swojego projektu ^^

 

 

Edit:I'm adding fail-safe launch commands, auto exit, auto restart, and removing the card packs completely. ~ berkay2578

 

3dit:I'm in hospital bed and can't really go anywhere so I'm just coding the server. ~ berkay2578

76561198180869410.png
Opublikowano

Beta 1.7 w skrócie:

  • Błędy "Out of memory" nie powinny już występować
  • Istnieje teraz możliwość zaimportowania trzech kierowców
  • Można teraz włączyć światła policyjne w radiowozach, które ich nie mają
  • Do dilera samochodowego zostały dodane specjalne edycje aut
  • Dodane nowe części tuningu wizualnego
  • Drobne zmiany w ServerEditorze
  • Można teraz naprawiać auta
349241432911096669131.jpeg
Opublikowano

<p>

 

Beta 1.7 w skrócie:

  • Błędy "Out of memory" nie powinny już występować
  • Istnieje teraz możliwość zaimportowania trzech kierowców
  • Można teraz włączyć światła policyjne w radiowozach, które ich nie mają
  • Do dilera samochodowego zostały dodane specjalne edycje aut
  • Dodane nowe części tuningu wizualnego
  • Drobne zmiany w ServerEditorze
  • Można teraz naprawiać auta
Oh... Juz dodaje ;)

 

3dit:

I jak nowa wersja... Podoba wam się ;)?

 

 

 

Do tematu dodano:

+nowa wersja

+Podziękowania :)

76561198180869410.png
Opublikowano

Według mnie nowy update jest spoko. Akurat pomysł o tych 3 kierowcach i co do świateł policyjnych jest super, ale szkoda, że akurat światła policyjne dotyczą tylko Mustanga, i Silva :/

Opublikowano

Według mnie nowy update jest spoko. Akurat pomysł o tych 3 kierowcach i co do świateł policyjnych jest super, ale szkoda, że akurat światła policyjne dotyczą tylko Mustanga, i Silva :/

Oj tam oj tam... Zawsze jakiś + :3

76561198180869410.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...