Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Co sądzicie o NFS World Offline?


Martin_Gaming

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie!

 

Krótko mówiąc co sądzicie?

 

Powiem szczerze że mam duże pokłady nadzieji w autorze tej modyfikacji... Obiecał również możliwość stworzenia servera prywatnego... Życzę mu serdecznie powodzenia a wy?

 

 

 

 

OSTATNIA AKTUALIZACJA OFFLINE: 28/07/2015

 

 

 

Wersje:

 

Beta 28/07/2015:

 

[pl]

Błędy "Out of memory" nie powinny już występować

Podobnie z błędami "No working powerups"

Istnieje teraz możliwość zaimportowania trzech kierowców

Można teraz włączyć światła policyjne w radiowozach, które ich nie mają

Do dilera samochodowego zostały dodane specjalne edycje aut

Dodane nowe części tuningu wizualnego

Drobne zmiany w ServerEditorze

Można teraz naprawiać auta

Dodano możliwość dodania sobie slotów

Zooptymalizowano kod

 

Download: (z tematu TheVolume)

http://www.mpcforum.pl/s/dc13332

 

18/07/2015 :

-Naprawiono out of memory w większości przypadkow

- ServerEditor wyłączy server kiedy nfsw.exe zostanie wylaczone

- Dodano opcje modyfikowania plikow

 

17/07/2015:

 

-Katalog Plików został zupdatowany włącznie z autem "Pagani Zonda F Roadster"

-dodano osiagniecia oraz "badge-set" support został dodany

- Dodałem ukryte osiagnjecie "XKR Speed Hunter". Jest jeszcze 28 wiecej osiagniec które zostały schowane. Śledź mój przykład aby je dodać .

- Naprawiono błąd out of memory... DAMN YOU JAVA!

- Code is optimized from ground-up.

Uses byte[] instead of String for response.

- "LoginAnnouncements" skonczone oraz donation link został dodany, idź zaszalec(?).

- Dodano działające sprzedawanie aut

- Nowy ServerEditor.

- Support carslots.xml tylko teraz.

- Nowy Readme.html.

 

Mega szybkie tłumaczenie ... Nie ma kilku fragmentów ale to się za kilka godzin poprawi :)

Poprawiajcie mnie jagby co :D !

 

Download:http://www67.zippysh...B9l1z/file.html

 

Skan:https://www.virustot...sis/1437233617/

 

Podziękowania dla @TheVolume :)

 

07/07/2015:

 

+ Każda część została dodana do sklepu/ekwipunku. Podziękowania dla din1989's za pomoc.

Performance Parts -> Inventory

A/M, Skill -> Shop

+ Każdy "basket data" dla aut został dodany do Dilera Podziękowania dla zsomboor's za pomoc.

+ Dodano ServerLauncher, Moze teraz ludzie beda mieli mniej Crashów

+ Naprawiono błędy w ServerEditor.

- Katalog Plików dla auto nie został zaktualizowany!

 

Download: http://przeklej.org/...D/server.1..rar

Download 2: http://www.speedyshare.com/f8tKN/server-1.rar

<span style="font-family:'comic sans ms', cursive;"> Podziękowania dla @1373230489-U611928.pngCitral. za 2 Download ;)!

 

 

Skan: https://www.virustot...sis/1436272970/

 

Jak zainstalować [ENG]: https://www.youtube.com/watch?v=85MAqZUoee0

 

 

"basket file" ~ Dziękuję tobie DominoGrm za pliki ;)

 

https://mega.nz/#!qs...oKQd9gTCtniyiTE

Skan:

https://www.virustot...sis/1436300734/

 

Jak bedzie nowa wersja szybko wpisuje changeloga oraz daje Download!

 

Zapraszam również do tematu @TheVolume ;)http://www.mpcforum.pl/topic/1441801-dl-pliki-gry-python-serwer-offline-profile-kierowców-aktualizowane/#entry12222844

 

 

Dużo roboty odwalili za mnie @TheVolume i @MararOn ,dla nich wielkie podziękowania i lajki :)

76561198180869410.png
  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Co tu dużo pisać... Czekamy.

Ostatnia aktualizacja miała miejsce wczoraj, ale wciąż jest to wersja BETA. Bugów jest dużo i jak widać stopniowo są one eliminowane.

Również życzę powodzenia autorowi ;) EA nie potrafiło ogarnąć rozgrywki to gracze się za to wezmą.

HB5fLf7.png

Opublikowano

Jak twórca modyfikacji da wszystkie auta za igc i da zamiast przycisku "+Sb" to: "donate"... usunie unlimited cash i założy server to mu normalnie wcisne 400 zł w prezencie :D

 

Ciekawe jak to będzie wyglądać w wrześniu :)

76561198180869410.png
Opublikowano

W końcu mogę sprawdzić jak sprawowałby się każdy samochód po wymaksowaniu do każdej klasy :D W środę kolejna aktualizacja z tego co się dowiedziałem.

Opublikowano

A o co chodzi z tym Vauxhallem i DBS Volante? Te auta były już wcześniej?

Jeśli chodzi o Vauxhalla to miał on być wprowadzony, ale EA nie dostało zgody na wykorzystanie marki, o DBSie nic mi nie wiadomo.

349241432911096669131.jpeg
Opublikowano

Hmmmm... Ciekawi mnie jakie możliwości miałbym jako założyciel 1 z 100 serverow nfsa w :D czy możliwe byłoby dodanie na taki server własnego trybu typu... DRIFT :D

76561198180869410.png
Opublikowano

Jeśli chodzi o Vauxhalla to miał on być wprowadzony, ale EA nie dostało zgody na wykorzystanie marki, o DBSie nic mi nie wiadomo.

Właśnie widziałem na filmie z NFS W Offline, że te dwa auta są. Także oby dodali je w kolejnych update'ach :D

Opublikowano

Właśnie widziałem na filmie z NFS W Offline, że te dwa auta są. Także oby dodali je w kolejnych update'ach :D

Skoro dodają te auta, to może kiedyś zostaną dodane też nowe achievementy, który ponoć siedzą w plikach gry już trochę czasu

349241432911096669131.jpeg
Opublikowano

Strona glowna nfsa... jakos nie widze nic ciekawego

 

EDIT

Szkielet wyludzajacy haslo?

Ja bym tu sie nie rejstrowal ....

76561198180869410.png
Opublikowano

Zobaczymy co gracze włożą w NFS:W, gdyby EA prowadziło ten projekt "Od graczy dla graczy" to nie zamykali by serwerów. Pewnie otworzyli by nowe :)

Opublikowano

Zobaczymy co gracze włożą w NFS:W, gdyby EA prowadziło ten projekt "Od graczy dla graczy" to nie zamykali by serwerów. Pewnie otworzyli by nowe :)

Wtedy Gra cieszyłaby sie dużą popularnością :D!

76561198180869410.png
Opublikowano

Aston Martin DBS był w grze? Czy mi się wydaje czy twórca NFS:W Offline go dodał do gry?

Opublikowano

Aston Martin DBS był w grze? Czy mi się wydaje czy twórca NFS:W Offline go dodał do gry?

DBS był, ale DBS Volante nie. Podobno będzie dodany w kolejnych aktualizacjach tak jak większość innych rzeczy.

Opublikowano

No i dobrze... Gracze robią wiecej niż wydawca ... Super :D!

 

 

ale przeraża mnie jedno... jak wyjda te servery zeby nie bylo jak ... no niewiem... Minecraftcie :P?
#SuperSuperDuperMegaVip :D

76561198180869410.png
Opublikowano

"Udostępni" pewnie za pieniądze. Ale marzyć o darmowym silniku można.

Opublikowano

"Udostępni" pewnie za pieniądze. Ale marzyć o darmowym silniku można.

No tak, to jest EA i nie ma co liczyć na cokolwiek od nich za darmo, ale może zostaniemy pozytywnie zaskoczeni

"Udostępni" pewnie za pieniądze. Ale marzyć o darmowym silniku można.

No tak, to jest EA i nie ma co liczyć na cokolwiek od nich za darmo, ale może zostaniemy pozytywnie zaskoczeni

349241432911096669131.jpeg
Opublikowano

No tak, to jest EA i nie ma co liczyć na cokolwiek od nich za darmo, ale może zostaniemy pozytywnie zaskoczeni

zaskoczeni

 

No tak, to jest EA i nie ma co liczyć na cokolwiek od nich za darmo, ale może zostaniemy pozytywnie zaskoczeni

 

Niczmym twórcy borderlanda po tym jak zobaczyli iż mimo że nie wypuścili sdk to i tak było tony modów :)

 

 

Ale skąd wiesz ze pliczkow tez nie usuną ;P?

76561198180869410.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...