Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zamykam, bo nie umiecie dyskutować


Dragon33

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Problem z tym, że jak wkleja się zdjęcie posta użytkownika w idiotyzmach to jest idiotyzmem, a jak już wklei się moderatora to jest obraza - proste? Proste, wystarczy uważać, że wszyscy z jakąś rangą są nieomylni i życie na forum staje się prostsze.

 

Co do Ciebie  @Valze to może mamy jeszcze porozmawiać o pogodzie? U mnie upał 40 stopni na słońcu i w ogóle duszno, a propos słyszałeś, że paliwo staniało? Bo chyba trochę się rozluźniasz przy temacie?

 

 

 

get a life typki siedzicie na tyhm mpc forum jakby to bylo wasze drugie zycie wyjdźcie piekna pogoda jes piwko se wypijcie itp.

 

 

Nie ma jak schłodzić, bo tak to bym wyszedł :/

 

 

 

Sam mogłem nadać ci ostrzeżenie, po prostu ktoś był szybszy. W każdym razie podziwiam, że chciało ci się wypisywać swoje żale do wszystkich po kolei z powodu 5 punktów ostrzeżeń.

 

 

Za obrazę kogoś takiego jak Ty powinien być perm.

pyhvh7E.png


 


  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie Tobie oceniać kto jest lepszy, a kto gorszy, mnie też nie, ale akurat się składa, że to ja jestem moderatorem, a Ty nie. Już wyjaśniłem wyżej dlaczego ta dyskusja nie powinna mieć miejsca ;)

Czy ty nie przesadzasz koleś? Wywyższanie się rangą to łamanie podstawowej zasady, nie po to ktoś to w AZ zapisywał żebyś sobie robił co chcesz.

 

Jak spieprzyłeś jakąś sprawę to mógłbyś siedzieć cicho zamiast tego głupiego tłumaczenia(a bo Makin tak zrobił to też sobie zrobię).

Opublikowano

Czy ty nie przesadzasz koleś? Wywyższanie się rangą to łamanie podstawowej zasady, nie po to ktoś to w AZ zapisywał żebyś sobie robił co chcesz.

 

Jak spieprzyłeś jakąś sprawę to mógłbyś siedzieć cicho zamiast tego głupiego tłumaczenia i próby wojowania czegoś.

 

Niczego nie spieprzyłem, po prostu odpieram nieudolne ataki bojowników mpcforum, a skoro sam Kicha wjeżdża na moje ambicje, to nie będę temu obojętny.

Opublikowano

Niczego nie spieprzyłem, po prostu odpieram nieudolne ataki bojowników mpcforum, a skoro sam Kicha wjeżdża na moje ambicje, to nie będę temu obojętny.

Ja p******e gościu na c**j ty tu spamujesz, no skończ p********... Nie wiem po co z nimi dyskutujesz, to troche nudne. Zamknąłeś to zamknąłeś na jakiego wała drążyć temat?

Opublikowano

Przecież tak nie jest, więc skąd ta dedukcja? Każdy raport jest sprawdzany, nawet nie wiesz ile raportów zostaje odznaczonych z powodu ich niesłuszności, więc serio "nie wiem to się wypowiem".

 

 

Stary tak mi dogryzłeś, że chyba wyjdę w końcu z domu :(

A wiem nawet ze swojego przykładu bo takowego dostałem i potem musiałem się kręcić po prywatnych wiadomościach, żeby to odkręcić i Mod który mi go wstawił sam mi napisał, że nie przeanalizował mojego posta do końca i dał niesłusznego warna.

Jakbym nie wiedział to bym się nie wypowiadał.

 

 

jak widze spinające osoby aka valze czy też miss rumunów po prostu dostaje raka

 

co wy k***a, zycia nie macie? cale dnie przed pc siedzicie? matka was w pokoju zamknela?

wyjdzcie na dwor, zapalcie sobie szluga, napijcie sie piwka z kumplami, idzcie na dupy i cos zrobcie

 

jak czytam ten temat, to naprawde mi jest was zal, pozdrawiam idac na dziwki, cya

Typie ja pisze średnio 1 post na dzień więc o czym ty pierdolisz?

Ty od założenia konta napisałeś więcej postów w te 4 dni niż ja w 2 tygodnie.

Hipokryta.

Desperacją jest iść na dziwki więc waruj piesku.

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Niczego nie spieprzyłem, po prostu odpieram nieudolne ataki bojowników mpcforum, a skoro sam Kicha wjeżdża na moje ambicje, to nie będę temu obojętny.

Powinieneś być, jesteś moderatorem, a nie randomem, który odpowiada na każdą zaczepkę swoją dawką. Po za tym gdzie wjechał na twoje ambicje? Mówi Ci co jego zdaniem źle robisz, przemyśl jego rady.

 

Co to tego spieprzenia jak to nazwałem, czy dla Ciebie zamknięcie tematu w którym była prowadzona dość kulturalna dyskusja jest normalne? Użytkownikom się to nie podoba, Miszczu otworzył temat z powrotem, więc chyba jednak nie zrobiłeś do końca dobrze, a teraz się z tego wykręcasz

 

Ja p******e gościu na c**j ty tu spamujesz, no skończ p********... Nie wiem po co z nimi dyskutujesz, to troche nudne. Zamknąłeś to zamknąłeś na jakiego wała drążyć temat?
A od czego jest forum jak nie od dyskusji?
Opublikowano

A wiem nawet ze swojego przykładu bo takowego dostałem i potem musiałem się kręcić po prywatnych wiadomościach, żeby to odkręcić i Mod który mi go wstawił sam mi napisał, że nie przeanalizował mojego posta do końca i dał niesłusznego warna.

Jakbym nie wiedział to bym się nie wypowiadał.

 

Dobrze, ale zauważ, że to są pomyłki moderatorów, każdy jest człowiekiem, może się pomylić, ale jak ktoś się odwołuje od warna i nie ma racji, to nie będziemy mu zdejmować procentów.

Opublikowano

Typie ja pisze średnio 1 post na dzień więc o czym ty pierdolisz?

Ty od założenia konta napisałeś więcej postów w te 4 dni niż ja w 2 tygodnie.

Hipokryta.

Jestem pewny, że siedzę o wiele mniej przed pc niż ty.

Tak to jest, te osoby udające trolli, bardzo nieudanych trolli, zazwyczaj najwięcej siedzą przed tym kompem, gdy bana dostanie to w 5 minut nowe konto zakłada i tak mógłby cały dzień.

 

//i oczywiście ta ich "kultura osobista". W końcu największe śmieszki w polsce tak piszą ;p

Opublikowano

Powinieneś być, jesteś moderatorem, a nie randomem, który odpowiada na każdą zaczepkę swoją dawką. Po za tym gdzie wjechał na twoje ambicje? Mówi Ci co jego zdaniem źle robisz, przemyśl jego rady.

 

Co to tego spieprzenia jak to nazwałem, czy dla Ciebie zamknięcie tematu w którym była prowadzona dość kulturalna dyskusja jest normalne? Użytkownikom się to nie podoba, Miszczu otworzył temat z powrotem, więc chyba jednak nie zrobiłeś do końca dobrze, a teraz się z tego wykręcasz

 

 

A od czego jest forum jak nie od dyskusji?

Już pisałem tutaj, że sugerowałem się wypowiedzią Makina:

http://www.mpcforum.pl/topic/1434411-zamykam-bo-nie-umiecie-dyskutowa%C4%87/#entry12166106

Ale skoro się pomyliłem, to temat otwarłem na nowo i tyle filozofii. Co do tych ambicji, to czytaj uważnie, bo Kicha napisał wyraźnie, że to On był lepszy moderatorem niż ja, więc oto chodzi.

Opublikowano

Na forum się dzieje źle, ilość bezbeków ciągle się zwiększa, niestety większość z nich migruje do moderacji forum. Kto by pomyślał, że na forum gdzie miała miejsca akcja mors czy też narodził nam się futur0 będą zamykane tematy o tematach głośnych, kontrowersyjnych w takim subforum jakim są pogaduszki. Niestety forum straciło swój urok, swojego ducha. Teraz mam wrażenie, że jest to miejsce głównie przeznaczone dla moderacji by popisać sobie na jakże tajemniczym sb i lizaniu sobie nawzajem penisów, a nawet samemu sobie poprzez podbijanie sobie logów w modlogs. Dlaczego forum się zmieniło w miejsce dla pośmieszkowania moderacji, dlaczego forum nie jest dla użytkownika? Co ma użytkownik z tego, że założy temat, a taki elzav wbija w pogaduszki i zamyka, bo się nie zgadza z jego poglądami. Co gorsza, takie akcje są usprawiedliwiane cytatami typu "wzorowałem się na Lordzie Makinie, spójrz tutaj". Do cholery moderacjo trochę samodzielności, wszystkim makin nie będzie się przejmował i nie będzie za każdego takich błahych spraw załatwiał. Niedługo ostrzeżenie nie będą nadawane bez zgody makina, bo moderacja nie będzie wiedzieć co zrobić w danej sytuacji. Co gorsza, ludzie wybierani do takich stanowisk nie są wybierani racjonalnie tylko JUŻ po znajomości (przykładów nie będę dawał bo po co). Kompetencja danej osoby do danego działu nawet nie jest sprawdzana dlatego mamy takiego valze w pogaduszkach a nie innego. Czy tak było jak fifolski czy antix się zajmowali działem? No właśnie nie, więc można śmiało stwierdzić, że sytuacja zaistniała jest spowodowana taką a nie inną osobą. Do k***y administracjo (bo moderacja gowno może bez ingerencji jedynego makina) dajcie trochę luzu dla pogaduszek, bo wszakże do czegoż był ten dział zrobiony? Ja teraz widzę dwa powody by założyć tutaj temat: jaką szkołę wybrać i co zrobić w danej sytuacji. Dyskusje tutaj nie istnieją, a jeśli już to są szybko zakopywane przez bezeków, bo inaczej tych osób się nie da nazwać, sorry. 

Moderacja większości działów jest nieporadna, bo niewiele rzeczy dzieje się bez wiedzy Makina (tak, niego, bo nikt inny z zielonych nie żyje, szkoda). Do moderacji są dobierane niepoprawne osoby (tak valze, wczoraj kilka tematów jakie zamknąłeś w pogaduszkach wróciły tak jak moje posty w idiotyzmach, nawet zaragz je zalajkował, szkoda) co nie powinno mieć miejsca. Szkoda, że głównym argumentami do wybrania takiej osoby jest aktywność i znajomość, żadnych kompetencji. 

Droga moderacjo, przestańcie sobie lizać penisy na sb i zajmijcie się forum, bo są ludzie którzy moderujący dany dział nie wiedząc o nim nic. Szkoda, że jesteśmy dla was plebsem aniżeli zwykłymi użytkownikami z którymi da się żyć. Nas się nie pozbędziecie, a jak już to dokonacie to czym będzie forum bez użytkowników.

Żal mi forum, niegdyś miejsce gdzie można było popisać na różne tematy, dopytać czegoś, poznać fajnych ludzi i miło spędzić czas z nimi tutaj, a teraz niektóre działy wieją pustką a żeby miło spędzić czas tutaj trzeba mieć co najmniej kida. MPC 2k7-2k12 nvr 4get

PS: Winny tłumaczy się najwięciej

K***a uderzanie na ambicje na jakimś glupim forum xD, opanujcie się

btw co to ma być za nadawanie ostrzeżeń, czy ty się dobrze czujesz? z*******e podejście do użytkownika

o2a0ea.jpg

Opublikowano

Tak to jest, te osoby udające trolli, bardzo nieudanych trolli, zazwyczaj najwięcej siedzą przed tym kompem, gdy bana dostanie to w 5 minut nowe konto zakłada i tak mógłby cały dzień.

 

//i oczywiście ta ich "kultura osobista". W końcu największe śmieszki w polsce tak piszą ;p

Jak to mówią w internecie możesz być kim chcesz.

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Na forum się dzieje źle, ilość bezbeków ciągle się zwiększa, niestety większość z nich migruje do moderacji forum. Kto by pomyślał, że na forum gdzie miała miejsca akcja mors czy też narodził nam się futur0 będą zamykane tematy o tematach głośnych, kontrowersyjnych w takim subforum jakim są pogaduszki. Niestety forum straciło swój urok, swojego ducha. Teraz mam wrażenie, że jest to miejsce głównie przeznaczone dla moderacji by popisać sobie na jakże tajemniczym sb i lizaniu sobie nawzajem penisów, a nawet samemu sobie poprzez podbijanie sobie logów w modlogs. Dlaczego forum się zmieniło w miejsce dla pośmieszkowania moderacji, dlaczego forum nie jest dla użytkownika? Co ma użytkownik z tego, że założy temat, a taki elzav wbija w pogaduszki i zamyka, bo się nie zgadza z jego poglądami. Co gorsza, takie akcje są usprawiedliwiane cytatami typu "wzorowałem się na Lordzie Makinie, spójrz tutaj". Do cholery moderacjo trochę samodzielności, wszystkim makin nie będzie się przejmował i nie będzie za każdego takich błahych spraw załatwiał. Niedługo ostrzeżenie nie będą nadawane bez zgody makina, bo moderacja nie będzie wiedzieć co zrobić w danej sytuacji. Co gorsza, ludzie wybierani do takich stanowisk nie są wybierani racjonalnie tylko JUŻ po znajomości (przykładów nie będę dawał bo po co). Kompetencja danej osoby do danego działu nawet nie jest sprawdzana dlatego mamy takiego valze w pogaduszkach a nie innego. Czy tak było jak fifolski czy antix się zajmowali działem? No właśnie nie, więc można śmiało stwierdzić, że sytuacja zaistniała jest spowodowana taką a nie inną osobą. Do k***y administracjo (bo moderacja gowno może bez ingerencji jedynego makina) dajcie trochę luzu dla pogaduszek, bo wszakże do czegoż był ten dział zrobiony? Ja teraz widzę dwa powody by założyć tutaj temat: jaką szkołę wybrać i co zrobić w danej sytuacji. Dyskusje tutaj nie istnieją, a jeśli już to są szybko zakopywane przez bezeków, bo inaczej tych osób się nie da nazwać, sorry. 

Moderacja większości działów jest nieporadna, bo niewiele rzeczy dzieje się bez wiedzy Makina (tak, niego, bo nikt inny z zielonych nie żyje, szkoda). Do moderacji są dobierane niepoprawne osoby (tak valze, wczoraj kilka tematów jakie zamknąłeś w pogaduszkach wróciły tak jak moje posty w idiotyzmach, nawet zaragz je zalajkował, szkoda) co nie powinno mieć miejsca. Szkoda, że głównym argumentami do wybrania takiej osoby jest aktywność i znajomość, żadnych kompetencji. 

Droga moderacjo, przestańcie sobie lizać penisy na sb i zajmijcie się forum, bo są ludzie którzy moderujący dany dział nie wiedząc o nim nic. Szkoda, że jesteśmy dla was plebsem aniżeli zwykłymi użytkownikami z którymi da się żyć. Nas się nie pozbędziecie, a jak już to dokonacie to czym będzie forum bez użytkowników.

Żal mi forum, niegdyś miejsce gdzie można było popisać na różne tematy, dopytać czegoś, poznać fajnych ludzi i miło spędzić czas z nimi tutaj, a teraz niektóre działy wieją pustką a żeby miło spędzić czas tutaj trzeba mieć co najmniej kida. MPC 2k7-2k12 nvr 4get

PS: Winny tłumaczy się najwięciej

K***a uderzanie na ambicje na jakimś glupim forum xD, opanujcie się

btw co to ma być za nadawanie ostrzeżeń, czy ty się dobrze czujesz? z*******e podejście do użytkownika

o2a0ea.jpg

 

Beka, beką, ale nie będę obojętny wobec osób, które wypisują takie rzeczy na zmarłą osobę, trochę poszanowania by się przydało.

Opublikowano

­Nie rozumiem waszej nienawiści do administracji MPCforum... Chcemy (moderatorzy, Global M i @Lord Makin [ i oczywiście Elita]) aby był porządek na forum.

Chcemy dla was jak najlepiej (tak wygląda z mojej perspektywy), a my tracimy czas na wasze głupoty (chodzi tu o sam temat).

 

Na MPCforum siedzi około 6-7k osób (licząc nie zarejestrowanych userów) dziennie w godzinach popołudniowych i nas jest tylko taka garść, a was jest w pieruny. ;/

Trzeba trochę się ogarnąć, wziąść w garść i poukładać życie. :)

 

Dziękuje.

 

// Całe życie nie będziesz hejtował innych. Zdarzy się taka sytuacja z której nie będziesz miał wyjścia. ;\

Opublikowano

Beka, beką, ale nie będę obojętny wobec osób, które wypisują takie rzeczy na zmarłą osobę, trochę poszanowania by się przydało.

 

 dominika wyzywali bo jego zachowanie bylo zalosne, mieli do tego prawo, byly osoby przeciwne jego zachowaniu jak i za, a to ze ich argumenty byly tak przytaczana swiadczy jedynie o nich

Opublikowano

Beka, beką, ale nie będę obojętny wobec osób, które wypisują takie rzeczy na zmarłą osobę, trochę poszanowania by się przydało.

Samobójcami trzeba gardzić i to nie dlatego, żeby była beka tylko dlatego, że jak ktoś z problemami widzi jak są traktowani samobójcy od razu mu się odechciewa wieszania się na sznurówkach.

 

@MarekPL1 o jakim ty układaniu życia mówisz?  Ty nam nie układaj życia ziomek.

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Nie Tobie oceniać kto jest lepszy, a kto gorszy, mnie też nie, ale akurat się składa, że to ja jestem moderatorem, a Ty nie. Już wyjaśniłem wyżej dlaczego ta dyskusja nie powinna mieć miejsca ;)

Nie jestem, z dnia na dzień widzę, że to trochę siara być moderatorem.

 

 

Sam mogłem nadać ci ostrzeżenie, po prostu ktoś był szybszy. W każdym razie podziwiam, że chciało ci się wypisywać swoje żale do wszystkich po kolei z powodu 5 punktów ostrzeżeń.

Widzę poruszyłem temat i od razu wbił się wypowiedzieć, ale nawet nie przeczytał ani jednego mojego postu. Po 1. nie kłam, że nie prosiłeś zaraxa by dał mi warna, wiem, że tu każdy ma zmowę z każdym. Poza tym znów swój poziom pokazujesz. Ok więcej prawdy nie napiszę, bo znów warna dostanę.

 

 

 

Tak zauważyłem jedną rzecz...

o2a0ea.jpg

 

Valze, do cholery jasnej, jesteś właścicielem tego forum?! Nie, jesteś zwykłym moderatorem. Powiem Ci tak, w necie to czujesz się zaszczycony dawać warny, to pójdź do tego Pana wer ist sie, tam gdzie on mieszka, nie wiem, na mieście się spotkajcie... Powiedz mu prosto w twarz, że czujesz się zaszczycony dawać warny za nic... Nie zrobisz tego. Czemu? Strach i tyle.

 

 

 

 

­Nie rozumiem waszej nienawiści do administracji MPCforum... Chcemy (moderatorzy, Global M i @Lord Makin [ i oczywiście Elita]) aby był porządek na forum.

Chcemy dla was jak najlepiej (tak wygląda z mojej perspektywy), a my tracimy czas na wasze głupoty (chodzi tu o sam temat).

 

Na MPCforum siedzi około 6-7k osób (licząc nie zarejestrowanych userów) dziennie w godzinach popołudniowych i nas jest tylko taka garść, a was jest w pieruny. ;/

Trzeba trochę się ogarnąć, wziąść w garść i poukładać życie. :)

 

Dziękuje.

 

// Całe życie nie będziesz hejtował innych. Zdarzy się taka sytuacja z której nie będziesz miał wyjścia. ;\

 

Rozwaliłeś system. Chcecie dla nas, użytkowników jak najlepiej... A z każdą wypowiedzią moderatorów, GM'ów, Elity, Adminów nie, bo oni nic nie piszą, ale tych niżej, mam ochotę wyjść z tego miejsca, bo poziom spada i kultura oraz szacunek wobec użytkowników spada gwałtownie w dół.

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

jp2gmd, no i co mi k***a zrobisz? dasz bana? napisze to znowu tutaj i nic ci to nie da, zresztą nikt tutaj osoby świetej nie wyzywał, zbaczasz z toru

 

I z kim ja tutaj dyskutuje...

Opublikowano

 

Zawsze myślałem że dyskusja polega na wymianie własnych poglądów. Jeżeli z kimkolwiek się nie zgadzamy, to możemy wymienić się własnymi spostrzeżeniami, dlatego też warto zadać sobie pytanie, DLACZEGO moderatorzy z tegoż forum zamykają tematy do tego przeznaczone, w podforum o nazwie "Pogaduszki"? Jak można "nie umieć" dyskutować, wymiana zdań i konstruktywna krytyka są jakże wskazane. Nawet jeżeli ktokolwiek z użytkowników prowokuje swoimi poglądami, to drodzy moderatorzy, nie macie prawa powiedzieć że "nie umiemy" dyskutować. Elo, nie będę was uczył podstaw forumingu xdd

http://www.mpcforum.pl/topic/1433977-dominik-szyma%C5%84ski-czyli-ofiara-spo%C5%82ecze%C5%84stwa/page-5

 FASZYŚCI!!!!!!!!!!!

Opublikowano

I z kim ja tutaj dyskutuje...

zle to wzialem pod uwage tak jak ty, bo nic nie napisalem o temacie o dominiku, dla mnie jedyna zdechla osoba jest papiesh

moze lepiej skoncz sie tlumaczyc i narzekac na uzytkownikow i siedz gdzies w kącie i patrz co ludzie o tobie mysla anizeli sie bronic przed wszystkim?

Opublikowano

­

 

Samobójcami trzeba gardzić i to nie dlatego, żeby była beka tylko dlatego, że jak ktoś z problemami widzi jak są traktowani samobójcy od razu mu się odechciewa wieszania się na sznurówkach.

 

@MarekPL1 o jakim ty układaniu życia mówisz? 

 

Wziąść się do roboty. Nie będziesz cały czas siedział przed komputerem i grał w jakieś tam "strzelanki" czy "klocki".

Osiągniesz 30 lat i będziesz chciał dalej żyć ze swoją matką? Jeśli tak, to powodzenia w życiu.

 

 

Nie jestem, z dnia na dzień widzę, że to trochę siara być moderatorem.

 

 

Widzę poruszyłem temat i od razu wbił się wypowiedzieć, ale nawet nie przeczytał ani jednego mojego postu. Po 1. nie kłam, że nie prosiłeś zaraxa by dał mi warna, wiem, że tu każdy ma zmowę z każdym. Poza tym znów swój poziom pokazujesz. Ok więcej prawdy nie napiszę, bo znów warna dostanę.

 

 

 

Tak zauważyłem jedną rzecz...

o2a0ea.jpg

 

Valze, do cholery jasnej, jesteś właścicielem tego forum?! Nie, jesteś zwykłym moderatorem. Powiem Ci tak, w necie to czujesz się zaszczycony dawać warny, to pójdź do tego Pana wer ist sie, tam gdzie on mieszka, nie wiem, na mieście się spotkajcie... Powiedz mu prosto w twarz, że czujesz się zaszczycony dawać warny za nic... Nie zrobisz tego. Czemu? Strach i tyle.

 

 

 

 

 

Rozwaliłeś system. Chcecie dla nas, użytkowników jak najlepiej... A z każdą wypowiedzią moderatorów, GM'ów, Elity, Adminów nie, bo oni nic nie piszą, ale tych niżej, mam ochotę wyjść z tego miejsca, bo poziom spada i kultura oraz szacunek wobec użytkowników spada gwałtownie w dół.

 

Szanuje Ciebie, spoko. Byłeś kiedyś Moderatorem, znasz doskonale regulamin, no ale co poradzisz. Są tacy ludzie, którzy nie umieją się zachować i gadają takie bzdety.

Opublikowano

Widzę poruszyłem temat i od razu wbił się wypowiedzieć, ale nawet nie przeczytał ani jednego mojego postu. Po 1. nie kłam, że nie prosiłeś zaraxa by dał mi warna, wiem, że tu każdy ma zmowę z każdym. Poza tym znów swój poziom pokazujesz. Ok więcej prawdy nie napiszę, bo znów warna dostanę.

No rzeczywiście nie mam co robić tylko prosić kogoś, żeby dał Ci warna. Ofc. sam mogłem to zrobić, więc dziwne spekulacje.

 

 

Tak zauważyłem jedną rzecz...

o2a0ea.jpg

 

Valze, do cholery jasnej, jesteś właścicielem tego forum?! Nie, jesteś zwykłym moderatorem. Powiem Ci tak, w necie to czujesz się zaszczycony dawać warny, to pójdź do tego Pana wer ist sie, tam gdzie on mieszka, nie wiem, na mieście się spotkajcie... Powiedz mu prosto w twarz, że czujesz się zaszczycony dawać warny za nic... Nie zrobisz tego. Czemu? Strach i tyle.

 

Tobie się już chyba miesza świat wirtualny z rzeczywistym, ja tylko pilnuję tutaj porządku. Mam do niego iść i powiedzieć mu w twarz "dostałeś 5% za spam", no chyba by mnie wyśmiał xDD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...