Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Reklamy-Metin2, Zareklamujemy Twój serwer!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

­

 

Z prezki na mpc to można wyciągnąć 50 osób na starcie, nie więcej xD

Arianea. Zrobisz dobry serwer będziesz miał dużo graczy, Twój najwyraźniej dobry nie jest, skoro tak sądzisz.

 

 

Btw. wtf?

27 czerwca:

 


Szczerze mogę polecić. W metina nie grałem od 2013 roku a dziś otrzymuje maila dotyczącego serwera Verdea z maila wysłanego przez Reklamy Metin2. Byłem lekko zdziwiony ale zasięg reklamy to panowie macie.

 

3 lipca:

To że maila nie dostałeś nie oznacza że ktoś robi kogoś w bambuko, chcesz to statystykę zapodam :) Nie polecasz bo harnaś fajny powód tylko że właścicielem mailingu jest zupełnie ktoś inny niż harnaś a on z nami współpracuje : ) A personalne spiny załatwiaj na pw. To nie temat od wyrównywania rachunków a oferta.

tenor.gif

 

Opublikowano

­

 

Arianea. Zrobisz dobry serwer będziesz miał dużo graczy, Twój najwyraźniej dobry nie jest, skoro tak sądzisz.

 

 

Btw. wtf?

27 czerwca:

 

 

3 lipca:

 

To dołączyć do teamu nie można ? :huh: :huh:  Skoro tak to poproszę o usunięcie swojego posta. Wybacz.

Opublikowano

04951_rkkoux.jpg

Dyskutowałbym nad tym ;)

 

NO JEST SIE CZYM SZCZYCIC XDDD 

EARISE.PL - 12.08.2021 18 ! 
Metin 2

Counter-Strike : Global Offensive - Suprime
Heroes of The Storm - Rank 1 Assasin [*] 
League of Legends - Diamond I toplaner [*]

Opublikowano

­

 

NO JEST SIE CZYM SZCZYCIC XDDD 

 

Taka liczba na aktualne wymagania i humorki graczy jest bardzo dobrym osiągnięciem ;) Szczególnie, że startowali z 100 online.

Opublikowano

5 mln? To strasznie mało. Do tego połowa z nich to nieaktywne emaile bo bardzo mało który serwer ma weryfikacje emaliową.

Popieram, sam wpisuje byle co przy reje xD xD xD xD xD

Opublikowano

Popieram, sam wpisuje byle co przy reje xD xD xD xD xD

Wiesz po co jest Bouncer i Hard Bouncer? Obie funkcje odpowiadaja za usuwanie nieaktywnych emaili.

17687288966590777985.png

Opublikowano

System nie działa co możecie się przekonać po Verdea.

Zwykłe wyłudzanie hajsu na śmiesznych systemach.

nie polecam

Sukces to drabina, po której nie sposób wspiąć się z rękami w kieszeniach.


 


 

Opublikowano

System nie działa co możecie się przekonać po Verdea.

Zwykłe wyłudzanie hajsu na śmiesznych systemach.

nie polecam

 

Jesteś Uroczy.. Słyszeliśmy to 47 razy od Ciebie : ) Zadbam o to byś skończył z banem. Pozdrawiam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...