Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Reklamy-Metin2, Zareklamujemy Twój serwer!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To nie dziala :) Co widac po samym serwerze Verdea.pl na starcie mieli 300 osob i maja tyle do teraz a reklama byla wlasnie na tych e-mailach.

Szkoda hajsu.

Sukces to drabina, po której nie sposób wspiąć się z rękami w kieszeniach.


 


 

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

To nie dziala :) Co widac po samym serwerze Verdea.pl na starcie mieli 300 osob i maja tyle do teraz a reklama byla wlasnie na tych e-mailach.

Szkoda hajsu.

 

Nom i ze 100 zrobiło się 300 xD Nie działa w c**j : D Nie skłonisz wszystkich by grali na jednym serwerze ^^ @EasyEasyEasy

Opublikowano

Nom i ze 100 zrobiło się 300 xD Nie działa w c**j : D Nie skłonisz wszystkich by grali na jednym serwerze ^^ @EasyEasyEasy

No to jest oczywiste ale chociaż trochę ludzi by wbiło gdyby to działało :)

Sukces to drabina, po której nie sposób wspiąć się z rękami w kieszeniach.


 


 

Opublikowano

No to jest oczywiste ale chociaż trochę ludzi by wbiło gdyby to działało :)

 

Chłopie xD ty nie wiesz o czym mówisz a jednak chcesz coś na siłe powiedziec... verdea na kilka godzin po starcie miala 70-80 graczy online ;) po rozesłaniu ma ich 300 więc błagam nie wypowiadaj się na temat o którym bladego pojęcia nie masz...

 

@EasyEasyEasy

Opublikowano

Chłopie xD ty nie wiesz o czym mówisz a jednak chcesz coś na siłe powiedziec... verdea na kilka godzin po starcie miala 70-80 graczy online ;) po rozesłaniu ma ich 300 więc błagam nie wypowiadaj się na temat o którym bladego pojęcia nie masz...

 

@EasyEasyEasy

Ty chyba nie rozumiesz że większość jest z MPC? Było 100 online + ludzie o 16 godz nie mogli wbić a jeszcze reszta nie miała clienta...

Stary wiem że chcesz na tym zarobić żeby dupska z domu nie ruszać ale lecisz w c***a ;)

Sukces to drabina, po której nie sposób wspiąć się z rękami w kieszeniach.


 


 

Opublikowano

Ty chyba nie rozumiesz że większość jest z MPC? Było 100 online + ludzie o 16 godz nie mogli wbić a jeszcze reszta nie miała clienta...

Stary wiem że chcesz na tym zarobić żeby dupska z domu nie ruszać ale lecisz w c***a ;)

Mówisz, że system nie działa? Na starcie serwera było 96 osób online, o 22 120, na 2 dzień 200, na 3 dzień 250, dzisiaj było 332, a mailing wciąż trwa, przypadek? Nie sądze..

Innej reklamy nie ma :P

OQqSOv4.png

Opublikowano

Ty chyba nie rozumiesz że większość jest z MPC? Było 100 online + ludzie o 16 godz nie mogli wbić a jeszcze reszta nie miała clienta...

Stary wiem że chcesz na tym zarobić żeby dupska z domu nie ruszać ale lecisz w c***a ;)

 

I masz przyjacielu potwierdzonko od samej administracji serwera #rekt, Wchodzisz tutaj produkujesz te nędzne posty bez wiedzy na ten temat byle tylko swój licznik podbić. Rest In Peace :)

 

A co mi tam edit by cie oznaczyć błaźnie

 

@EasyEasyEasy

Opublikowano

­

 

Ty chyba nie rozumiesz że większość jest z MPC? Było 100 online + ludzie o 16 godz nie mogli wbić a jeszcze reszta nie miała clienta...

Stary wiem że chcesz na tym zarobić żeby dupska z domu nie ruszać ale lecisz w c***a ;)

 

Nawet sobie nie zdajesz ile osób gra w metina na prywatnych serwerach/globalu i nie ma pojęcia o MPCforum. Mamy baze już ponad 6mln aktywnych adresów e-mail osób powiązanych z grą, lepszej reklamy niż u nas nie znajdziesz. Fakt - nie jest ona robiąca BOOM na start, po prostu e-mail do każdego musi dotrzeć, a nie każdy sprawdza go dzien w dzien jak np filmy na youtube, czy ulubione fanpage. Jednakże docieramy w najskrytsze zakamarki internetu. Pozdrawiam :-)

Opublikowano

Mówisz, że system nie działa? Na starcie serwera było 96 osób online, o 22 120, na 2 dzień 200, na 3 dzień 250, dzisiaj było 332, a mailing wciąż trwa, przypadek? Nie sądze..

Innej reklamy nie ma :P

Prezka MPC.

Przecież zawsze tak jest... w dzień startu mało graczy a na 2gi dzień ludzie już się schodzą.

@1361622928-U485574.pngCloudFlare grzeczniej bo Ci rework Pandory nie wyjdzie marginesie :v

 

Dbra zostańmy przy zdaniu że ani ja ani wy nie macie racji.

Sukces to drabina, po której nie sposób wspiąć się z rękami w kieszeniach.


 


 

Opublikowano

Prezka MPC.

Przecież zawsze tak jest... w dzień startu mało graczy a na 2gi dzień ludzie już się schodzą.

@1361622928-U485574.pngCloudFlare grzeczniej bo Ci rework Pandory nie wyjdzie marginesie :v

 

Dbra zostańmy przy zdaniu że ani ja ani wy nie macie racji.

Z prezki na mpc to można wyciągnąć 50 osób na starcie, nie więcej xD

OQqSOv4.png

Opublikowano

Prezka MPC.

Przecież zawsze tak jest... w dzień startu mało graczy a na 2gi dzień ludzie już się schodzą.

@1361622928-U485574.pngCloudFlare grzeczniej bo Ci rework Pandory nie wyjdzie marginesie :v

 

Dbra zostańmy przy zdaniu że ani ja ani wy nie mamy racji.

 

Hahah ja pier... umieram ze śmiechu przychodzisz tu brudasie pieprzysz rzeczy o których pojęcia nie masz a na koniec prosisz byśmy uznali iż obie strony nie mają racji? Zapytam czy się w głowę nie uderzyłeś bo twoje zachowanie to normalne nie jest. Tylko TY nie masz tutaj racji.

Opublikowano

Hahah ja pier... umieram ze śmiechu przychodzisz tu brudasie pieprzysz rzeczy o których pojęcia nie masz a na koniec prosisz byśmy uznali iż obie strony nie mają racji? Zapytam czy się w głowę nie uderzyłeś bo twoje zachowanie to normalne nie jest. Tylko TY nie masz tutaj racji.

Napinka przez kabelek zawsze spoko :D Nie prosiłem uznałem że nie ma sensu kłócić się z idiotą bo jeszcze mnie zarazi poprzez rozmowe.

Wiesz o co kaman ;)

Sukces to drabina, po której nie sposób wspiąć się z rękami w kieszeniach.


 


 

Opublikowano

Napinka przez kabelek zawsze spoko :D Nie prosiłem uznałem że nie ma sensu kłócić się z idiotą bo jeszcze mnie zarazi poprzez rozmowe.

Wiesz o co kaman ;)

 

Posty widzę piszesz twardo tutaj. Ośmieszył cie tutaj admin verdea ośmieszyłem cie ja ale co tam przecież licznik postów bije nie? : )

Opublikowano

Nie działa taki system reklamy, widać po verdei, nie polecam :) 

EARISE.PL - 12.08.2021 18 ! 
Metin 2

Counter-Strike : Global Offensive - Suprime
Heroes of The Storm - Rank 1 Assasin [*] 
League of Legends - Diamond I toplaner [*]

Opublikowano

Nie działa taki system reklamy, widać po verdei, nie polecam :)

Verdea z 100 graczy ma teraz 300 a serwer nie jest jakiś pro elo kozacki więc nie pisz , że ta metoda reklamy nie działa!

17687288966590777985.png

Opublikowano

Verdea z 100 graczy ma teraz 300 a serwer nie jest jakiś pro elo kozacki więc nie pisz , że ta metoda reklamy nie działa!

Verdea? Jeden z lepszych serwerów na jakim kiedykolwiek grałem, a było ich dużo ( mowa tutaj o plikach ) więc nie przesadzaj.

Jeszcze raz nie polecę. 

EARISE.PL - 12.08.2021 18 ! 
Metin 2

Counter-Strike : Global Offensive - Suprime
Heroes of The Storm - Rank 1 Assasin [*] 
League of Legends - Diamond I toplaner [*]

Gość Lajk™
Opublikowano

Em, tego. Ziomków polecam.. ekipa spoko projekt z*******y. dałbym wam 5+ ale tylko polecę :D­

Opublikowano

Z racji bardzo kompetentnej załogi digitaleurope z czystym sercem mogę polecic, na pewno nie zawiedziecie się na współpracy z Nimi, chłopaki wiedzą co robią. 

Opublikowano

no no Pietrek..

 

Mam pytanie jak masz określoną liste maili to jeżeli ktoś ci da z 100k maili i niektóre się powtarzają to dana osoba dostanie pare maili czy tylko jeden ? 

1912513.jpeg

Opublikowano

no no Pietrek..

 

Mam pytanie jak masz określoną liste maili to jeżeli ktoś ci da z 100k maili i niektóre się powtarzają to dana osoba dostanie pare maili czy tylko jeden ? 

Tylko 1

17687288966590777985.png

Opublikowano

Posty widzę piszesz twardo tutaj. Ośmieszył cie tutaj admin verdea ośmieszyłem cie ja ale co tam przecież licznik postów bije nie? : )

Sami sb ośmieszyliście ;) Na posty mam wyjebane ziomek... Może jeszcze bym nabijał gdyby na tym forum był jakiś regulamin.

 

 

Może uwierzę w tą reklamę jak zgłosi się do was serwer bez żadnej prezki itp :) Bo póki co ładnie robicie w c***a z niedziałająca reklamą.

Sukces to drabina, po której nie sposób wspiąć się z rękami w kieszeniach.


 


 

Opublikowano

Sami sb ośmieszyliście ;) Na posty mam wyjebane ziomek... Może jeszcze bym nabijał gdyby na tym forum był jakiś regulamin.

 

 

Może uwierzę w tą reklamę jak zgłosi się do was serwer bez żadnej prezki itp :) Bo póki co ładnie robicie w c***a z niedziałająca reklamą.

Po czym to wywnioskowałeś , że nie działa taka reklama?

17687288966590777985.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...