Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Śmieszne Uwagi Z Dzieniczka.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Patryk żyje w innym świecie, moje słowa do niego nie trafiają, cały czas komentuje moje słowa. Niektóre z jego komentarzy są śmieszne
n/c

11.jpg

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No to teraz ja:

Kl 6.

(...) Używa spodenek na lekcji. ;P Chodziło o to, że chłopak założył sobie spodenki id w-f na głowę i tak siedział w ławce ;)

Opublikowano

zamiast wymyslac te pierdoly to byscie mogli pouczyc sie programowac =.=.

jak ja chce sie posmiac to wchodze w najwieksze idiotyzmy mpc, tam przynajmniej nie zmyslaja -.-.

 

moja jedyna uwaga to taka:

 

 

kl 1 podstawowki

 

Michal rozmawia na lekcji. -.-

 

@down

no ku*wa bo inaczej sie nie wyraze

myslisz ze jestes fajny bo dales screena z wyciagamykarteczki.pl?? albo z demotow =.=. juz nie pamietam ;s

.

Opublikowano

To jeszcze nic przy tym :

Kamil je Zapiekankę przed lekcją WF`u xdd

Kamil Skacze na Lekcji WF`u

 

 

xddd

Z babki z WF`u taka polewa jest xddd

 

@UP

Haha rozje****o mnie xdd

JAK MI DASZ MINUSA TO BĘDZIESZ ZAJEBISTY

zu5reo.gif

WTF!!

Wielki powrót Lolesss`a ..

Opublikowano

A moja jedyna ciekawa uwaga to:

"Niestosowne wypowiadanie się na lekcji, reakcja na kartkówkę: "ale chamstwo" - bo pewnego razu była sobie w szkole dyskoteka i nie uczyłem się ani nic nie odrabiałem bo według tam statutu po dyskotece nie trzeba tego robić, a baba od matmy na następny dzień zrobiła kartkówkę i mnie trochę poniosło xDDD

Mariuszw13.png
Opublikowano

Cos ode mnie, nie jest moje, ale mojego kolegi ;pp.

uwagay.jpg

 

Jego ojciec zajebisty jest xdd.

Nie zmyślaj.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Raz wkuzalismy nauczyciela (taki ulom z angielskiego) az wyszedl z klasy i poszedl do domu a 1 z kumpli zaczol siekac przez okno i nasikal mu na ryj xD i dostal uwage "pokazuje genitalia przez okno, wyprużnia sie na przechodniów" ta uwage odczytala p.dyrektor na apelu szkolnym xD ale beka byla ;p

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Moja uwaga:

Uczeń nie jest odpowiednio ubrany. <img src='http://www.mpcforum.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif' class='bbc_emoticon' alt=':lol:' />

Poszło o to, że miałem czerwoną koszulkę, a u mnie w sql można się ubierać na "zimne kolory" (niebieski, czarny itp.)...

Essa?

Uwaga:

Uczeń przeklina na lekcji oraz wyskoczył z okna. " z parteru. Ale księża zawsze takie uwagi dają.

Zaden niema z niczego uwag tlyko ksiadz sie dopierdala jak zawsze do wszystkiego.

Przeciez język łaćinski jest Najbardziej pospolitym Językiem na Świecie. -_-

.

Opublikowano

Pzdr ^-^

Sam wymyslilem i to napisalem? ; )

 

Moze napisalbys jakiegos sensownego posta, bo z tego co widze ok. 70% to spam :).

Nie jesteś taki cwany, żeby sam napisać. Po prostu to skopiowałeś, bo widziałem już to 5 razy.

 

@down

Tak.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Nie jesteś taki cwany, żeby sam napisać. Po prostu to skopiowałeś, bo widziałem już to 5 razy.

 

Hihi, wielki znawca sie znalazl ^-^. Ty chyba juz wszystkie obrazki widziales, co nie?

Walmart_moonwalk_cart.gif?

Pozdro!

Opublikowano
Hihi, wielki znawca sie znalazl ^-^. Ty chyba juz wszystkie obrazki widziales, co nie?

 

Chciałbym_napisać_coś_śmiesznego_ale_nie_mam_pomysłu

Opublikowano

Hihi, wielki znawca sie znalazl ^-^. Ty chyba juz wszystkie obrazki widziales, co nie?

mam prośbe może ktoś się wkoncu za niego wziąść? Tylko spam z jego strona i glupie uwagi.. Juz widze chyba z 15 post nie na temat i pojawia się coraz więcej co świadcza jego posty oraz data rejestracji.

.

Opublikowano

Mateusz ******** śpiewa na lekcji muzyki.

 

Tej suce, od muzyki, chodzilo o to ze spiewam inna piosenke a nie ta co mi kazala, ale uwaga wyszla zajebiscie!! ;D

Opublikowano

@UP

hAH :P

 

Moja new Uwaga !

 

Kamil kopie piłke na lekcji WF`u ^ ^

Biegalismy a ja sie pilką bawilem % ^

JAK MI DASZ MINUSA TO BĘDZIESZ ZAJEBISTY

zu5reo.gif

WTF!!

Wielki powrót Lolesss`a ..

Opublikowano

Zajebiste mam uwagi, ja to przy was to Anioł jestem xD

 

A oto moja ostatnia uwaga:

 

"Uczeń rzuca preclem na lekcji"

 

... Ja oberwałem preclem i go zrzuciłem na ziemie -,- ...

Opublikowano

mam prośbe może ktoś się wkoncu za niego wziąść? Tylko spam z jego strona i glupie uwagi.. Juz widze chyba z 15 post nie na temat i pojawia się coraz więcej co świadcza jego posty oraz data rejestracji.

 

Liczyc nie umiesz ;]. A w czym Ci to przeszkadza, ze pisze wiecej postow dziennie nic ty? :P

 

@Topic

Moja uwaga z piatku:

Schowany za podręcznikiem do geografii wydaje sprosne dźwięki.

Walmart_moonwalk_cart.gif?

Pozdro!

Opublikowano

Ja miałem taką , a mianowicie : " Konrad koksi na lekcji Techniki " . ;] Nie pisać mi, że sam wymyślam mam po prostu pojebaną nauczycielkę, w sumie pojebana to mało powiedziane. ;d

sygnat.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...