Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co zrobić z motocyklistami w lasku


eXnR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wierzę w wasz tok myślenia .. - A zwieszę sobie linkę, niech mu głowę utnie, wreszcie przestanie mi jeździć motocyklem po lesie. Boże boże boże.

 

Weź zgłoś na Policje, ale po prostu ich przyłap i pogadaj z nimi jezu.

 

Aaaa @top Niezła prowokacja i troll dla innych.

 

 

Up@ Deski z gwoździami w lesie ? Nikt nie udowodni ? Aaaaa no racja, po prostu wyrosły sobie z ziemi, albo przez przypadek się tutaj znalazły i to na jego "Lesie".

Ale z debilami się nie da rozmawiać, szczególnie takimi szczeniakami, co szczekają na wszystko i myśla, że bezkarni. To dobry przykład jak w szkole. Jest wielu nauczycieli, co tylko powie, ze 1 albo spokoj, a jak jeden podniesie głos czy ostro każe coś wykonać, to już źle, bo to, że uczen gada, je, używa telefonu w sposob widoczny, to uczen uważa, że to norma na lekcji.
Opublikowano

Bierzesz wiatrówke i przebijasz im opony. Szybka i sprawdzona metoda. Nic Tobie zrobić nie będą mogli.

Strzelając do ludzi nic nie zrobią hmmm?

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Strzelając do ludzi nic nie zrobią hmmm?

Po 1 teren prywatny więc ich tam być nie powinni. Po 2 nie do ludzi a w opony. Po 3 nawet gdyby miał rozprawę w sądzie to nic by mu nie zrobili a rodzice tych dzieci musieliby zapłacić grzywnę za niszczenie mienia.

IDcncno.png

Opublikowano

Po 1 teren prywatny więc ich tam być nie powinni. Po 2 nie do ludzi a w opony. Po 3 nawet gdyby miał rozprawę w sądzie to nic by mu nie zrobili a rodzice tych dzieci musieliby zapłacić grzywnę za niszczenie mienia.

Po 4 - Traf w trakcie jazdy w opony, większe ryzyko będzie trafieniem któregoś z motocyklistów - za co będzie ukarany więzieniem:

 

Uszkodzenie ciała może być wynikiem różnych zdarzeń, dlatego też kwestia ta została uregulowana w kilku artykułach kodeksu karnego

Art. 156 k.k. przewiduje uszkodzenie ciała w postaci ciężkiego uszczerbku na zdrowiu w postaci:

  1. pozbawienia człowieka wzroku, słuchu, mowy, zdolności płodzenia,
  2. innego ciężkiego kalectwa, ciężkiej choroby nieuleczalnej lub długotrwałej, choroby realnie zagrażającej życiu, trwałej choroby psychicznej, całkowitej albo znacznej trwałej niezdolności do pracy w zawodzie lub trwałego, istotnego zeszpecenia lub zniekształcenia ciała;

Za czyn przewidziany w art. 156 k.k. grozi kara pozbawienia wolności od roku do lat 10. Jednakże, jeśli sprawca działał nieumyślnie, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Przepis art. 156 k.k. przewiduje także obostrzenia, mianowicie, jeżeli na skutek czynu określonego w pkt. 1 i 2 nastąpiła śmierć człowieka, sprawcy grozi kara pozbawienia wolności od lat 2 do 12.

 

Inne przypadki uszkodzenia ciała, polegające na naruszeniu czynności narządu ciała lub rozstroju zdrowia (niewymienione w art. 156 k.k.) podlegają karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Jednakże, jak stanowi przepis art. 157 k.k., jeżeli naruszenie czynności ciała lub rozstrój zdrowia trwa nie dłużej niż 7 dni, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

 

 

Tak naprawdę może sobie tam wieszać co chce i kłaść(gwoździe, linki), bo to jego działka - Ale jeżeli uszkodzi ciało, któregoś z motocyklistów obowiązuje go kara i to raczej za "umyślne" spowodowanie uszkodzenia ciała. Nie piszę również, że Motocyklista nie obejdzie się bez kary - Bo jemu jedynie co mogę zrobić to Mandat wlepić.

 

Według mnie najlepszym sposobem będzie czekanie aż się trafi na któregoś, zrobienie zdjęcia i to wystarczy - Mają teraz bardzo dobry sprzęt itp - Znajdą go prędzej czy później.

 

@top - Wszyscy spinają, a ten temat to według mnie prowo ;)).

Opublikowano

Po 4 - Traf w trakcie jazdy w opony, większe ryzyko będzie trafieniem któregoś z motocyklistów - za co będzie ukarany więzieniem:

 

Uszkodzenie ciała może być wynikiem różnych zdarzeń, dlatego też kwestia ta została uregulowana w kilku artykułach kodeksu karnego

Art. 156 k.k. przewiduje uszkodzenie ciała w postaci ciężkiego uszczerbku na zdrowiu w postaci:

  • pozbawienia człowieka wzroku, słuchu, mowy, zdolności płodzenia,
  • innego ciężkiego kalectwa, ciężkiej choroby nieuleczalnej lub długotrwałej, choroby realnie zagrażającej życiu, trwałej choroby psychicznej, całkowitej albo znacznej trwałej niezdolności do pracy w zawodzie lub trwałego, istotnego zeszpecenia lub zniekształcenia ciała;
Za czyn przewidziany w art. 156 k.k. grozi kara pozbawienia wolności od roku do lat 10. Jednakże, jeśli sprawca działał nieumyślnie, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Przepis art. 156 k.k. przewiduje także obostrzenia, mianowicie, jeżeli na skutek czynu określonego w pkt. 1 i 2 nastąpiła śmierć człowieka, sprawcy grozi kara pozbawienia wolności od lat 2 do 12.

 

Inne przypadki uszkodzenia ciała, polegające na naruszeniu czynności narządu ciała lub rozstroju zdrowia (niewymienione w art. 156 k.k.) podlegają karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Jednakże, jak stanowi przepis art. 157 k.k., jeżeli naruszenie czynności ciała lub rozstrój zdrowia trwa nie dłużej niż 7 dni, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

 

 

Tak naprawdę może sobie tam wieszać co chce i kłaść(gwoździe, linki), bo to jego działka - Ale jeżeli uszkodzi ciało, któregoś z motocyklistów obowiązuje go kara i to raczej za "umyślne" spowodowanie uszkodzenia ciała. Nie piszę również, że Motocyklista nie obejdzie się bez kary - Bo jemu jedynie co mogę zrobić to Mandat wlepić.

Po części masz rację lecz w tym przypadku jest inaczej. Nie chodziło mi o strzelanie w czasie gdy osobnicy jeżdżą. W czasie postoju można z łatwością z dalekiej odległości trafić w opony. U mnie była podobna sytuacja lecz sąsiad zastosował metalowe linki. Jedna osoba straciła przez to rękę. Sąd ułożył sprawę.

IDcncno.png

Opublikowano

Jak przyjadą to wyskocz z widłami i ich połam.
Najlepszy sposób.

 
 
 
 
 
 
 
 

76561198318098545.png

Opublikowano

Albo masz lepsze wyjście, weź jakiś  (Widoczny) sznurek i ogrodź miejsce ;). W ostateczności zalecam zrobić płot ....

Opublikowano

możesz też wysmarować im kremuwkami motocykle, jan zabujca 2 czyhający w lasach wołyńskich pewnie zacznie na nich polować

 

Z warkoczykami czy bez, po co mam wybierać, najlepiej wziąć obie.

 

 

 

Opublikowano

Jak tam sprawa się toczy? Jeżeli ci motocykliści są jeszcze młodzi (bo mało co dorosłych osób siedzi na forach), to prawdopodobnie używają komputerów i mogli jakimś cudem trafić na ten temat, dlatego też może nie przyjeżdają. :c

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...