Skocz do zawartości

Golem bot official

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 1352 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)
GOLEM

Funkcje:

• Działa w tle
  • Automatyczne aktualizacje
  • Autamatyczne wznawianie połączenia
  • Ucieka i skacze gdy wykryje wroga
  • Naprawia się gdy ma mało hp
  • Funkcje antyban
  • Zbiera bonus boxy
  • Darmowy trial 24H
  • Niewykrywalny

Gdzie można kupić licencje?

Na oficjalnej stronie bota

lub u sprzedawcy.

Resellers

Edoardo  Skype: edoardo1104 opcje płatności psc

prezentacja bota

cA9JI3R.png

Więcej informacji i download:

Edytowano przez UridiumWars_ADM

PSlqjGC.png

Pani Kasia

Pani Kasia

Kilkoma :) oraz dziękuję za zgapienie bota :)

Oj zdaje mi sie ze licencja do ID konta jest dopisana.

VPS: ON

Więcej na PW.

Na stronie bota można kupić licencję i tam podaje się jakiś numer ID. Jeśli jest on numerem ID konta w grze to niestety, ale bot tylko do tego konta zostanie przypisany. Druga sprawa, że jest drogi jak diabli - w ciągu najbliższego miesiąca zaprezentuję Wam własnego, polskiego bota, który będzie funkcjonalny i dużo tańszy od tego Golema :)

EDIT: W bocie z tematu są pewne rzeczy, których sam wolałbym już nie używać na swoim koncie - chodzi tu o opcje podobne do tych z czasów Ibot, PBDO, które chyba były wykrywalne skoro te boty już nie działają (były to stare i dobre czasy, w których boty mogły być ogromnie zaawansowane, obecnie tylko pixelboty mają niską wykrywalność). Nie wiem jak to wygląda od strony kodu, ale jeśli Golem jest pixelbotem to chyba tylko hybrydowym (połączeniem pixela z czymś innym). Oczywiście mogę się mylić, ale to tylko moje zdanie.

Edytowano przez MATORAX

Pani Kasia

Nie chcę nic mówić, ale grupa pewnych osób zajmujących się łamaniem zabezpieczeń naszych botów sama uznała Golema za ryzykownego bota. Nie wiem co o tym sądzić także jestem neutralny - z jednej strony funkcjonalny bot, a z drugiej troszkę adrenaliny :)

Jako iż będe już niedługo go sprzedawał zaczełem testy fakt faktem na flaxie bez niczego i 10 k uri ładnie a trochę h zbierało,

coś czytałem podobno to nowa technologia bezpieczniejsza.

Nie zrażajcie się starymi opiniami bo teraz bot jest dopracowany :) iNk to dobry developer zna się na tym :) .

PSlqjGC.png

Jak masz z nim kontakt to zapytaj jak robi autolock statków i do czego służą opcje antistealth bo jeśli odkrywają niewidki to bezpieczeństwa nie ma takiego jak pixel :)

Edit: Oczywiście nie chodzi mi tutaj o to by powiedział Ci co jego bot robi kolejno by wykonać np. autolock, ale bardziej o to czy robi to w naturze pixelbotów czy już macza łapki w kodzie gry :)

Edytowano przez MATORAX

Jak masz z nim kontakt to zapytaj jak robi autolock statków i do czego służą opcje antistealth bo jeśli odkrywają niewidki to bezpieczeństwa nie ma takiego jak pixel :) Edit: Oczywiście nie chodzi mi tutaj o to by powiedział Ci co jego bot robi kolejno by wykonać np. autolock, ale bardziej o to czy robi to w naturze pixelbotów czy już macza łapki w kodzie gry :)

Czekam na odpowiedz :) z auto lock jest tak wykrywalny najbardziej dla innych graczy ale nie zawsze ktoś wykryje. :P

PSlqjGC.png

Pani Kasia

Jak masz z nim kontakt to zapytaj jak robi autolock statków i do czego służą opcje antistealth bo jeśli odkrywają niewidki to bezpieczeństwa nie ma takiego jak pixel :) Edit: Oczywiście nie chodzi mi tutaj o to by powiedział Ci co jego bot robi kolejno by wykonać np. autolock, ale bardziej o to czy robi to w naturze pixelbotów czy już macza łapki w kodzie gry :)

dostałem odpowiedz ingeruje w kod gry

traial masz 24 h minimalny okres 1 miesiąc 15 euro jeżeli chcesz to napisz że cie przysyłam :)

PSlqjGC.png

Z chęcią go kupie jak mi dopłacisz 5 stówek <_< :ninja:

bezpieczny i skuteczny a ty dopłate hehe xD 2 osoby zostały które kupią bota i będe sprzedawać po za tym te 2 osoby dostaną u mnie rabat

lub darmowy 1 miech licencji :)

666 postów i am evil buhahaha :D

PSlqjGC.png

UridiumWars_ADM jakbym wiedział, że zostaniesz resellerem to od Ciebie bym kupił, niestety 3 dni temu kupiłem licencje i mogę szczerze polecić wszystkim tego bota ;>

500.png

Puściłem na bitewnej słabym leonkiem ;P Zobaczymy co wyciśnie w godzinie

[1500 urki/h przy bardzo słabym koncie ;) ]

Edytowano przez JBKrafo

Bot raz działa raz nie :/ Troche to denerwuje, ale jak działa, to działa bardzo ładnie :D

Bardzo fajnie zbiera. Wszystko jest super i fajny wgląd na mapę. Jeśli miałbym pewność, że szansa na bana jest na prawdę minimalna to chętnie bym kupił.

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 1352 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...