Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WH / Nie odpychanie z konia / DMGhack + MultiHack na Terios.pl


__Homix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 242
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

jak ten idiota ma zrobic update jak to nie jego cheat? To jakis lewak :)

Co ty wypisujesz za bzdury? Mój cheat :) Będę chciał robić update to zrobię nie to nie... robiłem format i nie mam clienta, jeśli komuś zależy, by było update - zapraszam by ktoś mi na pw podesłał exe Teriosa i rooty.

(clienta nie pobieram, bo by się pobierał 2-3h.... nie mam czasu na takie rzeczy aktualnie.

Opublikowano

Wszystkie linki są już aktualne!

Wait hack + Multi hack pod F5

http://www46.zippyshare.com/v/V7GuDXxN/file.html

 

Nieodpychanie z konia + Multi hack pod F5

http://www75.zippyshare.com/v/VVH1w3Oc/file.html

 

Dmg hack + Multi hack pod F5

http://www54.zippyshare.com/v/4YVnPZTO/file.html

 

Skan Wait hack + Multi hack pod F5

https://www.virustotal.com/pl/file/93dac843613cd4d018755ee287b265ce40ccf9da1cee590cdce4c8f45c2a9a55/analysis/1434647204/

 

Skan Nie odpychanie z konia + Multi hack pod F5

https://www.virustotal.com/pl/file/cce64b047c2085c342a68a0b1610bcc1cb05ed5a2201ceae476ee7d191a0159b/analysis/1434647429/

 

Skan Dmg hack + Multi hack pod F5

https://www.virustotal.com/pl/file/198321dfbc0b09d718cdbc3c6225174f9de8b2835c381607e6b9a5a800da4c3d/analysis/1434647600/

 

Niby wykrywa jakieś wirusy, lecz są w 100% nie groźne... 

Miłego cheatowania :)

Opublikowano

Nie doda, bo nie umie. W dodatku to nie jego, więc nie wie gdzie tego szukać :D

Cheaty, które udostępniasz, też nie są twoje.

Na razie się nie bawię w "skrypty" w pythonie, to na razie nie zmienię nawet czasu, potrafię dodawać itp. uczę się, jak każdy się kiedyś uczył... W późniejszym czasie, może sam będę robić cheaty itp. na razie nie które tworzę, a nie które dodaję, coś jeszcze Exilusiu?

Opublikowano

Nic, otrzymuję po 30-40 pw dziennie, każdemu pomagam. Swojego czasu sam do mnie pisałeś o pomoc, a potem zapierdoliłeś mojego mobbera, którego na epvp znalazłeś :D

Wszystkim pomogę, ale tobie akurat nie, bo nie jesteś poświęcenia nawet 10 sekund. 

W żadne cheaty się nie bawisz, tylko pakujesz wszystko co jest na mpc do binki i podpisujesz pod siebie, a potem innym wmawiasz, że coś nie jest czyjeś albo że znalazłeś to na innym forum.

 

no nic Homix, ja ci życzę powodzenia w nauce.

 

ps na przyszłość (a robisz to cały czas) nie reklamuj się nigdzie z tym, bo wlepiasz to tam gdzie popadnie - taka złota rada.

 

Pozdrawiam serdecznie, jeśli coś jeszcze chcesz - pisz pw.

Opublikowano

czym się różni dmg+mh od wh+mh? przecież to i to bije bez używania spacji..

Wcześniej nie działało poprawnie(m.in. wywalało szept)

Teraz działa wszystko poprawnie.

Nic, otrzymuję po 30-40 pw dziennie, każdemu pomagam. Swojego czasu sam do mnie pisałeś o pomoc, a potem zapierdoliłeś mojego mobbera, którego na epvp znalazłeś :D

Wszystkim pomogę, ale tobie akurat nie, bo nie jesteś poświęcenia nawet 10 sekund. 

W żadne cheaty się nie bawisz, tylko pakujesz wszystko co jest na mpc do binki i podpisujesz pod siebie, a potem innym wmawiasz, że coś nie jest czyjeś albo że znalazłeś to na innym forum.

 

no nic Homix, ja ci życzę powodzenia w nauce.

 

ps na przyszłość (a robisz to cały czas) nie reklamuj się nigdzie z tym, bo wlepiasz to tam gdzie popadnie - taka złota rada.

 

Pozdrawiam serdecznie, jeśli coś jeszcze chcesz - pisz pw.

Hmm, chciałem od Ciebie pomoc, ale to przed tym cyrkiem, co wymyślałeś,  ciągle podpisujesz mobber hacka z epvp, że niby to jest twój i dalej do mnie płaczesz, ogólnie nie ma co marnować talentu, możesz pisać wiersze :)  Bo ja Ciebie mam głęboko w d..

Opublikowano

Nowa aktualizacja i kolejny problem. Cały czas komunikat błąd podczas łączenia z serwerem. napisz jeśli będziesz potrzebował nowych plikow

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...