Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

War of Glory Medium Server | start edycji: 05.09.2015r godz 19.00 ! exp: 1000x / drop: 60% !


glorasek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czemu te edycje sa tu tak czesto resetowane co 2-3 miesiace i cialge problem z ustawieniem pvp plus ciagle nowe bugi przez ta pogon za nowymi sezonami? brak stabilnosci i grywalnosci od dawna na tym serwie..tylko kasa sie liczy?Glory ogarniesz w koncu normalny serwer czy tylko liczysz na donate?

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tak Pardas bo ja nie wiem po co jest ten serwer i tak sobie wbiłem pyknac posta:v Sam to na ts mówił ze ten serwer jest do trzepania kapuchy wiec gg amarozo. 

Opublikowano

Dlatego pogon za nowymi sezonami sie skonczyl, a tylko client pozostanie z s8 cala reszta zostanie okrojona do s6ep3 ;) skill tree okrojone (triple double i bug wie co jeszcze za dmg z kosmosu), pvp ustawione od nowa, speed taki jak dawniej bez okrajania itp :) Chcemy zrobic cos pokroju tego co bylo kiedys :)

Opublikowano

Polecam serwer. Glory w miarę ogarnięty , lecz nie za bardzo ufa ludziom i za mało praw daje gm, ale serwerek fajny

Opublikowano

Testy dobiegają ku końcowi :)
Jeszcze kilka dni i wielki start, mam nadzieje ze tym razem trafimy w gusta i guściki Emotikon wink Zapraszam do wejścia na testowy serwer i sprawdzenia PVP. Wszystko znajdziecie w sklepie a czego nie ma dodam po kontakcie poprzez gg czy pm :) Planowana data startu: 05.09.2015r godz. 19.00 !
Pojawi sie jeszcze plakat reklamowy oraz związany z nim event :)

Główne zmiany:
- normlany speed postaci !
- brak pentagramow !
- brak nowych ringow s8 -wypaczały pvp
- okrojone drzewko pod lepsze pvp
- calkowicie nowy balans postaci
- bogatszy oraz tanszy xshop
- wiecej wcoinow do zdobycia w grze
- ulepszony system kopania blesow, teraz otrzymasz rowniez gold kota !
- seale, scrolle wracaja do lask
- nowe muuny, pety i wiele wiele wiecej

Jest to tak naprawde s8ep3 okrojone do najlepszej chyba wersji s6, do czasu startu zapraszam na

Opublikowano

moim zdaniem bylo by dobrze usunąć arene i dodać spoty a każdnych mapach gdyż to jest nudne a wogu devias arena devias arena i tak kółko i przy tym wzmocnić potworki na mapach bo po paru rr padają na hita i można wszedzie expić, zrównoważyć jeszcze graczy nie donatujacych np jakiś system vote zeby za pkt mogli np kupić seala exp i najważniejsze reklama już powinna ruszyć wszystkie fora publikować 

 

pozdro

Opublikowano

Pkt do xshopa bedzie mozna zdobyc na kilka sposobow:

- za eventy BC, DS, Selupan, Medusa, IT, nightmare, CW event, doppelganger, imperial fort

- za kazdego zabitego golden moba

- zbieranie ren a nastepnie wymiana ich na www

- za handlowanie itemami za pomoca offtrade, wystawiasz item i sprzedajesz do za wcoiny

- wymiana goblin pointow (zdobywa sie je za czas online w grze)

 

Pracujemy nad systemem Vote.

 

11990542_1013165142057949_56127156927742

Opublikowano

Gdyby nie ciągłe resy serva to byłby serwerek w porządku ;).

No cóż, przez ciągłe resy serwer trochę podupadł to prawda, ale który Polski serwer tyle stoi.

Opublikowano

No cóż, przez ciągłe resy serwer trochę podupadł to prawda, ale który Polski serwer tyle stoi.

zaden, bo glory dba o to zeby nie bylo konkurencji :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...