Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

War of Glory Medium Server | start edycji: 05.09.2015r godz 19.00 ! exp: 1000x / drop: 60% !


glorasek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nadal Adminie uważasz że to dziadek się mylił?

PS

GRAMSAM IdeeFixe RobertMG. Życzę powodzenia mimo to !!! Co tam staruszki o MU mogą wiedzieć :)  ( i cry)

Opublikowano

Nadal Adminie uważasz że to dziadek się mylił?

PS

GRAMSAM IdeeFixe RobertMG. Życzę powodzenia mimo to !!! Co tam staruszki o MU mogą wiedzieć :)  ( i cry)

przeczytalem wszystkie twoje posty odnosnie woga i stwierdzam,ze jestes uposledzony albo glupi, poniewaz twoja skladnia jest na poziomie podstawowki. Chyba ze piszesz jakims szyfrem zeby tylko tobie podobni zrozumieli co starasz sie przekazac tymi wypocinami. Odnosnie wog'a zeby nie bylo offtopu, przeczuwam nie unikniony koniec ery woga i glory bedzie musial sobie poszukac jakiegos innego zrodla dochodu :(

Opublikowano

Narazie pustki. Ekipy remontowe poszły podbijać inne serwery w tym na jednym ze zagranicznych serwerów, dość pokaźna ekipa z 70 osób.

 

Co do zgonu serwera powiem tyle, fakt, faktem nowości zniszczyły serwer. Teraz niedawno powstała ekipa "Ostatnia deska ratunku" , dosyć pokaźna, aczkolwiek, jeśli ktoś bardzo się przywiązał do WoGa i nie chce go opuścić tak jak Ja to może napisać do Glorego o nadanie statusu Pomocnika na naszym Forum, gdzie pomoże przy kształtowaniu następnej edycji - pomóc w przywróceniu go do stanu jaki kiedyś był.

 

Serwer jeszcze nie zdechł, póki ja istnieje ten serwer jeszcze będzie chodził :D

 

 

 

 

Opublikowano

Narazie pustki. Ekipy remontowe poszły podbijać inne serwery w tym na jednym ze zagranicznych serwerów, dość pokaźna ekipa z 70 osób.

 

Co do zgonu serwera powiem tyle, fakt, faktem nowości zniszczyły serwer. Teraz niedawno powstała ekipa "Ostatnia deska ratunku" , dosyć pokaźna, aczkolwiek, jeśli ktoś bardzo się przywiązał do WoGa i nie chce go opuścić tak jak Ja to może napisać do Glorego o nadanie statusu Pomocnika na naszym Forum, gdzie pomoże przy kształtowaniu następnej edycji - pomóc w przywróceniu go do stanu jaki kiedyś był.

 

Serwer jeszcze nie zdechł, póki ja istnieje ten serwer jeszcze będzie chodził :D

pewnie Ci szkoda 200zl za dozywotniego vipa;p

Opublikowano

pewnie Ci szkoda 200zl za dozywotniego vipa;p

 

A tak pierdzielisz :P Nigdzie indziej nie znajdę tak dobrej zgranej ekipy jak tutaj :D

Opublikowano

A tak pierdzielisz :P Nigdzie indziej nie znajdę tak dobrej zgranej ekipy jak tutaj :D

chyba kolka wzajemnej adoracji chciales powiedziec :) Bo woga mozna podzielic na dwa servery tak naprawde tych co skupuja seedy za fo itemy i tych co sprzedaja seedy za fo itemy ;)

Opublikowano

Kiedys tam gralem ale serwer jest nastawiony na donate niestety ogolnie serwer stabilny fajne funkcje ma fakt ale administrator lubi tyko cash

Opublikowano

Bedziemy ustawiac serwer pod katem tego co bylo kiedys na seasonie 6, nastawimy sie glownie na PvP, wywalimy all co zbedne i psuly zabawe  (debufy od pentagramow).

Wiec osoby, ktore kiedys graly i znaja klimat sezonu 6 zapraszam do rejestracji i zglaszania sie do Pomocnikow na naszym forum.

Tam rowniez znajdziecie clienta oraz patcha testowego. Po konto nalezy napisac pm na forum.

Opublikowano

Albo tych co dają 600 zł i mają cały set soc wbity i exe + ddi 7% ;/

 

Spodziewales sie, ze na expie 1k bedziesz latal w itemach +dd+ref? Wog medium to typowy 4fun, nastawiony na szybkie ubranie postaci, a potem zabawy na pvp/duelach/CSach czy innych eventach. Niestety ta edycje zniszczylo zle ustawienie postaci jak i pentagramow, ale to juz inna historia.

 

Nikt tu nikogo nie zmusza do wydawania pieniedzy. Mozesz sobie rownie dobrze wszystko wyexpic/zdobyc. Dlatego nie rozumiem dlaczego Was bardzo tak boli to donate ^_^

Opublikowano

Spodziewales sie, ze na expie 1k bedziesz latal w itemach +dd+ref? Wog medium to typowy 4fun, nastawiony na szybkie ubranie postaci, a potem zabawy na pvp/duelach/CSach czy innych eventach. Niestety ta edycje zniszczylo zle ustawienie postaci jak i pentagramow, ale to juz inna historia.

 

Nikt tu nikogo nie zmusza do wydawania pieniedzy. Mozesz sobie rownie dobrze wszystko wyexpic/zdobyc. Dlatego nie rozumiem dlaczego Was bardzo tak boli to donate ^_^

bo potem nosi sie takie gowno z kumplami i uwaza sie za boga :) 

Opublikowano

Nie zrozumiałeś,jest opcja za taka cenę mieć w sekundę całego socka wbitego i do wyboru jakiś exe set + ddi na maxa osobiście przez Glorego wiec gg amarozo.

Opublikowano

Pierwsze slysze o takiej "Opcji", ale jezeli jest to typ ktory wydaje 600zl na gre i ma za to socka wbitego + set z ddi to na prawde dobre interesy robi xD Socka wbic, nawet jakbys chcial wszyskie seedy kupowac to jest max 4k kredytow czyli 100zl + 50zl set z WS xD. Nie wspominajac, ze itemy sock chodza na serwerze po 30/30-60/60 +5s+l xD Do tego przy odrobinie checi i czasu sam sobie te seedy wypierzesz.

 

Ja osobiscie grajac tu 5 czy 6lat wydalem moze lacznie 300zl na gre przez wszystkie lata, a socka mialem wbitego praktycznie na kazdej edycji. Wiec jak czytam tutaj, ze to serwer tylko dla donaterow to mnie to troszke bawi :D

Opublikowano

Przyszla edycja bedzie to sezon 8 okrojony do sezonu 6ep3.

Czyli normalny speed postaci, brak upgardu pentagramow, wywalone problematyczne opcje ze sill tree wypaczajace wyniki rywalizacji (triple, vengance itp).

Co zostanie z s8 to chyba tylko wylacznie eventy, muuny oraz interfejs clienta.

Wszelkie inne rzeczy, ktore sa zbedne zostana wylaczone lub tez usuniete.

Zapraszamy do rejestracji na naszym forum oraz do pomocy w ustawieniach i konfigu :)

Osoby chetne do pomocy ktore nie mialy nigdy konta u nas, jezeli chca otrzymac credity do WS oraz xshopa na testy, lub tez ekwipunek i staty niech lapia mnie na TeamSpeaku WOGa codziennie kolo 20.00 lub tez pisza tutaj prv wiadomosc z loginem oraz nickiem postaci :) Jednak szybciej bedzie wejsc na TS, gdy my tam jestesmy to dodam od reki

Opublikowano

Dobra zaczynamy więc z przytupem testowanie. Kto żyw wbijać i pomagać. Tym razem nie będzie obijania w bawełnę.

 

Stare pierdle które ze mną dzierżyły woje o dobro serwera przybywajcie albowiem was wszystkich pozamieniam w ścierwojady :D

Opublikowano

Widac ze jestes jasnowidzem widocznie pomyliles zawody, albo jestes z konkurencji ;) Jezeli mnie cos nie interesuje nie komentuje kazdego posta, omijam temat z daleka.

Opublikowano

Lipa z hajsem?:v.Tym razem nie bedzie owijania w bawelne? xD.Bedzie to samo co edycje dostanie troche z donate to juz bedzie szczal na swoich graczy.:<

Człowieku nie pierdziel głupot tylko weź się za siebie albo cie zamienię w ścierwojada albo kretoszczura. Jest wiele serwerów które opłaca miesięcznie dedyka albo pliki niby skąd mają mieć na to pieniądze, właśnie za donate. Ja nie pochwalam donate, ale jakoś z tego żyje, również dobrze mogło by nie być donate, ale  z czego wtedy serwer miałby się utrzymać prawda?

Na serwerze można łatwo się wybić nawet nie płacąc nic, wystarczy tylko główkować, robić Grand resy i brać udział w eventach.

Twój wybór czy chcesz donatować czy nie, nikt cie nie trzyma, twój wybór.

Opublikowano

Powiem tak, normalnie stawiąjąc serwer gracze wpadają i mogą ocenić. Spodoba się lub nie. Wiadomo większość serwerów ma donate bo musi się jakoś utrzymać. W przypadku woga donate wystarczy to

" troszkę więcej niż trzeba". Serwer pod pvp ale grając na takich edycjach kupowanie za kase a dochodzenie do tego expieniem się nie równa. Kiedyś może i było trochę atmosfery tego Mu ale teraz wybaczcie jej nie ma. Nie wypowiem się tu więcej ale to "wystarczy pogłówkowac robić gr" rozbawiło mnie bardzo.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...