Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wymarzony RPG wśród graczy minecraft


adi19820

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miasta może nie, ale gdyby były gildie tego typu może coś by to dało ;)

Bo iść 10 minut do innego miasta po część do broni żeby zrobić ją w innym trochę żmudne.

A gildie można zrobić w 1 mieście i kasa będzie wpływać na konto gildii

TEMAT


 


  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Miasta może nie, ale gdyby były gildie tego typu może coś by to dało ;)

Bo iść 10 minut do innego miasta po część do broni żeby zrobić ją w innym trochę żmudne.

A gildie można zrobić w 1 mieście i kasa będzie wpływać na konto gildii

zobaczymy jak to rozwiążemy za niedługo pojawi się strona dla serwera bo trzeba zacząć ją pisać i będzie all napisane :)

Liczba Postów wbijamy osiągniecie:


- 25, 50, 75100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000,1250, 1500, 2000.

 

Opublikowano

Proponuję również dodać system wierzchowców, które się leveluje i wraz ze wzrostem poziomu zwiększałaby się szybkość wierzchowca i jego uzbrojenie i petów, które dawałyby jakieś bonusy np. haste. Możliwość założenia własnego miasta, które zaznaczone będzie na mapie, jednak żeby je założyć potrzebne będzie wybudowanie odpowiednich budowli i zakup praw miejskich dających wiele możliwości np. nakładanie własnych podatków na kupców w twoim mieście, sprzedaż ziemi w obrębie miasta. Jednak prowadzenie miasta nie może być darmowe - cotygodniowe podatki, czy też oddawanie 20% dóbr jakie zostaną wyprodukowane w przeciągu tygodnia.

Opublikowano

Proponuję również dodać system wierzchowców, które się leveluje i wraz ze wzrostem poziomu zwiększałaby się szybkość wierzchowca i jego uzbrojenie i petów, które dawałyby jakieś bonusy np. haste. Możliwość założenia własnego miasta, które zaznaczone będzie na mapie, jednak żeby je założyć potrzebne będzie wybudowanie odpowiednich budowli i zakup praw miejskich dających wiele możliwości np. nakładanie własnych podatków na kupców w twoim mieście, sprzedaż ziemi w obrębie miasta. Jednak prowadzenie miasta nie może być darmowe - cotygodniowe podatki, czy też oddawanie 20% dóbr jakie zostaną wyprodukowane w przeciągu tygodnia.

Co do wierzchowców to dobry pomysł, ale z miastami już mamy wszystko ustalone :)

Liczba Postów wbijamy osiągniecie:


- 25, 50, 75100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000,1250, 1500, 2000.

 

Opublikowano

@ref

Liczba Postów wbijamy osiągniecie:


- 25, 50, 75100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000,1250, 1500, 2000.

 

Opublikowano

Modernizacja systemu przemieszczani tzn. urealnić podróże. Zablokować wszystkie teleporty, a jedynymi środkami transportu byłoby przejazd koniem lub na piechotę. Dodatkowo gracz dostawałby mapę, która odkrywałaby się wraz z eksploracją terenu, jedynie miasta i ich okolice byłyby od początku widoczne. Możliwość wynajmu konia lub osiołka u stajennego na określony czas i po jego upłynięciu gracz traciłby ten środek transportu.

Opublikowano

@Mavai. dobry pomysł z koniami ale trzeba było by je wkupywać lub wypożyczać na określony czas

Liczba Postów wbijamy osiągniecie:


- 25, 50, 75100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000,1250, 1500, 2000.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...