Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VULCANUSMU.PL] Exp 500 Drop 45 % [START 30.05.2015 GODZINA 18:00 ]


spriker

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 226
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kiedys polecałem serv teraz mówie NIE admini to nieogarnięty dzieciak który wykorzystał moje passy do własnych celów i wbił na moja postać na serv warofglory i skasował postać Nie tylko mi :)

Opublikowano

Kiedys polecałem serv teraz mówie NIE admini to nieogarnięty dzieciak który wykorzystał moje passy do własnych celów i wbił na moja postać na serv warofglory i skasował postać Nie tylko mi :)

 

Co proszę? Kto Ci takie bzdury nagadał Panie kolego?

Opublikowano

ouuu az takie rzeczy sie dzieja? ;d.

A czego sie dziwisz, jednemu wolno wejść na serwer, narobić syfu, dlaczego nie wolno drugiemu to samo zrobić ?

I dobrze zrobił !

Opublikowano

A czego sie dziwisz, jednemu wolno wejść na serwer, narobić syfu, dlaczego nie wolno drugiemu to samo zrobić ?

I dobrze zrobił !

Ja wiem, że ludzie twojego pokroju mają niedojebanie mózgowe. Ale z takimi to do psychiatryka.

 

Wracając do tematu.

 

udostępnianie danych osobowych - Karyvlea (spinker) nie potrafi wyeliminować podstawowych błędów jakie posiada w sobie source zTeam, albo MuCore 1.0.8. 

Co nie usprawiedliwia jego zachowania w jakimkolwiek stopniu. Jego serwery były i będą podatne na wszelakie ataki. Gdyż jest on kompletnym debilem, który nie potrafi niczego sam zrobić.

 

Wykorzystywanie zaufania graczy którzy powierzyli mu swoje loginy,hasła i emaile to jest najgorsze frajerstwo jakie może być(nie raz chwalił się na TS jak z nimi siedziałem pod innym nickiem, że posiada bazę danych z hasłami).

 

Przestroga dla wszystkich graczy, Używajcie innych haseł do gier( a najlepiej generować hasła, a potem zapisać je np. w Notatniku ). Wtedy macie większą pewność, że nikt tego nie wykorzysta. Również założyć specjalny email pod gry. 

 

 

PS Spinker nigdy nie postawisz serwera w Mu. Jeżeli będzie on twój, bądź będziesz współpracować z kimś. To wiedz, że długo on nie postoi.

 

To tyle ode mnie, Dobranoc :)

Opublikowano

Ja wiem, że ludzie twojego pokroju mają niedojebanie mózgowe. Ale z takimi to do psychiatryka.

 

 

 

Skąd wiesz ?

Po twoich postach można wiele wywnioskować ale tą robotę zostawiam właśnie psychologom .

Nie męcz się z odpisywaniem , mi to lotto co o mnie myślisz  !

Opublikowano

TheAllien twoje wypowiedzi świadczą to twojej chorobie psychicznej. Żal dupę Ci ściska, bo nie chciałem robić z Tobą serwera. Gratuluje wysokiego poziomu inteligencji, temu kto powiedział, że usuwałem komuś postacie na jakimś śmiesznym wogu. Myślcie co chcecie. Nie jestem osobą mściwą.

Opublikowano

To były dobre pliki ma tylko ktoś się w*******a w cudzą prace, jakiś obsrany gimbus który myśli że jak nie mieszka w Polsce to go nie czekają konsekwencje prawne. Osobiście bym wyslał takiego do wojska żeby go postawili do pionu. Drugiej kwestii nie rozumiem jak ktoś może mieć spine o jakieś serwery wolicie płacić w złotówkach i jarać sie kto więcej wydał, czy grać na serwerze bez doty? Szczerze nie wydalbym na prywata grosza, jak widze co sie wyprawia. I pewnie wielu ludzi zgodzi się ze mną. Sami się poripujecie, a wasi sponsorzy zaczną płacić RUS czy BR. Peace jol

Opublikowano

Zglosic do  moderacji forum  scammer i tyle.

 

Zdaleka od serwera !!!!!!

 

A tak przy okazji zapraszam na PandaMU :D

//sygnatura niezgodna z regulaminem

Opublikowano

 

Bardzo przykre jest to co tu sie wydarzylo.

 

 

Ano przykre, poczytałam jeszcze raz wszystkie posty w tym temacie, sa tak słodkie, że aż za słodkie , pełne p[ochwał, gratualcji.

Nagle jeden wystep debila zmienił u wszyskich spojrzenie na ten serw...nie miłe to, bardzo przykre , szkoda mi cie Spiker , postawiłeś na prawde dobry serw <zupełnie darmowy> bez mozliwości płacenia, co rzadko się zdarza na scenie Muonline .

Panda , nie życzę ci tego samego ! Masz zapał ale czy to wystarczy ?

 

To na tyle !

Opublikowano

Owszem mam zapal, ale to nie wszystko.

Moj serwer jest odporny na wszelkie ataki, nie jest zabezpieczony jakims oprogramowaniem tylko przez profesjonalny sprzet komputerowy w serwerowni. 

 

Graczy ktorzy zostali zmuszeni do opuszczenia serwera Vulcanus, zapraszam na Panda MU. Niedlugo bedzie wielkie otwarcie, moze tutaj znajdziecie drugi dom! ;)

 

Na serwerze nie bedzie webshopa, ani itemow FO FS. 

Opublikowano

serv pvp z 50 rr ... nawet nie bedzie jak builda dobrać ni to pve ni to pvp hybryda a jak wiadomo hybrydy są do du** :) Nie lepiej zrobić max lvl 700 i master lvl serv pvp ? jak już tak bardzo chcesz z expem np 350

Opublikowano

serv pvp z 50 rr ... nawet nie bedzie jak builda dobrać ni to pve ni to pvp hybryda a jak wiadomo hybrydy są do du** :) Nie lepiej zrobić max lvl 700 i master lvl serv pvp ? jak już tak bardzo chcesz z expem np 350

po tygodniu-max 2. rippp

Opublikowano

serv pvp z 50 rr ... nawet nie bedzie jak builda dobrać ni to pve ni to pvp hybryda a jak wiadomo hybrydy są do du** :) Nie lepiej zrobić max lvl 700 i master lvl serv pvp ? jak już tak bardzo chcesz z expem np 350

 

Max rr bedzie 30 a exp obnizony. 

Opublikowano

Owszem mam zapal, ale to nie wszystko.

Moj serwer jest odporny na wszelkie ataki, nie jest zabezpieczony jakims oprogramowaniem tylko przez profesjonalny sprzet komputerowy w serwerowni. 

 

Graczy ktorzy zostali zmuszeni do opuszczenia serwera Vulcanus, zapraszam na Panda MU. Niedlugo bedzie wielkie otwarcie, moze tutaj znajdziecie drugi dom! ;)

 

Na serwerze nie bedzie webshopa, ani itemow FO FS. 

 

Nie jestem specem w temacie komputerów ale co mnie tu zastanawia....co ty za farmazony opisujesz tu , że do zabezpieczenia nie jest potrzebne żadne oprogramowanie tylko profesjonalny sprzęt komputerowy . Zeby nie wiem z czego był ten twoj profesjonalny sprzęt odpowiednim programem można rozwalić cały system w nim , więc trzeba posiadać program przeciwko własnie takim atakom !

Takie bajki opowiadaj dzieciom a ten niby rebeka nawet twoj profesjolany rozwali , choć by był z tytanu ^^

Niejest to temat serwera panda mu więc konczę ten temat.

Spiker radzę zrobić RIP i spróbować jeszcze raz :)

Pozdrawiam .

Opublikowano

Owszem mam zapal, ale to nie wszystko.

Moj serwer jest odporny na wszelkie ataki, nie jest zabezpieczony jakims oprogramowaniem tylko przez profesjonalny sprzet komputerowy w serwerowni. 

 

Graczy ktorzy zostali zmuszeni do opuszczenia serwera Vulcanus, zapraszam na Panda MU. Niedlugo bedzie wielkie otwarcie, moze tutaj znajdziecie drugi dom! ;)

 

Na serwerze nie bedzie webshopa, ani itemow FO FS. 

 

Gościu co ty pieprzysz za przeproszeniem, "nie jest zabezpieczony jakimś oprogramowaniem tylko przez profesjonalny sprzęt komputerowy w serwerowni", a za przeproszeniem stronę do serwera to też masz zabezpieczoną w serwerowni? Myślisz, że on to robi przez serwer? Wykorzystuje znany wszystkim zastrzyk i może robić c mu się równie podoba. Głupoty pleciesz, ponieważ chcesz przyciągnąć graczy na ten crackowany s8 :) 

Zapewniam Cię, że spam w tym temacie nie pomoże Ci ogarnąć ludzi na S8, do mojego serwera przyjebał się Rebeka i nie dał ludziom pograć za darmo, żeby nie musieli płacić za grę, aby być na równi z innymi. Dla mnie jego zachowanie jest żałosne i czysto pod kasę. 

Starałem się serwer prowadzić jak najlepiej, jak był jakiś problem od razu go wyjaśniałem, czy poprawiłem w przypadku usterek na serwerze. 

Serwer miał być dla ludzi chcących cieszyć się grą, a nie patrzeniem jak ktoś się ubiera w Webshopie za realny hajs, bo go stać. 

Wszystkim którzy zaangażowali się w rozwój serwera podczas beta testów czy startu. 

Świat jest pełen idiotów typu Rebeka, który myśli, że jest bezkarny siedząc w USA. Pamiętaj, że i na Ciebie kiedyś przyjdzie kolej. Mam nadzieję, że jak Cię dorwą to Ci skopią dupsko, abyś się nauczył szacunku do czyjejś pracy, a z ancla ciężko spierdolić, bo na co Ci umiejętności zatrzymywania sql czy włamanie się do admincp. Tam nie będzie zabezpieczeń.

 

Co do serwera, Ogłaszam RIP serwera, nie z mojej winny, tylko Polskiego kurestwa zwanego chęcią posiadania czyjegoś sukcesu. Może w przyszłości postawię jakiś serwer. Najbardziej żal mi jest pieniędzy, które gracze wpłacili na serwer, min. Opłacili maszynę oraz Antyhacka. Ich fundusze zainwestowane w serwerem poszły na marne. Szkoda mi tego, jest mi głupio, nie wykorzystałem nikogo. 

 

Brednie z Woga. Nie usuwałem wam jakiś śmiesznych postaci na serwerze War of glory, bo mam serdecznie ten serwer w dupie. Nigdy nie posunąłbym się do tego, aby czyjąś postać usunąć, a po drugie na moim serwerze było kodowanie md5, a wybaczcie, ale nie znam się narozkodowywaniu haseł zabezpieczonych kodem md5. 

Jeżeli osoba pokroju "Piwko" czy "Silnar" uważa, że to ja zrobiłem, to poprosiłbym o jakiś dowód. Pierdolenie Gloraska, który potrafi opłacić Rebeke, aby dał mu spokój i żeby sobie zarobił, a część mu odda. Glorasek mówiąc, że to nie prawda, niech mnie nie robi w bambuko, bo sam rebeka się do tego przyznał na TS3, apomuonline. 

Więc bajeczki typu "Nie interesuje mnie twój serwer" "Nie opłacam rebeki" to sobie możesz wsadzić w buty, może wyższy będziesz. 

 

W dzisiejszych czasach nie ma co stawiać serwery typu "Bez donate, PAY2WIN" typu WOG i inne podobne śmieci. :) 

Zresztą panie @1361622928-U485574.pngpandamu sam się przekonasz kolego :) A dowiedziałem się, że to nie twój pierwszy serwer i nie wytrzymał tygodnia. 

Z całego serca życzę Ci powodzenia, bo cenię serwery bez donate. 

 

Dziękuje i jeszcze raz przepraszam wszystkich muonlajnowców, którzy zawitali na VulcanusMUO ! :)

 

 

Pozdrawiam i życzę samych sukcesów ;)

Opublikowano

spriker ale czy to nie dziwne ze gram u ciebie na serwie nic mi nie ginie a zaczynam na wogu i postac usunieta?? nie dziwne

nie mowie ze ty usunales ale to bardzo prawdopobobne

 

a co do twojego serwa to byl spoko ale mysle ze sam go zepsules i miej pretensje do siebie i powodzenia:)

Opublikowano

Spriker, prosze Ciebie zebys nie oczernial mojej pracy tylko dlatego ze Tobie sie nie udalo.

Mowisz o moim serwerze a nic o nim nie wiesz. Uzywam premium plikow a www jest postawione na xampp ktory zabezpieczylem. 

"A dowiedziałem się, że to nie twój pierwszy serwer i nie wytrzymał tygodnia."

Skasuj ten fragment, bo tak jak ja to dobrze wiesz ze to nie jest prawda.

 

@Silnar 

Watpie ze to spriker kasowal twoje twoje postacie. Rebeka bez problemu mogl by to zrobic. MD5 nie jest ciezko rozszyfrowac. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...