Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki jest wasz ulubiony tryb serwera?


PhilipNlol

Jaki tryb serwera Minecraft?  

78 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki typ serwera chcielibyście ujrzeć na arenie serwerów minecraft?

    • Freebuild
    • Creative
      0
    • Minigames
    • Survival
    • Survival + Gildie
    • Hardcore
    • Hardcore + Gildie
    • EasyHardcore
    • Capture the flag
      0
    • Apokalypsa - przetrwanie (ulepszone moby, zbroje, zjawiska pogodowe)
    • RolePlay
    • Paintball
    • CastleSiege (obrona zamku)
    • Prison (Jail)
    • SkyBlock
    • Kwadratowa Masakra
    • Parkour (wiele map do wyboru)
      0
    • PvP
    • Survival Games (Hunger Games)
    • Inny - napisz w komentarzu jaki to tryb serwera

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Polecam ci Sb tylko jest 1% w polsce [ok 10 tylko]

CPU i5 6600k 4,1GHZ | RAM HyperX SAVAGE 16GB RAMGPU ASUS GTX 1070 ROG STRIX 8GOC |

SSD1 Samsung EVO 850 120GB| SSD2 ADATA SP600 120GB |HDD Toshiba 1TB

Reklama serwera minigames w starym stylu Kliknij tutaj

 

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Polecam ci Sb tylko jest 1% w polsce [ok 10 tylko]

Zapewne taki mały procent, bo większość osób nie potrafi go wykonać zgodnie z oczekiwaniem graczy.

Opublikowano

Jak dla mnie Skyblock. Ciągle szukam tego jednego jedynego. To czego oczekuję to m.in możliwość kupna mob spawnerów i może lekko zwiększony spawn rate mobów. Serwer bardziej easy, jednak bez czegoś typu /warp kopalnia /warp nakopSobieDiaxowZaFree. Wystarczy jedynie sklep. Minecraftpolska jest ok, ale tam jest ban za afk. Więc odpada.

Mustang is maj konik


9EN2PJt.png

Opublikowano

Jak dla mnie Skyblock. Ciągle szukam tego jednego jedynego. To czego oczekuję to m.in możliwość kupna mob spawnerów i może lekko zwiększony spawn rate mobów. Serwer bardziej easy, jednak bez czegoś typu /warp kopalnia /warp nakopSobieDiaxowZaFree. Wystarczy jedynie sklep. Minecraftpolska jest ok, ale tam jest ban za afk. Więc odpada.

Dzięki wielkie za propozycję

Opublikowano

Moim ulubionym trybem serwera minecraft jest freebuild, lecz nie mogę znaleźć takiego, który spełnia moje kryteria.
 

Moje wymagania to:
- działki,
(nie oczekuję nie wiadomo jakiego dużego placu)
- sklep z różnymi produktami i surowcami,
(oczekuję rozbudowanej działalności handlowej)
- mapa surowcowa,
(mam nadzieję, że będzie na niej włączony tryb pvp)
- tartak,
(oczekuję w nim każdy rodzaj drewna)
- kopalnia,
(liczę na drop ze stona)
- ładne budowle.

 
Oczekuje ogarniętej administracji. Nie mam zamiaru grać na grach, których właścicielami są dzieci.
(Jeśli ma ktoś, bądź zna serwer o podobnych regułach pisać na pw).

======== MYLKY ========

Opublikowano

Każdy tryb jest dobry, ale mało który serwer jest dopracowany. Te wszystkie masarnie masówki które są reklamowane tutaj na forum to zwykły chłam... a szkoda. ;)

Opublikowano

Moim ulubionym trybem serwera minecraft jest freebuild, lecz nie mogę znaleźć takiego, który spełnia moje kryteria.

 

Moje wymagania to:

- działki,

(nie oczekuję nie wiadomo jakiego dużego placu)

- sklep z różnymi produktami i surowcami,

(oczekuję rozbudowanej działalności handlowej)

- mapa surowcowa,

(mam nadzieję, że będzie na niej włączony tryb pvp)

- tartak,

(oczekuję w nim każdy rodzaj drewna)

- kopalnia,

(liczę na drop ze stona)

- ładne budowle.

 

Oczekuje ogarniętej administracji. Nie mam zamiaru grać na grach, których właścicielami są dzieci.

 

Dzięki za rozbudowaną odpowiedź

Opublikowano

Szczerze, to ja bym chętnie wrócił do starych, ale nie starych - sprzed roku, tylko na prawdę starych sprzed 3 lat FreeBuildów. Takich, kiedy to nie było tysiąca pluginów i skryptów zastępujących admina w działkach, kiedy był zwykły LWC, a nie inne gówniane szyfry z klockami i tabliczkami.

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

No cóż , osobiście uważam , że survival + frakcje i RPG są najlepszymi trybami gry :D

Zbyt bardzo popularne jak dla mnie, masz setki takich serwerów.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...