Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Których YouTuberów najmniej lubicie?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dokładnie. Mogę wam zafundować dobry, realistyczny symulator Minecrafta. Nazywa się "robota na budowie ze mną i moim tatą" XDDD

Jeszcze vlogi o dupie maryni, unboxingi, czelendże (sraczka challenge) i inne tego typu pierdoły

Mylisz się. 

 

Ja ogladam np. takie kanaly jak Marcin Przybyłek, czy Racjonolista.tv. Co mi zastąpi taki poziom doświadczenia i merytoryczności?

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wszystkich youtuberów związanych z nagrywaniem gier.

Oprócz grzecha 40, który niestety często rzuca sucharami i nagrywa z debilem pokroju berliett czy jakoś tak
Opublikowano

Gimpera, nitra i isamu. Ponadto nie rozumiem tej jazdy na minecrafterów (którzy już nawet mc nie nagrywają). Ktoś ich może lubić, ktoś nie ale to są tacy sami ludzie jak wy - nie lubisz tej gry - nie oglądaj. Ja nie lubię zbytnio cs'a to nie oglądam np. Izaka. Proste. A po co od razu srajkrafty - tego nie wiem.

Tu nie chodzi o to, że nagrywają minecraft'a. Po prostu ich poziom dobija. Niestety, ale nie należą do "inteligentnych" osób.

 

Ogólnie większość youtube to makabrycznie niski poziom, są wyjątki, ale jest ich mało. Mam na myśli osoby które nie klną, nie rzucają się i są zdrowe psychicznie i nagrywają przekazując przy tym pozytywne wartości np. Kaftann, Wujek Bohun i... to właściwie wszyscy.

Opublikowano

Wydaje mi się, że najmniej lubię tych, których nie znam bądź o nich zapomniałem ;)

Ale jak już coś mam wymienić to niech będzie ten typek z tego pseudo "gangu".­

784091427630431250239.png

Opublikowano

Każdy kto nagrywa/nagrywał minecrafta dla hajsu,sławy (oprócz Jjaya, Dżuniora zachy itp...) chodzi bardziej o reziego,blowka,śmietanki,verteza itp.

amqou1.png


Azb3sT^

Opublikowano

chodź są jeszcze polska społeczność która posiada kanały na youtubie np Polimaty czy Arhn.eu którzy uczą. Arhn.eu to coś dla geeków komputerowych a polimaty to coś dla historyków. Polimaty można nawet do sprawdzianu z historii oglądać <.>

amqou1.png


Azb3sT^

Opublikowano

rezi,mandzio,stuu i reszty tych p****ów którzy przypominają dziewczyny albo transwestytów z grzyweczką zachowują się jak by mieli jakieś problemy emocjonalne albo 5 lat

[list]
[*][url="http://www.mpcforum.pl/topic/435586-tutreje-na-nostaleth/"]Mój tut rejestracji na Tajlandzkim nostale[/url]
[*][url="http://www.mpcforum.pl/topic/639995-tutwszystko-o-kartach-specjalisty/page__pid__4604876#entry4604876/"]Wszystko o kartach specialisty[/url]
[/list]

Opublikowano

Nie lubię Gimpera. W tych swoich "overwatch'ach" wyzywa mnóstwo osób, śmieje się z ich profilówek, a sam żadnym Armanim nie jest. :) Isamu mnie śmieszy niesamowicie, głównie dlatego go oglądam. Stuuu i tych Blowów i Rezich szczerze mówiąc nie znam i nigdy na ich kanale nie byłem.  :ninja:

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...