Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Których YouTuberów najmniej lubicie?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Którzy waa najbardziej denerwują, irytują i którym chcecie to-i-owo powiedzieć?

Ja na przykład nienawidzę ReZiego, Stuu, Blowka, Mandzia, Verteza i Pana Śmietanki (hehehe...).

Ten temat nie ma zamiaru grozić nikomu śmiercią, kalectwem czy wizytą chłopaków z Karachana. Po prostu się pytam :)

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

E tam, Isamu może być. Gimper też. Co tam że gej. Nie nosi się z tym ze

Opublikowano

­

 

E tam, Isamu może być. Gimper też. Co tam że gej. Nie nosi się z tym ze

 

Ale jest idiotą, każdy z tych trzech. Przez nich te młodsze pokolenie staje się coraz to bardziej zdemoralizowane.

Opublikowano

­

 

 

Ale jest idiotą, każdy z tych trzech. Przez nich te młodsze pokolenie staje się coraz to bardziej zdemoralizowane.

To prawda, ale przez którego bardziej. Poza tym, Isamu prowadzi vlogi w których dużo wyjaśnia. A taki rezi? Melanże? Gopro? Srajkraft? Japierdole. Nie o taką Polskę mój pradziadek pod Zamościem kiblował...
Opublikowano

­

 

To prawda, ale przez którego bardziej. Poza tym, Isamu prowadzi vlogi w których dużo wyjaśnia. A taki rezi? Melanże? Gopro? Srajkraft? Japierdole. Nie o taką Polskę mój pradziadek pod Zamościem kiblował...

 

Już wolę oglądać tego srajkrafta, który koniec końców jest świętną grą, niż vlogi w których jakiś kurdupel rzuca kurwami na prawo i lewo i dzieciaki biorą z niego przykład.

 

Poza tym, zaraz zaraz... "nie o taką Polske..." napisał typ, który na steamie ma nick Acodin, serio?

Opublikowano

­

 

­

 

 

Już wolę oglądać tego srajkrafta, który koniec końców jest świętną grą, niż vlogi w których jakiś kurdupel rzuca kurwami na prawo i lewo i dzieciaki biorą z niego przykład.

 

Poza tym, zaraz zaraz... "nie o taką Polske..." napisał typ, który na steamie ma nick Acodin, serio?

To idź oglądaj Majnkrafta ohh rezi ohh blowku ty mój kochanek ;<,

 

BLOW/REPIGIUSZEK

BANNY KAŁ

:ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja:

:ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja:

Opublikowano

­

 

 

Już wolę oglądać tego srajkrafta, który koniec końców jest świętną grą, niż vlogi w których jakiś kurdupel rzuca kurwami na prawo i lewo i dzieciaki biorą z niego przykład.

 

Poza tym, zaraz zaraz... "nie o taką Polske..." napisał typ, który na steamie ma nick Acodin, serio?

Hej, tematem jest zły wpływ niektórych sław z YT, a nie mój nick na Steamie. Równie dobrze mogę nazwać się Mariush TRNkiewitz
Opublikowano

­

 

­

 

To idź oglądaj Majnkrafta ohh rezi ohh blowku ty mój kochanek ;<,

 

BLOW/REPIGIUSZEK

BANNY KAŁ

 

Nie oglądam prawie żadnych youtuberów, wyjątkiem jest ekipa Ponki(razem i osobno) i Ator z kanału Wideoprezentacje.

 

 

up

 

 

ale to tylko potwierdza fakt, ze jestes hipokryta ;)

Opublikowano

­

 

 

Nie oglądam prawie żadnych youtuberów, wyjątkiem jest ekipa Ponki(razem i osobno) i Ator z kanału Wideoprezentacje.

 

 

up

 

 

ale to tylko potwierdza fakt, ze jestes hipokryta ;)

Polecam jeszcze "5 sposobów na" i Polimaty. Z tych growych to tylko Dissowskyyego (za dużo dzieci do niego nie ciągnie), NrGeeka (lubię jego recki książek i crapy) i Arhn.eu (kulturalny gostek fajnie gada)

 

No wiesz, trzeba mieć dystans ;)

Opublikowano

Nie mam czasu na subksrybowanie, czy nawet ogladanie youtuberów, ktorych nie lubie, dodatkowo nie poswiecam im mojej uwagi, wiec odpowiedź brzmi, ze nawet nie pamietam kogo nie lubilem, bo mam ich tak w d***e.

XrgAYyk.png

Opublikowano

Polecam jeszcze "5 sposobów na" i Polimaty. Z tych growych to tylko Dissowskyyego (za dużo dzieci do niego nie ciągnie), NrGeeka (lubię jego recki książek i crapy) i Arhn.eu (kulturalny gostek fajnie gada)

 

No wiesz, trzeba mieć dystans ;)

 

Nie możesz też porównywać np. Polimaty do debila, który robi z siebie idiotę na youtube (...). 

 

Ja od siebię dodam, że nic nie trawię z polskiego przedsiębiorstwa video, bo tak to trzeba nazwać. Wyjątkami są kanały, z których ewentualnie można coś wynieść lub się pośmiać, dla mnie to np. smiechawatv, sa wardega, abstrachuje, polimaty, 5 sposobów na... Reszta dla mnie to imitację youtuber`a, który łaknie tylko pieniędzy albo robi z siebie idiotę, który za kilka lat nie będzie miał ani wykształcenia, ani pracy, bo w końcu to się skończy.

Opublikowano

Nie możesz też porównywać np. Polimaty do debila, który robi z siebie idiotę na youtube (...).

 

Ja od siebię dodam, że nic nie trawię z polskiego przedsiębiorstwa video, bo tak to trzeba nazwać. Wyjątkami są kanały, z których ewentualnie można coś wynieść lub się pośmiać, dla mnie to np. smiechawatv, sa wardega, abstrachuje, polimaty, 5 sposobów na... Reszta dla mnie to imitację youtuber`a, który łaknie tylko pieniędzy albo robi z siebie idiotę, który za kilka lat nie będzie miał ani wykształcenia, ani pracy, bo w końcu to się skończy.

Dokładnie. Większość z tych dekli nie ma nawet innych planów na przyszłość, oprócz niektórych np. NrGeja czy tfu, Isamu
Opublikowano

­

 

Dokładnie. Większość z tych dekli nie ma nawet innych planów na przyszłość, oprócz niektórych np. NrGeja czy tfu, Isamu

A ch*j cie to obchodzi co będą robić w przyszłości ..Skąd wiesz że nie mają:P ?

:ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja:

:ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja:

Opublikowano

Nie trawie Wardegi i Polimatów. Gameplajów nie oglądam więc nie mam jak ich lubić/nie lubić.
*jeszcze dorzucam kanał Szparagi

Opublikowano

To ja też się wypowiem :P

 

Na mojej liście znajdują się taki osobistości jak: 

-Stuu (kiedyś jeszcze był okej) 

-Blow

-Myślę że o bunny coś tam nie trzeba wspominać :/

-PawDiePie (nie ograniczajmy się tylko do Polskich kanałów)

-JDobrowsky (jakoś tak)

 

Co do Isamu, Nitra to oni są spoko, ale powinni im nałożyć jakąś blokadę dla osób poniżej 15 roku życia :P Taki specjalny przywilej od samego YT :D

Cześć...

Opublikowano

­

 

A ch*j cie to obchodzi co będą robić w przyszłości ..Skąd wiesz że nie mają:P ?

Chodzi mi o przykład jaki dają młodzieży :/
Opublikowano

A ja nie oglądam tej całej rzeszy, tzw. przez was "youtuberów".  Zdarzy mi się zobaczyć jakieś gameplay'e' ale zwykle są one w języku angielskim i to nie znaczy wcale że daję takiej osobie subskrybcję. Jeżeli miałbym stwierdzić kogo nie lubię - pewno byli by to tacy którzy robią z siebie idiotów przed "widzami", a później rzesze ich naśladują. Nie lubiłbym pewno też takich którzy by grali tylko w jakąś grę i tym napędzali swój kanał - tacy nie są dla mnie kreatywni, nie tworzą nic własnego, nie rozumiem po co patrzeć jak ktoś gra, lepiej samemu to zrobić.  Jeżeli miałbym miał komuś dać subskrybcję - pewnie byłby to ktoś z podobnym gustem do mojego kto robiłby recenzje i inna takie książek, gier, chińskich bajek. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...