Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy league of legends chyli sie ku upadkowi?


Gość Piotrunio

lol  

163 użytkowników zagłosowało

  1. 1. CZY LEAGUE OF LEGENDS CHYLI SIE KU UPADKOWI?

    • Tak
      96
    • Nie
      66

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ruski trolle i inne gowno jest jedynie do s4 od elitarnego silvera tego prawie nie widac 

 

a w lolu to co ? nie wazne w jakiej dywizji jakis j****y kebab albo inny zj****y niemiec bedzie spamil caly czas omg report fuckin noob go afk polack kiddo

@top

upada ...

widac to nawet w czekaniu w kolejce do gry 

kiedys czekales max 30 sekund a teraz jak w minute znajdzie gre to jest cud 

Chłopie jak na rangach ledwie poniżej Global Elity jest tylu hackerów że to jest już gorsze niż różnego rodzaju trolle..

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Teraz rozmawiamy o upadku LoL'a a nie o tym jak jest w CS.

Ludzie przechodzą bo YouTuberzy w to grają, ale mało kto od razu wchodzi tak wysoko.

W LoL'u z hackerami też można się spotkać z tego co mówią inni.

Jeśli chodzi o moich znajomych i mnie to nawet Ci, którzy stwierdzili że są uzależnieni, już dawno odeszli.

Nie grają wcale a byli nawet świadomi swojego uzależnienia, słabi gracze i dzieci, które tylko wyzywają zniszczyły tą grę.

Chociaż Riot też na to zapracował, po części nieświadomie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...