Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Milion lub więcej w krótkim czasie. GTA Online


Mark

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lol. Gdy gram sobie w GTA V w trybie fabularnym wyskoczył mi komunikat:

Data odblokowania: 16/05.2015

 

1300 post :EEEEE

To prawda ja też mam 16/05/2015 :)

graphic.png

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No właśnie, może wtedy odbanują?

Ja wysłałem report do nich, w sprawie odbanowania konta.

Może się uda :)

16/02 czyli równo za 2 tygodnie.

Nie, nie wysłałem, bo mają problemy ze stroną.

Ale skoro piszę, że zostanie odblokowane to tak musi być :)

Jeej! Co wyczytałem teraz w GTA V?

Twoje konto jest obecnie zbanwane w GTA V Online. Nie będziesz w stanie przenieść postaci i postępów PÓKI BAN NIE PRZEMINIE.

Co to oznacza? W tym terminie 16/02/2015 zostaniemy odbanowani :)

CavernousEarlyIcelandichorse-size_restricted.gif

Opublikowano

No właśnie, może wtedy odbanują?

Ja wysłałem report do nich, w sprawie odbanowania konta.

Może się uda :)

16/02 czyli równo za 2 tygodnie.

Nie, nie wysłałem, bo mają problemy ze stroną.

Ale skoro piszę, że zostanie odblokowane to tak musi być :)

Jeej! Co wyczytałem teraz w GTA V?

Twoje konto jest obecnie zbanwane w GTA V Online. Nie będziesz w stanie przenieść postaci i postępów PÓKI BAN NIE PRZEMINIE.

Co to oznacza? W tym terminie 16/02/2015 zostaniemy odbanowani :)

Ale by były jaja jak by kasa została :D

graphic.png

Opublikowano

ja również do 16.

"Nie sprzęt, lecz technika czyni z Ciebie zawodnika."

 

Może taki małe "Lubię to", za pomoc ?

Opublikowano

ja również do 16.

 

ja tak samo, 16/5;D

 

To prawda ja też mam 16/05/2015 :)

Nie martwcie się. Ban jest na 2 tygodnie i po 2 tygodniach minie i będziecie mogli grać Online.

Też dostałem tego maila. Gdy kolejny raz coś zmodyfikuję czy coś, będzie perm.

Więc R* dało nam jakby ostrzeżenie na te 2 tygodnie :)

Więc nie polecam już jakoś modyfikować gry.

CavernousEarlyIcelandichorse-size_restricted.gif

Opublikowano

Kasy nie wezmą, ani auta. Po prostu usuną postać ...... jaki jest sens zabierania kasy i auta, skoro potem znowu będzie używał tych programów .....


Niech ogarną najpierw te błędy/problemy z grą, potem zaczną banować/usuwać postacie. Już widzę ten wysyp tematów na forum, że nie mogę wejść do gry, albo za co mi zablokowali konto .... RS mają programy, wiedzieli dobrze że ktoś wymyśli jakieś niedozwolone programy do GTA V, aby iść na łatwiznę, wykryją to spokojnie. )

Opublikowano

@SlavesCity

 

Słaby angielski macie. W mailu pisze, że zostaliśmy oflagowani co uniemożliwia używanie mikrofonu w grze i w sesji jak i w rankingach jesteśmy oznaczenie jako cheater. Jeżeli komuś to przeszkadza to ofc. może kupić następne GTA, ale mi to nie przeszkadza. Mikra i tak nie używam bo gadam na skype, a to oznaczenie to byle co bo modyfikacji się nie skasowało i ma się bana..

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Co do wpadki z haxami na PS3 przekonałem się na własnej skórze. Był niesamowity Glitch ze sprzedawaniem pojazdów. Liczmy, że masz pojazd, który kosztuje 500.000$ i możesz go sprzedawać ile tylko chcesz razy :) Coś pięknego ... Niestety R* "zrestorowała" każde zarejestrowane konto Online... Pozastawiając jedynie 50 tysięcy :) Nawet dla tych , którzy mieli 0$ haha..

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Czyli co ? Dodam sobie 150.000 i dostane bana ?? bo moj kolega naprzyklad dodaje sobie po 150.000 i dalej bana nie ma a dlugo juz to robi i zyskal na tym juz ponad milion. Prosze o odpowiedź.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Według mnie lepiej grać normalnie, bez żadnych wykorzystywania bugów, oraz glitchy, jeżeli to jest jeszcze singleplayer to dobrze, a jeżeli nie to już się wystarczająco na ten temat wypowiedziałem.

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...