Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Age of Gantia - Zmodyfikowane Chunjo


daimao.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Moim zdaniem jest zbyt jasno i kolorowo.

Ale to tylko moje zdanie, bo ja to bardziej przyzwyczajony do tego starego ponurego klimatu :D

A tak poza to nie ma się do czego przyczepić. 

qaz3pc.jpgteż was kocham <3

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

Moim zdaniem jest zbyt jasno i kolorowo.

Ale to tylko moje zdanie, bo ja to bardziej przyzwyczajony do tego starego ponurego klimatu :D

A tak poza to nie ma się do czego przyczepić. 

A my wręcz przeciwnie daimao stawiał na swoje i chciał ciemniejsze tekstury :P

Ja jednak wole jaśniejsze.

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Jest to jakaś ładna odmiana, w końcu serwer będzie się czymś wyróżniał od innych. Intrygują mnie te jasne kolorki, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu. Te kolory nadadzą trochę życia serwerowi.  Jak dla mnie? Na + 

 

Pozdrawiam, KING! 

 

 

Można prosić o zdjęcie nocą? 

GURERub.jpg kocham pieseł <3 wow 

Opublikowano

Jest to jakaś ładna odmiana, w końcu serwer będzie się czymś wyróżniał od innych. Intrygują mnie te jasne kolorki, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu. Te kolory nadadzą trochę życia serwerowi.  Jak dla mnie? Na + 

 

Pozdrawiam, KING! 

 

 

Można prosić o zdjęcie nocą? 

7571814282676441291705.png

1EPZ6G.gif

Opublikowano

No, no. Wygląda bardzo ładnie. Jestem pod wrażeniem. 

GURERub.jpg kocham pieseł <3 wow 

Opublikowano

propsik ^^

tylko żeby znowu się nie skończyło jak z Nestium :<

 

powodzenia chłopaki !

Masz gwarancje :P

I również życzę powodzenia!

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Przez tą muzykę mam ogromną ochotę wrócić do grania w Metin2.

 

@Thorin Ładne kolory, chociaż po wielu godzinach spędzonych w m1, oczka mogą zacząć boleć - nocą :P

Odnośnie posta #7 - bardzo podoba mi się ten odcień.

 

Czekam na więcej filmików oraz screenów!

Opublikowano

Przez tą muzykę mam ogromną ochotę wrócić do grania w Metin2.

 

@Thorin Ładne kolory, chociaż po wielu godzinach spędzonych w m1, oczka mogą zacząć boleć - nocą :P

Odnośnie posta #7 - bardzo podoba mi się ten odcień.

 

Czekam na więcej filmików oraz screenów!

Automatyczna zmiana dnia i nocy i po sprawie :P

+ Słuszna uwaga dzięki.

1EPZ6G.gif

Opublikowano
Opublikowano

Na pewno się tak nie skończy, w końcu nie mamy w składzie rudego(chyba, że o czymś nie wiem :ninja: ).

Dzięki.

Chyba, jednak muszę Cie zmartwić macie w teamie rudego mogę Ci, to w łatwy sposób udowodnić :)

 

PS. Podejdz do lustra a wszystko będzie jasne:)

 

PSS. na SS miasta daliście zbyt dużo światła przy obróbce :)

Opublikowano

Chyba, jednak muszę Cie zmartwić macie w teamie rudego mogę Ci, to w łatwy sposób udowodnić :)

 

PS. Podejdz do lustra a wszystko będzie jasne:)

 

PSS. na SS miasta daliście zbyt dużo światła przy obróbce :)

Więc domyśliłeś się, że chodziło o ciebie. ;)

Moim zdaniem też jest za jasno, no ale nie aż tak bardzo.

Opublikowano

Mi tu nie chodzi o moda graficznego, tylko o upiększenie miast. Zresztą, moda sobie ładnie poustawiasz i wszystko pięknie wygląda.

Kwestia klimatu serwera i gustu :)

1EPZ6G.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...