Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Attessia - Podejmij współpracę już dziś!


GILUxDILU

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Attessia


 


Ogłoszenie tyczy się głównie do twórców prywatnych serwerów 


do gry przeglądarkowej Shakes&Fidget!


 


Witam i gorąco zapraszam Was do podjęcia


współpracy z zespołem Attessia! 


 


Mamy do zaoferowania stabilną maszynę VPS, jej pełną konfigurację,


profesjonalną obsługę, ochronę danych, panel administratora, 


system aut. smsów oraz wiele więcej!


 


 


Co chcemy w zamian?


Opłata za 30 dniowe hostowanie serwera wynosi jedynie 12,30 zł.


Ponadto na serwer wgrywamy automatyczny system smsów. 


50% kwoty z smsów aut. idzie na maszynę.


UWAGA!


Jeśli w ciągu miesiąca, dochody z samych smsów przekroczą 25 zł,


opłata za hostowanie spada do 6,15 zł.


 


 


Dodatki do Twojego serwera:


 


Wyróżnienie (30 dni) - (12,30 zł)


 


System płatnej rejestracji - (6,15 zł)


 


Profesjonalny panel administratora - (30,75 zł) 


 


System Kuponów - (6,15 zł)


 


System Loterii - (6,15 zł)


 


System ItemShopu - (24,60 zł)


 


System Obozu - (30,75 zł)


 


Pliki serwerowe Attessi - (61,50 zł)


 


Profesjonalna ekipa pomagająca w tworzeniu skryptów - (24,60 zł)


 


 


Kontakt:


 


GaduGadu: 47699665


Skype: no5niewiem


E-mail: [email protected]


 


Ewentualnie prywatna wiadomość na MPCforum.


Opublikowano

Polecam: Norbertsa,Dawixon333,ZeusXP,Vektoriapl,GroVeR-H4CK8,Weeker,Fidgetpl,Grucha.

 

Życzę ci "Prima Aprilis". 

 

Taki skład mógłby być, normalnie "Elitarna Ekipa Gilu".

 

Gilu, ma w sobie cechę przywódcy,

 

Jeżeli, byście zrobili zespół, to moglibyście ze sobą współpracować i razem zajmować się jednym shakesem + Światy prywatne.

 

Życzę wam wszystkim miłego Żartownisia, w szkole, na dworze jak i w domu.

 

Wielkanoc 2015r, składam ci gilu dużo pracy,hajsu,szczęścia,pomyślności,zdrowia,życia,uśmiechu i jeszcze raz szczęścia :D

 

Składa ci dawny zbanowany z 2014 roku Hurrican2000. UWAGA! Podkładam Bombę!

Footballplayer.pl <- Nowa gra piłkarska! :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...