Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

# YOUR-WORLD # MU Online # SEASON II # 1.02c # EXP: x10 # START: 19.04 #


ASCOREL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

exp 15. drop 10. i zadnego helpera czu autopicku .

"Trance to nie tylko muzyka. To styl życia, inne, zmysłowe spojrzenie na świat, miłość do głębokiego brzmienia wzbudzającego wielkie emocje.Słuchając możesz skakać albo płakać, poczuć przypływ energii lub też wzruszenie i fale wspomnień. " ;)

Opublikowano

exp 15 drop 30%

 

Bez autopicku

 

OGRANICZONA ilość resów, dobre pvp ;)

 

Powrót do starych, dobrych czasów Mu Online !

A co po osiągnięciu maksymalnego resa?

Opublikowano

Nagrody za res będą dostępne dopiero od (przykładowo) 60 resa.
Do 60 resa statystyki będą zostawały czyli : 1-->400lvl--->cofka do XX(260 czy który tam)--->400--->(280) itd.
Do 60 resa będziemy normalnie otrzymywać punkty za poziom, od 61 resa nie będziemy już dostawali ptk za lvl.
Od 61 resa będzie liczona nagroda. Czyli pierwszą nagrodę otrzymamy dopiero na 60 resie który będzie ostatnim resem otrzymywania statystyk.
Kto jest dobry z matmy wyliczył że braknie sporo do full statów= będzie ważne dobre ustawienie ich pod pvp, a nie tylko fulle wbić.

 

 

 

http://forum.y-world.pl/viewtopic.php?f=20&t=1414


Poprawię się, ograniczona ilość resów jeśli chodzi o przyznawanie statystyk.

Opublikowano

Nadal brzmi dziwnie.. Wbijesz tyle i tyle stat.. I potem klepać resy po nagrody? Wiem - nie każdemu dogodzicie (uprzedzam fakty) ale wymyślne rozwiązania też nie są "cudowne". 60 resów to zajmie trochę. Chcecie ograniczyć, domyślam się, sety żeby nie było tak jak ostatnio że itemki +11 szły za 10 chinek (jak admin stwierdził [nie, nie pamiętam który] na XW tak było i było dobrze). Udziwnianie. Komu będzie się chciało to by klepał te przykładowe 60 rr (ta na S2 jest więcej rozrywki niż 97d) ale mimo wszystko chcąc robić stare czasy będzie kilku graczy, chcąc nowe to samo. Obyście utrafili w środek :).

Opublikowano

Każdemu nie dogodzisz, nie da się. 

 

Klepać resy po nagrody, jakby były dostępne max staty 32k to po wbiciu dalej byś klepał resy po nagrody.

 

Najlepiej zrobić staty max, sety max i zrobić z serwera takie gówno jak te wyskooexpowe !! 

 

Jeee !! :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

cO TO KUR** MA BYC SERWER DZIS MIALWYSTARTOWAC CZEKAM I CZEKAM TAK JAK INNNI GRACZE JAKIES INFO PODAJ ADMIN !?!?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...