Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Możliwość wylogowania, kiedy ma się bana.


Sortiq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Miałem kiedyś bana, chciałem się wylogować no ale "nie masz uprawnień"

 

Moim zdaniem trzeba dodać żeby można było się wylogować, bo potem muszę czyścić historie... 

graphic.png

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Przecież można wyczyścić ciasteczka w przeglądarce i w ten sposób zostaniesz wylogowany :P

Nie.

Czy Ty żartujesz? No proszę Cie...

 

 

Oczywiście, że tak.

3t6EGVz.png

 

Opublikowano

Kiedyś była mowa o nowym systemie, w którym będzie możliwość łatwiejszego odwołania się, nie wiem, czy nie wraz z IPB 4.0, także chyba pozostaje czekać. Jeżeli to miałoby nie wejść, to jestem za możliwością wylogowania.

zSCFQrN.png

 

Opublikowano

Kiedyś była mowa o nowym systemie, w którym będzie możliwość łatwiejszego odwołania się, nie wiem, czy nie wraz z IPB 4.0, także chyba pozostaje czekać. Jeżeli to miałoby nie wejść, to jestem za możliwością wylogowania.

mój znak rozpoznawczy to jego brak

Opublikowano

Jestem jak najbardziej na TAK. Uważam, że to dobry pomysł.

Opublikowano

Kiedyś była mowa o nowym systemie, w którym będzie możliwość łatwiejszego odwołania się, nie wiem, czy nie wraz z IPB 4.0, także chyba pozostaje czekać. Jeżeli to miałoby nie wejść, to jestem za możliwością wylogowania.

 

­

Opublikowano

Lepiej wprowadzić jakiś nowszy system odwoływania się od bana. Wydaję mi się, że brak możliwości wylogowania się jest celowy (tak aby np. troli, którzy nie do końca znają się na rzeczy łatwo było eliminować)

Opublikowano

Lepiej wprowadzić jakiś nowszy system odwoływania się od bana. Wydaję mi się, że brak możliwości wylogowania się jest celowy (tak aby np. troli, którzy nie do końca znają się na rzeczy łatwo było eliminować)

Opublikowano

­Zawsze można wprowadzić bany na działy + blokada pisania statusów i PW.

Wtedy tylko dostęp do działu zbanowanych i może się wylogować w sumie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...