Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Biolog GUI - WgWorks


Wojtek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, chciałbym wam dzisiaj udostępnić gui biologa wraz z możliwością oddawania przedmiotów.
Gui prezentuje się tak:
0b2ea53fb67e7caf339313641fa6b8b1141.101.


A tutaj pokazane na filmiku:

 

Posiada także bardzo prosty w edycji quest pisany na tablicach:

 

biolog2.png

 

 

Link do pobrania:

http://wg-works.com/biolog-gui-z-oddawaniem-przedmiotow/

Instrukcja dodania w paczce.

 

Udostępniam ponieważ za naszymi plecami

paru "typków" próbuje to sprzedać. Swoją drogą i tak

jest to jedna z gorszych (czyt. tańszych) rzeczy jaką

zrobiliśmy :D

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Asfen nie będzie miał się czym poszczycić na swoim serwerze :( Pszykre :(

Anyway Dzięki wielkie! :D­

Opublikowano

Asfen nie będzie miał się czym poszczycić na swoim serwerze :( Pszykre :(

Anyway Dzięki wielkie! :D­

Sam sprzedawałeś identyczne, więc japa tam.

 

@topic, dzięki, spoko to wygląda. Dodałbym tam jeszcze informacje o skończeniu badań, to by na pewno ułatwiło gracza orientację w ich misjach.

Opublikowano

Fajnie fajnie, tylko nie wiem po co ten tekst :D

Nikt go nie czyta i potem jest 2k linijek a tak normalnie z samym gui można sobie to zmieścić w 300 ze wszystkim.

Mozna oddawac normalnie u biologa i w gui. Jak coś robić to porządnie, nie? :D

Opublikowano

No no całkiem ładnie wygląda, raczej nie wykorzystam lecz prawilny lajk :D

nieregulaminowa sygnatura - zawarty odnośnik do fanpage'a


Opublikowano

Sam sprzedawałeś identyczne, więc japa tam.

 

@topic, dzięki, spoko to wygląda. Dodałbym tam jeszcze informacje o skończeniu badań, to by na pewno ułatwiło gracza orientację w ich misjach.

Ty ziomek weź sam zamknij pysk, bo on nie sprzedawał pracy Wojtka i Adama tylko Wiktora (Svope), zapewne jego reklamował.

 

@Topic.

 

Przyznam ja zjebałem sprawę i bardzo żałuję, ale tacy są już ludzie no i k***a j**** ich

 

Pozdrawiam k***a Rysie_q który zachował się jak jakiś nawet szkoda go porównywać, a Asfen zawsze był gównem, jest i będzie, tylko żeruje na czyjejś pracy.

Opublikowano

Nie ma to jak pisać quest biologa na tablicach i zamiast umieścić wszystko w 1, to milion razy kopiuj wklej i robi się ponad 2000 linijek, gratulacje.­

Q4iKmxa.gif


Opublikowano

Sam sprzedawałeś identyczne, więc japa tam.

 

@topic, dzięki, spoko to wygląda. Dodałbym tam jeszcze informacje o skończeniu badań, to by na pewno ułatwiło gracza orientację w ich misjach.

Po 1. K***a to było biolog gui od Svope'a.

Po 2. On sprzedawał a ja dałem tylko ogłoszenie w opisie.

Po 3. Wypierdalaj i mnie nawet nie wkurwiaj gimbie.

­

Opublikowano

Nie ma to jak pisać quest biologa na tablicach i zamiast umieścić wszystko w 1, to milion razy kopiuj wklej i robi się ponad 2000 linijek, gratulacje.­

Od czego jest dotfile?
Opublikowano

niestety, dużo osób kradnie co mnie bardzo smuci 

oczywiście wykorzystam:P z nieba mi spadłeś z tym bo własnie dziś miałem takie coś sobie napisać

dzięki ! 

56928084622805469272.png

Opublikowano

Ty ziomek weź sam zamknij pysk, bo on nie sprzedawał pracy Wojtka i Adama tylko Wiktora (Svope), zapewne jego reklamował.

 

@Topic.

 

Przyznam ja zjebałem sprawę i bardzo żałuję, ale tacy są już ludzie no i k***a j**** ich

 

Pozdrawiam k***a Rysie_q który zachował się jak jakiś nawet szkoda go porównywać, a Asfen zawsze był gównem, jest i będzie, tylko żeruje na czyjejś pracy.

no co k**wa szkoda gadac ?

 

sam napie**liles na mnie varnoxowi że ja niby rozdaje to za darmo komu popadnie, a sam ku*wa to rozdawałeś.

 

Co do tematu to dobra sprawa te biolog gui mam już dodane u sb od kilku dni i narazie żadnego błędu nie znalazłem.

lqn1ws1buph9.png

Opublikowano

Jeżeli Twoje dodatki są na tym poziomie co ten quest, to zrobiłeś sobie w tym momencie ogromną anty-reklamę. :D

Opublikowano

Jeżeli Twoje dodatki są na tym poziomie co ten quest, to zrobiłeś sobie w tym momencie ogromną anty-reklamę. :D

 

Dlaczego tak sądzisz?

Jeżeli mówisz o biolog.lua to wiem, ale przepisywać to, żeby stało na qf'ie zliczającym która misje masz mi się nie chciało.

Opublikowano

Jeżeli Twoje dodatki są na tym poziomie co ten quest, to zrobiłeś sobie w tym momencie ogromną anty-reklamę. :D

Co prawda nie znam się na lua , ale testowałem jego działanie i według mnie działa idealnie jakkolwiek jest napisany ,

i cieszę się że to własnie Hardkorrek napisał quest pod to gui czy to się wam podoba czy nie , bo trudno na tym mpc bardziej dopracowanego (dialogi itd) biologa niż  ten

 

poza tym  miał za zadanie zrobić quest "na sprzedaż" aby takie gimbusy ogarnęły to i nie pisały o pomoc , dla tego można wybrać zaczęcie  misji biologa od 4 lvl lub od 30 (według uznania)

Opublikowano

Mam błąd, po zalogowaniu się do gry ciągle widzę ramkę na tekst questa pojawia się ona automatycznie i nie da jej się usunąć. Co może być nie tak?

Opublikowano
 

0326 21:58:47522 :: Traceback (most recent call last):

 

0326 21:58:47522 ::   File "networkModule.py", line 237, in SetGamePhase

 

0326 21:58:47522 ::   File "system.py", line 130, in __pack_import

 

0326 21:58:47522 ::   File "

0326 21:58:47522 :: <string>

0326 21:58:47522 :: ", line 

0326 21:58:47522 :: 1860

0326 21:58:47522 :: 

 

0326 21:58:47522 ::     

0326 21:58:47523 :: def __Inputget3(self):

 

0326 21:58:47523 ::     

0326 21:58:47523 ::  

0326 21:58:47523 ::  

0326 21:58:47523 :: ^

 

0326 21:58:47523 :: SyntaxError

0326 21:58:47523 :: : 

0326 21:58:47523 :: invalid syntax

0326 21:58:47523 :: 
Opublikowano

 

 

0326 21:58:47522 :: Traceback (most recent call last):

 

0326 21:58:47522 :: File "networkModule.py", line 237, in SetGamePhase

 

0326 21:58:47522 :: File "system.py", line 130, in __pack_import

 

0326 21:58:47522 :: File "

0326 21:58:47522 :: <string>

0326 21:58:47522 :: ", line

0326 21:58:47522 :: 1860

0326 21:58:47522 ::

 

0326 21:58:47522 ::

0326 21:58:47523 :: def __Inputget3(self):

 

0326 21:58:47523 ::

0326 21:58:47523 ::

0326 21:58:47523 ::

0326 21:58:47523 :: ^

 

0326 21:58:47523 :: SyntaxError

0326 21:58:47523 :: :

0326 21:58:47523 :: invalid syntax

0326 21:58:47523 ::

Poradnik napisany tak, ze najwiekszy cymbał by zrozumiał, do tego parenaście obrazkow jak wkleic kod a ty i tak zrobiles to zle, nie wierze... Źle taby.

Opublikowano

 

 
0326 21:58:47522 :: Traceback (most recent call last):
 
0326 21:58:47522 ::   File "networkModule.py", line 237, in SetGamePhase
 
0326 21:58:47522 ::   File "system.py", line 130, in __pack_import
 
0326 21:58:47522 ::   File "
0326 21:58:47522 :: <string>
0326 21:58:47522 :: ", line 
0326 21:58:47522 :: 1860
0326 21:58:47522 :: 
 
0326 21:58:47522 ::     
0326 21:58:47523 :: def __Inputget3(self):
 
0326 21:58:47523 ::     
0326 21:58:47523 ::  
0326 21:58:47523 ::  
0326 21:58:47523 :: ^
 
0326 21:58:47523 :: SyntaxError
0326 21:58:47523 :: : 
0326 21:58:47523 :: invalid syntax
0326 21:58:47523 :: 

 

 

Tylko przyjacielu odstępy też wywalają błąd mam na myśli

 

lalallal

 

 

lalallalal

 

 

@Topic, będą jakieś rzeczy na mpc waszego autorstwa? 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...