Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Biolog GUI - WgWorks


Wojtek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Samo GUI w sobie nawet spoko, lecz Quest jest za długi nie wiem po co tyle tych linijek.

Nie lepiej to trochę skrócić? 

Nie wykorzystam ale praca dosyć dobrze wykonana polecam bo Warnox.  :ninja:

53594961070274399019.png

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Samo GUI w sobie nawet spoko, lecz Quest jest za długi nie wiem po co tyle tych linijek.

Nie lepiej to trochę skrócić?

Nie wykorzystam ale praca dosyć dobrze wykonana polecam bo Warnox. :ninja:

Na c**j skracac jak dziala. Poza tym wszystkie potrzebne do zmiany rzeczy masz w jednej funkcji.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

­GUI znakomite. Wykorzystam u siebie na serwerze.

­a5kpx.png


 


Pamiętaj księżniczko, łobuz kocha najbardziej ! :*


 

Opublikowano

Jak dodać nowe misje biologa? Tutaj tylko do 90 są. Próbowałem już dodać tak jak jest w poprzednich + zmieniłem raz bodajże z 14 na 17(liczba nowych misji) i nie działa. 

Opublikowano

Bardzo ciekawa innowacja i jedno z lepszych okien biologa w gui.

Trochę kod za długi, ale w bardzo fajny sposób można go skrócić. Oczywiście GUI wykorzystam na pewno u siebie na serwerze. Dobra robota panowie.

Czekamy na więcej prac.

39d16e1698c65ba3.png

Opublikowano

 

 
0326 21:58:47522 :: Traceback (most recent call last):
 
0326 21:58:47522 ::   File "networkModule.py", line 237, in SetGamePhase
 
0326 21:58:47522 ::   File "system.py", line 130, in __pack_import
 
0326 21:58:47522 ::   File "
0326 21:58:47522 :: <string>
0326 21:58:47522 :: ", line 
0326 21:58:47522 :: 1860
0326 21:58:47522 :: 
 
0326 21:58:47522 ::     
0326 21:58:47523 :: def __Inputget3(self):
 
0326 21:58:47523 ::     
0326 21:58:47523 ::  
0326 21:58:47523 ::  
0326 21:58:47523 :: ^
 
0326 21:58:47523 :: SyntaxError
0326 21:58:47523 :: : 
0326 21:58:47523 :: invalid syntax
0326 21:58:47523 :: 

 

Taby Ci wcięło.

 

@topic bardzo fajnie się prezentuje :)

Opublikowano

Bardzo ładne gui, przydatne na serwery hard jak najbardziej.

Na każdy serwer eleganckie, trzeba dobrze zrobić biologa, żeby graczą chciało się chodzić :D

­

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Mogę prosić o reup Tego gui

Najpierw za nim o coś poprosisz zobacz na drugiej stronie :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...