Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

Nexus™

Reaktywacja serwera Belenus?

89 postów w tym temacie

Autor tematu Napisano (edytowany) · Zgłoś post

Witam wszystkich uczestniczących, wypowiadających się i czytających temat. Nie wiem czy pamiętacie serwer o nazwie BelenuS, który został założony w roku 2009/2010, swojego czasu był to jeden z lepszych serwerów, no i dla wielu pewnie wciąż wspomina się klimat - osobiście tam grałem do samego końca. Po rozmowie z wieloma, naprawdę wieloma graczami jak i starą ekipą, gwardią tego serwera, postanowiłem jako tako wziąć się za niego, lecz teraz takie pytanie, co byście powiedzieli na reaktywację? Aktualnie mam kontakt ze starym administratorem, wyciągam niektóre rzeczy od niego potrzebne do odegrania tego co było, myślę, że to nie jest zły pomysł. Co sądzicie o tym wszystkim?

Moderatorów przepraszam i proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu, jeśli napisałem nie w tym co trzeba.

Edytowano przez Nexus™
1 osoba lubi to

Serwer był fajny jak na tamte czasy.

Teraz zdecydowanie nie ma szans na wybicie się. Teraz powstają lepsze serwery z nowymi systemami etc itp..

Grało się na nim fajnie w tamtych czasach teraz przez te 5 lat rozwinęły się systemy, ludzie zaczęli tworzyć lepsze, nowsze rzeczy..

Teraz taki stary BelenuS ma nikłe szansę na wybicie się.

Myślę, że nie ma po co marnować czasu tą Reaktywacją.

Edytowano przez Thorin
1 osoba lubi to

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

Teraz zdecydowanie nie ma szans na wybicie się. Teraz powstają lepsze serwery z nowymi systemami etc itp..

Grało się na nim fajnie w tamtych czasach teraz przez te 5 lat rozwinęły się systemy, ludzie zaczęli tworzyć lepsze, nowsze rzeczy..

Cóż, moim zdaniem, jeśli chodzi o trochę klimatu to można spróbować. Zobaczymy co z tego wyjdzie, poczekam jeszcze na wypowiedź innych.

@DManuall - Po co pisać bezsensowne odpowiedzi nic nie wnoszące do tematu? Nawet jej nie uzasadniłeś ;p ;)

Czy ja wiem czy nie ma szans? Jasne, że są tylko wiadomo tego klimatu się nie da ponownie odtworzyć.

Robiąc taką reaktywację wzorował bym się na starym Belenusie, ale też dodał coś od siebie - Gracze podążają za nowościami ; ).

Moim zdaniem jak najbardziej są szansę na wybicie się, ale tak jak mówię - wzorowanie się + trochę swojego wkładu pracy, parę nowości, dodatków.. i powinno być dobrze ; p.

­

Szczerze, chciałbym zobaczyć taką reaktywację, chętnie bym zagrał, ale taki naprawdę BelenuS.

Szczerze, chciałbym zobaczyć taką reaktywację, chętnie bym zagrał, ale taki naprawdę BelenuS.

Zależne jeszcze jest to, czy ludzie chcą zobaczyć wcześniejszą edycję (max. 125lvl), czy tą późniejszą z nowym game itp.

­a masz ttego pliki wg. ?

chętnie bym to zobaczył

­a masz ttego pliki wg. ?

chętnie bym to zobaczył

Powiedzmy, że połowę mam a połowę odwzorowuję.

fajny serwer był ale na współczesnym rynku nie ma szans.

Żadna reaktywacja dawnych serwerów nie zakończyła się powodzeniem :)

Są szansę tylko dodać też coś od siebie - Parę nowości ; ) 
Nie ma co porównywać do współczesnych czasów - W tych czasach gówniany serwer robiony przez 3 miesiące na gotowcach z masą bugów ma 1200 graczy a serwer do którego ktoś się przyłoży, nie mający bugów ma 350-500 graczy.. - Tak bywa i wiele razy tak było ;p
Szansę są duże, ale z lekką edycją.

połowę plików ?  z tego co wiem Mariusz nikomu  nie dał  by nawet  questa z jakich kolwiek jego plików, co  do  reaktywacji  wiem że Esme  robiła serwer podobny  do  belenusa ale przez  zrąbany  team nie wystartowała nawet porządniena 2 dni napisz do niej a napewno  coś razem wykminicie. Strzałka

Edytowano przez Migren

Autor tematu Napisano (edytowany) · Zgłoś post

połowę plików ?  z tego co wiem Mariusz nikomu  nie dał  by nawet  questa z jakich kolwiek jego plików, co  do  reaktywacji  wiem że Esme  robiła serwer podobny  do  belenusa ale przez  zrąbany  team nie wystartowała nawet porządniena 2 dni napisz do niej a napewno  coś razem wykminicie. Strzałka

Esme robiła bajerki na kilka dni Endorfinie, myślę, że sam dam radę, wszystko co do pomocy to mam, wystarczy tylko poświęcić czas.

Edytowano przez Nexus™

Belenus.. stare czasy :) I te Hwangi niebieskie :D

To ten drugi serwer KingWorlda? Tzn w sumie to chyba to samo było tylko inna administracja. SoleDOL czy coś takiego.

Nie ma sensu marnować czasu i pieniędzy. W końcu jakoś trzeba zagarnąć graczy. No chyba, że macie sporą grupkę ludzi, którzy domagają się reaktywacji.

To ten drugi serwer KingWorlda? Tzn w sumie to chyba to samo było tylko inna administracja. SoleDOL czy coś takiego.

tak to  2 serwer po kingWorldzie administracja była ta sama, a co do serwerów różniły sie  kilkoma duperelami typu kd,większy drop itp 

Edytowano przez Migren

SoleDoll to bodajże była GM. KingWorld to był tak jakby s2, tak jak wyżej różniły się duperelami. 

Nie ma sensu marnować czasu i pieniędzy. W końcu jakoś trzeba zagarnąć graczy. No chyba, że macie sporą grupkę ludzi, którzy domagają się reaktywacji.

Uwierz, że dość sporo osób się tego domaga, specjalnie jeszcze pytałem, cała ''elitka'' serwerowa wciąż się trzyma na jednym z serwerów.

SoleDoll to bodajże była GM. KingWorld to był tak jakby s2, tak jak wyżej różniły się duperelami. 

Uwierz, że dość sporo osób się tego domaga, specjalnie jeszcze pytałem, cała ''elitka'' serwerowa wciąż się trzyma na jednym z serwerów.

Jeżeli masz pewnych ludzi do gry, to życzę powodzenia, bo z nowymi może być ciężko. :)

Zaangażujesz starych graczy i coś z tego wyjdzie. Powodzenia!

Dla mnie nie ma sensu odgrzewać tego serwera miał swoje 5 minut.

1 osoba lubi to

Jak dla mnie jest to genialny pomysł , lecz dodaj kilka nowości na serwer oczewiscie nie przesadzając .

To co się podoba a co nie ,co jest "fajnego" można zobaczyć na innych serwerach , które mają dużą liczbę graczy tyle ode mnie .

Serwer Uda się :)

Moim zdaniem lepszym rozwiązanie będzie odwzorowanie tamtego serwera. Niedobrze mi się robi jak widzę te przesadzone nowości... które można zobaczyć w prezentacjach nowych serwerów. Myślę, że wielu graczy poszukuje  czegoś w dawnych klimatach, czegoś prostego.... a jeżeli dobrze zareklamujesz i przedewszystkim ktoś się zajmnię tym serwerem to z pewnością wypali.

Poza tym pograłbym na dawnym mt2 x-world : D

Edytowano przez Alixx
1 osoba lubi to

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 1518729
Użytkowników: 1189666
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: nowiczjuszek