Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kolejna mała porcja informacji dot. paid L#


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

I teraz pytanie płacić za sharpa czy za bola? Chyba na sharpie zostanę :D

Opublikowano

I teraz pytanie płacić za sharpa czy za bola? Chyba na sharpie zostanę :D

nawet jak bedzie platny to zapewne cos w stylu 10 euro za miesiac , a w bolu za 10 euro masz vipa , ktory sam daje ci gowno , musisz dokupic skrypty np .evade za 50 euro 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

I teraz pytanie płacić za sharpa czy za bola? Chyba na sharpie zostanę :D

269... ani rusz postów ! xD

L#, lepiej rozwija się.

 

Chyba też dam dotację xD, wgl płaciłeś psc, czy paypalem ?

Opublikowano

Będzie to będzie na c**j drążyć temat. Sracie tymi tematami jak araby klockami i w sumie żaden nic konkretnego nie wnosi

 

 

@down

 

skończcie trollować, bo to nudne już

Opublikowano

Mi tam działa

 

79970342746740358467.png

Lepiej kupić teraz L# Lover, będzie lepiej moim zdaniem Kappa

 

 

Takie pytanko w jaki sposób masz status "Uptaded" skoro jeszcze nie jest zupdatowany? D:

Opublikowano

Takie pytanko w jaki sposób masz status "Uptaded" skoro jeszcze nie jest zupdatowany? D:

Jestes zjebany w realu, czy tylko w internecie udajesz idiote?

Opublikowano

Mi tam działa

 

79970342746740358467.png

Lepiej kupić teraz L# Lover, będzie lepiej moim zdaniem Kappa

 

 

Kliknąć prawym -> zbadaj element i zmienić co trzeba każdy kto choć trochę ogarnia HTML potrafi. Szkoda ze na stronie jest to w ramce której koloru nie umiałeś zmienić i ją usunąłeś. Hahahha Kappa 

 

 

Takie pytanko w jaki sposób masz status "Uptaded" skoro jeszcze nie jest zupdatowany? D:

 

 

Photoshop KappaHD

Zmienił te dwie linijki : http://scr.hu/2kmq/mskzk
Na takie : http://scr.hu/2kmq/2tmor 

i ma efekt :) Niestety ramki widocznej na joduska.me nie zmienił bo jej wygląd zawarty jest w css do którego nie ma on dostępu :)

Opublikowano

To teraz trochę śmiechu xD

 

Miesiąc-10$

6 miesięcy-40$

Free użytkownicy- Aktualizacja dopiero po tygodniu.

Użytkownicy free:
10 gierek dziennie + 2 rankedy xD

Gienialne posunięcie, dawać program paid po banwave,co za głąby tam robią lol

Opublikowano

To teraz trochę śmiechu xD

 

Miesiąc-10$

6 miesięcy-40$

 

Free użytkownicy- Aktualizacja dopiero po tygodniu.

 

Gienialne posunięcie, dawać program paid po banwave,co za głąby tam robią lol

Dokładnie, przecież to tak jakby zapłacić za bana.

Opublikowano

Wi

 

To teraz trochę śmiechu xD

 

Miesiąc-10$

6 miesięcy-40$

Free użytkownicy- Aktualizacja dopiero po tygodniu.

 

Gienialne posunięcie, dawać program paid po banwave,co za głąby tam robią lol

To jest pewna informacja, co do kosztów?

Opublikowano

Gadałem dzisiaj z użytkownikiem o nazwie na owym forum @Marcoly który rozmawiał z Husky(marcoly dev na bolu husky admin wiec sie znaja) a Husky mieszka w Niemczech i znał się z jodusem, więc oficjalnie wyznał że joduska chce na tym zarobić bo kiedyś o tym wspominał.

PURE RING0 / PASSIVE TECHNOLOGY

 

update coming soon™
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...