Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Plugin] Bazzars - bazary do handlowania przedmiotami pomiedzy graczami


Gość filippop1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co chcesz w update?

 

@TheMolkaPL.

Możliwość otwierania bazarów komendą (musimy być ok.50 kratek od bazaru) /bazar otworz <nick_gracza>

Standardowe bazary na 18 okienek GUI a VIP 36 okienek GUI -  vip aby mógł wystawić więcej przedmiotów. (uprawnienie dla vip'a vip.bazzars)

Informacja na chacie globalnym, że gracz stworzył sklep

Jeżeli mój post podoba ci się wciśnij: napispng_wpwaara.png Dzięki

  • Odpowiedzi 162
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@TheMolkaPL.

Możliwość otwierania bazarów komendą (musimy być ok.50 kratek od bazaru) /bazar otworz <nick_gracza>

Standardowe bazary na 18 okienek GUI a VIP 36 okienek GUI -  vip aby mógł wystawić więcej przedmiotów. (uprawnienie dla vip'a vip.bazzars)

Informacja na chacie globalnym, że gracz stworzył sklep

1. Nie za bardzo rozumiem o co chodzi. Otwieranie czyjegoś bazaru, ale ten musi znajdować się minimum 50 kratek od niego.

 

2. Fajne! Mam chyba nawet lepszy pomysł. W configu zrobimy takie coś:

inventory-size:
  bazzars.create.default: 2
  bazzars.create.vip: 5
^^ po prostu opcja gdzie możemy sobie po enterze ustawiać nazwę uprawnienia oraz ilość wierszy inventory ;)

 

3. Super! Dodam to w 100% wraz z wiadomością w configu!

#AntyBlezur


Opublikowano

1. Nie za bardzo rozumiem o co chodzi. Otwieranie czyjegoś bazaru, ale ten musi znajdować się minimum 50 kratek od niego.

 

2. Fajne! Mam chyba nawet lepszy pomysł. W configu zrobimy takie coś:

inventory-size:
  bazzars.create.default: 2
  bazzars.create.vip: 5
^^ po prostu opcja gdzie możemy sobie po enterze ustawiać nazwę uprawnienia oraz ilość wierszy inventory ;)

 

3. Super! Dodam to w 100% wraz z wiadomością w configu!

 

 

Najlepiej aby w wiadomości pojawił się nick oraz kordy sklepu.

Jeżeli mój post podoba ci się wciśnij: napispng_wpwaara.png Dzięki

Opublikowano

Najlepiej aby w wiadomości pojawił się nick oraz kordy sklepu.

A jeszcze jedno takie pytanie. Robić to ogłoszenie przy stworzeniu sklepu (/ePumhpP.png stworz), czy przy otwarciu (/ePumhpP.png otworz)?

 

(logo wykonane przez @1361622928-U485574.pngp. Happi)

#AntyBlezur


Opublikowano

A jeszcze jedno takie pytanie. Robić to ogłoszenie przy stworzeniu sklepu (/ePumhpP.png stworz), czy przy otwarciu (/ePumhpP.png otworz)?

 

(logo wykonane przez @1361622928-U485574.pngp. Happi)

 

Lepiej chyba będzie przy /otworz

Jeżeli mój post podoba ci się wciśnij: napispng_wpwaara.png Dzięki

Opublikowano

Pan Happi już nie żyje. xD

 

Plugin dobry, będe go używał.

 

 

 

a ja dalej nie doczekałem się swojego update.. 

hapi miales swoj update, ale molek k***a zmienia ciagle cos

Opublikowano

@filippop1

Ludzie pobierają stare wersje, dlatego mogą mieć błędy zmień:

 

To:

 

           Download            

 

https://github.com/T...azzars/releases

Najnowszy update:

https://github.com/T...leases/tag/v1.2

 

Na to:

 

 

           Download            

 

https://github.com/Thefilippop1PL/Bazzars/releases/

Jeżeli mój post podoba ci się wciśnij: napispng_wpwaara.png Dzięki

Opublikowano

 

@filippop1

Ludzie pobierają stare wersje, dlatego mogą mieć błędy zmień:

 

To:

 

           Download            

 

https://github.com/T...azzars/releases

Najnowszy update:

https://github.com/T...leases/tag/v1.2

 

Na to:

 

 

           Download            

 

https://github.com/Thefilippop1PL/Bazzars/releases/

 

a ja sie dziwie, czemu ciagle liczba serwerow z wersja 1.2 ktora nie dziala zwrasta ;-;

Opublikowano

hapi miales swoj update, ale molek k***a zmienia ciagle cos

 

To nie prawda! xD Szukałem wszędzie i nie ma. :c

 

 

Plugin najlepszy z najlepszych, pozdrawiam autorów! (#homo)

Opublikowano

To nie prawda! xD Szukałem wszędzie i nie ma. :c

 

 

Plugin najlepszy z najlepszych, pozdrawiam autorów! (#homo)

molek usunal >.<

byl 1.2 cale, a molek "pojebalo cie, chcesz nazywac updaty tak jak andoida xD?"

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Na razie nic się nie robi. Ale mamy listę TODO ;)

 

Kiedyś listę TODO zrealizujecie ?

Jeżeli mój post podoba ci się wciśnij: napispng_wpwaara.png Dzięki

Opublikowano

Kiedyś listę TODO zrealizujecie ?

Jak nam się zachcę. A tak szczerze mamy teraz w filipem jeden duży poważny projekt MiniGames z pluginami na nie, systemem serwerów Bungee, lobby (takie że aż staje :D), strona WWW, itd.

To wszystko zajmuje trochę czasu ;)

#AntyBlezur


Opublikowano

Fajny skript ale jak dla mnie 1 minus :(

Szkoda że nie można edytować wiadomości /bazar

 

GwKVT9z.jpg

Opublikowano

Fajny skript ale jak dla mnie 1 minus :(

Szkoda że nie można edytować wiadomości /bazar

Nie chcę cie martwić, ale ... ... ... to jest plugin.

 

@topic

Dodanie tego updater to będzie się samo aktualizowało?

Jeśli tak to znów wielki + dla was

531001454960877632167.png

Opublikowano

Nie chcę cie martwić, ale ... ... ... to jest plugin.

 

@topic

Dodanie tego updater to będzie się samo aktualizowało?

Jeśli tak to znów wielki + dla was

Samo nie, będzie komunikat o dostępnych aktualizacjach. Pamiętaj, że nowsza wersja nie zawsze działa na starszym silniku, a może ktoś nie chce właśnie dlatego aktualizować? :)

#AntyBlezur


  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...