Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@1361622928-U485574.pngEtanor

Dziękuje bardzo ! Oczywiście nagrodzony zostałeś plusikiem!

 

@topic

Dziękuje za pozytywne i negatywne komentarze!

Jeżeli macie jakieś propozycje dotyczące serwera to chętnie chcielibyśmy wiedzieć!

Jeżeli chciałbyś współpracować  z naszym serwerem głosowym to prosimy o kontakt! [PW/GG]

 

Statusy :

 

Nie podajemy stron takich jak gametracker itp.

Rekord [sS]

 

7nvxov.jpg

https://viotax.com/

Discord : dc.viotax.com

Anti-Bot & Anti-DDOS dla twojego serwera Minecraft!

Uczeń
Opublikowano

Został Dodany nowy banner:nHKrJ7y.gif

Oraz Nowy rekord Online 100osób:03009318607021460856.jpg

Macie Propozycje piszcie w temacie lub Skontaktujcie się z nami po przez teamspeak3 oraz gg lub wiadomosc prywatną

579571423327107377857.png


Opublikowano

Polecam serwer, współpracuję z nimi od dłuższego czasu i nie ma żadnych problemów, administracja pomocna i miła, atmosfera bardzo przyjazna :-)

Zapraszam do wspólnej zabawy na ts :>


k4L2ZMS.png

Opublikowano

@VMW

 

Dziękuję za update statystyk i dodaniu informacji o nowej grafice :)

 

@Wujek Blacha

Dziękuje za pozytywną wypowiedź.

 

@Informacje

 

Mimo negatywnych komentarzy od konkurencji i próbach zniszczenia serwera nadal się utrzymujemy!

Dziękujemy za pozytywne komentarze, które pomagają nam się rozwijać !

 

Uptime: 50 day(s) 3 hour(s) 15 minute(s) oraz rekord stu osób na serwerze motywuje Nas do pracy!

 

Gorące podziękowania dla grafika Dante,który stworzył na logo!

 

----------------------------------------------------------------------------------

 

Każda osoba jest mile widziana, a korzystanie z naszego serwera jest Darmowe !

Dołącz Teraz i zostań na zawsze!

https://viotax.com/

Discord : dc.viotax.com

Anti-Bot & Anti-DDOS dla twojego serwera Minecraft!

Opublikowano

Prowadzą support w języku PL,EN,DE.

Mają tam kanały które wyjaśniają po tych językach co trzeba zrobić aby uzyskać rejestrację lub otrzymać kanał.

Każdy kto chce się zarejestrować musi dostać rangę z swojego kraju (kompletny idiotyzm).

 

 

Albo to :D

5rzi4w.jpg

 

Nie mogę z beki kiedy zobaczyłem jak to jest przetłumaczone z GOOGLE TRANSLATE  XDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXXD.

 

 

Teraz na poważnie :D

 

Logo ze strony tutaj :D

http://www.jaredmoore.com/resources/logos/download-psd-logo-12.jpg

Straszne nudy, 0 eventów, ani kanałów eventowych.

20 Administratorów na 50 ludzi online.

Nie miły główny administrator.

Trudno się znaleść.

Automatyczne nadawanie rangi płci więc można sobie potrolować, ale i tak trzeba iść po rangę państwową także kompletny idiotyzm.

Wszystko na łatwiznę.

We offer!
- Stability (śmiechłem)
- Protection Network (mojej sieci ?)
Opublikowano

@Kevcio™

 

Nasz serwer ! Nasze zasady.

 

Jeżeli możesz to nie wpierdalaj nosa w nieswoje sprawy! 

Myślisz, że jesteś mentorem ? < SMIECH >

 

@ dziekuje za refa

https://viotax.com/

Discord : dc.viotax.com

Anti-Bot & Anti-DDOS dla twojego serwera Minecraft!

Opublikowano

układ teamspeaka całkiem spoko, ludzi przybywa, Administracja całkiem OK  ;)

 

#polecam  -.-

Uczeń
Opublikowano

układ teamspeaka całkiem spoko, ludzi przybywa, Administracja całkiem OK  ;)

 

#polecam  -.-

@Multitabs Dziękujemy Staramy się robić to co w naszej mocy z czasem z czasem a pobijemy nowe rekordy :)

579571423327107377857.png


Opublikowano

@Kevcio™

 

Nasz serwer ! Nasze zasady.

 

Jeżeli możesz to nie wpierdalaj nosa w nieswoje sprawy! 

Myślisz, że jesteś mentorem ? < SMIECH >

 

@ dziekuje za refa

 

Ja tylko oceniam serwer, ale widzę że nie znosisz krytyki. Beke mam z Ciebie ;D

 

Ja bym się bardziej angażował i pytał o zdanie ludzi, którzy tworzą dla Ciebie taką społeczność, ale WASZ SERWER , WASZE ZASADY :D hahahahahahaha.

 

Pozdro, masz refa :D

Opublikowano

Ja tylko oceniam serwer, ale widzę że nie znosisz krytyki. Beke mam z Ciebie ;D

 

Ja bym się bardziej angażował i pytał o zdanie ludzi, którzy tworzą dla Ciebie taką społeczność, ale WASZ SERWER , WASZE ZASADY :D hahahahahahaha.

 

Pozdro, masz refa :D

Daj sobie spokój z tymi wulgaryzmami.

Opublikowano

@Kevcio™

 

Oni tego nie rozumieją że każdy z nich ciśnie beke :D

 

Rekord 100 osób a liderzy gildi za przejście na serwer dostają range Server Admin , żałosna reklama  8S

Opublikowano

@Kevcio™

 

Oni tego nie rozumieją że każdy z nich ciśnie beke :D

 

Rekord 100 osób a liderzy gildi za przejście na serwer dostają range Server Admin , żałosna reklama  8S

Miszczu jak tam anonn i hax1or is twoi friend ahahahaha .

Opublikowano
 

Informacje Serwerowe:

        * Aktualna ilość użytkowników: 114 / 512 (22.27%)

        * Rekord na serwerze wyniósł 125 użytkowników dnia 28.03.2015 19:52:20 

        * Wersja serwera: 3.0.11.2 [build: 1418654632] 

 

p2m74f.jpg

https://viotax.com/

Discord : dc.viotax.com

Anti-Bot & Anti-DDOS dla twojego serwera Minecraft!

Opublikowano

@ref

...:::: PublicTS3.eu ::::....

 

relh5q.jpg

 

...:::: PublicTS3.eu ::::....

https://viotax.com/

Discord : dc.viotax.com

Anti-Bot & Anti-DDOS dla twojego serwera Minecraft!

Opublikowano

Witam. Serwer polecam jak najbardziej polecam i jestem na TAK! VMWare ogarnięty człowiek i wie co robi, jeszcze raz duży plusik dla serwera + 


A tak poza tym konkurencja konkurencją  trzeba pomagać sobie nawzajem i żyć w zgodzie bo to podstawa. ;)


 


POLECAM !!!! 


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...