Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od czego by tu zacząć, wasze zachowanie jest naprawdę żałosne panowie, wchodzicie na serwer jakby niby nic logujecie się na port query i myślicie że znajdziecie jakieś nieprawidłowości, a po za tym nie rozumiem jaki problem macie do mojego serwera, jesteście tylko bandą idiotów ktorzy szukają cały czas zaczepki, każdą negatywną opinię komentujecie negatywnie, to też bardzo dojrzałe podejście.

Mały screen który przedstawia pełen profesionalizm i oczywiście pod punkt ich reklamy, dojrzałą administrację...

 

vZtWgHv.jpg

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

----------------------------------------------------------------------------------------


webus3.jpg


----------------------------------------------------------------------------------------


 


Nowy Rekord


 


---------| Wkrótce Event IDOL |---------

https://viotax.com/

Discord : dc.viotax.com

Anti-Bot & Anti-DDOS dla twojego serwera Minecraft!

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Haha banda xMateo z crackowanej rodziny , ataki na każdy serwer jaki się da , jak tylko znadja query w wolnym chatem na pw czy na głównym to bedą spamować dzieci .

Gdy zaczynałem ze swoim teamspeak , wpadła do mnie banda cebulaków i ddosować chcieli :D teraz gdy na hosteam serwer stoi to cicho siedzą  . 

 

Banda lamusów nie polecam tego serwera , wszystko co mają jest zajebane albo crack !

Opublikowano

NIE POLECAM !!

 

Administracja nie kompetentna , chwali się atakami z ipstresser , bezsensowne reklamy na innych serwerach Ts3 , licencja crackowana.

 

Ps. Pff za udostępnianie IP koleś dostaje 10 pkt do paska a za udostępnienie danych perma.. Każdy może poznać jego dane korzystając z facebook'a gorzej jak ktoś udostępni IP :) Forum staje się śmieszne.. 

8zYYF16.gif?1


 

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...