Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.21.11] SkyUp.pl | SkyBlock | WaterBlock | CaveBlock | Nowy sezon!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Na serwerze bardzo przyjemnie się gra. Bardzo przyjemna administracja. 

 

Osobiście gram na SkyBlock'u, na którym nie da się nudzić. Jeżeli nie chce nam już się przebywać na naszej wyspie, to możemy pograć w mini gierki które są bardzo ciekawe.

 

Bardzo polecam!

be40e79d8a4146afcd71316c7fe9f193a72a0ee3

Opublikowano

Serwer to jedna wielka porażka, byłem u nich helperem, na żartach się nie znają, degradują kogo popadnie, jeden wielki syf.


Nie polecam wchodzic na ten serwer.

713582.gif         Liczba postów zebranych na koncie:
                                       25 50 75  100 125 150 175 200 250 500 1000 2000+
   
                                                                                                                                 [Jeżeli pomogłem daj +]
                                                                  
                                                       [nic na tym nie tracisz]
                                                                                          
                                                                                                                
                                                               
Opublikowano

Z tego co mi wiadomo to opiekun EasyDropa zdegradował Cię, gdyż popełniłeś dość spore wykroczenie :) Odsunięcie Cię od pełnionej funkcji było jak najbardziej słuszne :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Nie polecam grania wgl. ani na Easy Dropie, ani na Sky-Blocku. Osoba prowadząca serwer, to Krynio, osoba ta jest niezrównoważona psychicznie, straszy pozwami za rzekome ddosy, posiadając moje dane, chce udostępniać moje Adresy IP, zapewne w celu Ddosowania mnie. Oczywiście byłem Helperem na serwerze, zostałem wywalony za żarty po ponad 2 miesiącach pełnienia funkcji, żarty które robiliśmy sobie wzajemnie w ekipie bo pewnej Helperce Black_Soul nie spodobał się jeden z żartów przerzucania użytkownika na Team Speaku na jej kanał. Uważajcie na Adresy IP bo ten pan zwany Kryniem jest taki jaki jest.. No cóż bywa. ;-)

 

~Więcej Informacji mogę udzielić prywatnie w związku owej sprawy, oraz wykorzystywania adresów IP Użytkowników przez Właściciela pod swoje nieznane cele.

image.png

Opublikowano (edytowane)

XDDDDDDDDDDDD
 

A teraz do tematu:

Pozdrawiam Pana powyżej, który został zwolniony z pełnionej funkcji za uprzykrzanie życia zarówno administracji, jak i graczom. Przez ostatni tydzień pobieranie IP z Tsa i zaburzanie łącza internetowego to była norma. Zresztą poziom użytkownika widać już po tym co napisał:
 

 Helperce Black_Soul nie spodobał się jeden z żartów przerzucania użytkownika na Team Speaku na jej kanał[/size]

Nie da się tego inaczej określić: wybitny komik z żartami godnymi Amerykańskiego stand-upera. Kolejne jego niesamowite śmieszne numery to między innymi: Dosowanie - bo nic nie jest tak śmieszne, jak chwilowa utrata internetu. Obrażanie - czyli jak zabawnie prowadzić rozmowę. Puszczanie głośno losowych dźwięków, bo muzyką tego nazwać nie można. Pełny repertuar poznać można u samego wykonawcy, tak jak sam to ujął:
 

~Więcej Informacji mogę udzielić prywatnie w związku owej sprawy, oraz wykorzystywania adresów IP Użytkowników przez Właściciela pod swoje nieznane cele.[/size]

 
Chciałbym też dowiedzieć się, do czego można wykorzystać cudze IP. Bo innego zastosowania poza zbanowaniem, albo zapisaniem sobie na kartce nie widzę :)
 
Obstawiałbym też, że tekst jest skopiowany po samym tle wypowiedzi, a cały post jest tak absurdalny, że tutaj nawet nie ma za bardzo co tłumaczyć :D

Pozdrawiam,
niezrównoważony psychicznie, udostępniający największym - globalnym - korporacjom adresy IP użytkowników TeamSpeaka, straszący niewinnych ludzi i nieznający się na żartach właściciel - Krynio :)

Edytowane przez KondziouPL
Opublikowano

Niestety ty masz to w dupie, lecz mnie to nie bawi człowieku, masz mój adres ip (VPN), groziłeś mi pozwami za coś czego nie zrobiłem, nie masz nawet dowodów żadnych, lecz już pisałeś pozew jak do ciebie na fb napisałem.. Śmieszne. 

 

Na Facebooku co do adresu ip pisałeś również inaczej, pisałeś o sprzedaży mojego ip. Czyli samo się nasuwa co ty chcesz wyczyniać z tym adresem.

 

Komu uprzykrzyłem życie? No komu? Tobie? Black_Soul (Asi) ?  Graczom uprzykrzałem życie? Komu? Raz zdarzyło mi się przenieść Terqsa do Akatrosha, to tyle, takie bardzo uprzykrzanie życia.. Zaburzanie łącza internetowego? Bredzisz.. Komu? Serwerowi na ktorym mi zależało? Pobierałem IP z ts,a? A w jakiż to sposób? Wytłumacz mi, jeśli mam zablokowaną widoczność adresów IP.

 

Ale z ciebie Komik Krynio, napisałbyś tutaj prawdę.. :) Piszesz bzdety chłopie, jak na ten wiek to na prawdę słabiutko.

image.png

Opublikowano

Skąd ja mogę wiedzieć o tym.. Hmm.. Może chwalisz się na lewo i prawo tym, że to robisz? Nawet mi na 5 min wywaliłeś neta, żeby się pochwalić i potwierdzić swoje słowa. A może mi się to przyśniło? xD Nagle jednak to nie Ty? Oh. Krasnoludki! Ukryty brat bliźniak, który nagle się ujawnił, by tak nikczemnie działać na Twoją niekorzyść! 

Nie wyjmuj też zdań z kontekstu. Mówiłem, że nie robię niczego co jest nielegalne, co chciałeś mi zarzucić. Powiedziałem, że jak zaakceptujesz regulamin to możesz nawet pozwolić na sprzedaż własnego IP.

 

A życie uprzykrzyłeś mnie, Asi, Stachowi, Akatroshowi, Averinowi, Sektrosowi i wszystkim którym z nudów spowalniałeś internet. Haha, bredzę. Uroiłem sobie. Sam odłączyłem internet. I każdy sobie sam go odłączał. 

 

Pewnie, że masz zablokowaną widoczność IP. Tak. Od tygodnia, bo tydzień temu zaczęły wpływać pierwsze skargi na Ciebie. Potem radziłeś już sobie wysyłaniem linków.

 

Bawisz mnie tym wszystkim. Nie tylko mnie. Na Facebooku pisałem też, że jestem szefem rosyjskiej mafii? Albo może, że mieszkam w zamku z Królewną Śnieżką?

Opublikowano (edytowane)

Tobie wywalałem neta na 5 minut? Tobie? Jak ja nawet twojego ip człowieku nie mam i nie miałem nigdy, co ty bredzisz.. 

 

W akceptacji regulaminu było coś o sprzedaży mojego IP? Może jednak weź ten rozpęd, pędź przed siebie i walnij w mur, wdg. ciebie każdy kto zaakceptuje regulamin w którym nie pisze takowej rzeczy jest narażony na sprzedaż jego adresu ip? xDDDDDDDDD Hahahahahah.

 

Tobie uprzykrzyłem tymi 2 skargami, przyznaje się, Asi także. Do Akatrosha raz przerzuciłem Terqsa, nie uważam że to było uprzykrzenie życia, Averinowi nie uprzykrzałem życia pod żadnym pozorem, to że kocha Asie to nie mój problem, fajnie że na Terrari jak graliśmy pisał jakim to człowiekiem jestem, wulgarnie. Czyli tzw. Zemsta, z Sektrosem było nieporozumienie, sam wiesz jak to wyglądało, a z tym wyłączaniem internetu to niestety albo stety Terqs tak robił. ^^

 

Widoczność IP mam zmienioną od czasu kiedy to miałeś swoje wielce humory. :) Przy tobie tej widoczności nie można mieć, skoro bawisz się moim ip i blokujesz je na VPS, bym nawet do strony dostępu nie miał, odpowiesz mi na to pytanie? Dlaczego zablokowałeś mi za nic dostęp do Serwera, Strony, Forum, Team Speak 3, skoro nic w tym momencie ci nie zrobiłem, tylko siedziałem sobie na kanale? Po czym przyszedłeś do nas i mi bana wlepiłeś jak IP zmieniłem? Ciekawe.. Komu ja linki wysyłałem? Myślisz że ktoś by w takie linki wgl. wchodził? :> Sektrosowi wysłałem raz, przyznam się, nikomu więcej, bo po co skoro wiadomo co tam się znajduje. Twoja naga fotka. ^^

 

Nie wiem kim ty tam jesteś, dla mnie nikim, ale niech ludzie się dowiedzą owej prawdy jak to jest na tym serwerze, może jesteś szefem rosyjskiej mafii, albo i mieszkasz z Królewną Śnieżką, mnie to tam wisi.

 

~Nie kontynuuje dalej tematu, ja uważam swoje, ty będziesz kłamał i dupy swojej bronił dalej, więc co ja tu wskóram, rozmowa zostanie, mądrzejsi gracze sobie poczytają. Pozdrawiam, nie toczę dalej tego "Flame Waru", Powodzenia z serwerem Krynio. :)

Edytowane przez GoldenCraft

image.png

Opublikowano

No wiele rzeczy mi możesz wmówić, ale nie tego, że sobie sam internet wyłączyłem.

Ja myślałem, że to o Tobie to tylko żarty, ale widzę, że Ty na prawdę nie umiesz czytać xDDD Skąd wziąłeś, że to nie jest napisane xD Ja rozumiem, że świat jest nudny, ale nie musisz sobie dodawać nowych rzeczy do zdań. xD Ty weź oddech i przeczytaj to jeszcze raz, bo zaraz się popłaczę ze śmiechu xD

 

Muszę Cię zmartwić, ale to nie ty ustanawiasz, co kogoś denerwuje, a co nie xD Akatrosha też to drażniło. Averin jest w pakiecie z Asią. Zemsta to kolejny powód, żeby Cię zdegradować, bo nie pasuje to w żaden sposób do helpera. Tylko utwierdzasz mnie w przekonaniu, że zrobiłem rzecz jak najbardziej słuszną. Oby tak dalej xD

 

Trudno nie być zdenerwowanym, jeśli co chwilę, ktoś się na Ciebie skarży ;) Ty w ogóle pobiłeś chyba rekord Guinessa w ilości skarg na administratora w ciągu jednej kadencji xD Zakładałeś się z kimś, czy co? Najpierw zaprzeczasz, że wysyłałeś linki, a w kolejnym zdaniu mówisz o Sektrosie xD Powiedz, że Ciebie w ogóle na tym Tsie nie było xD

 

Niech owa prawda o tym "jak to jest na tym serwerze" wypłynie na szerokie wody. Bo przecież to wcale nie są żale zdegradowanego helpera. Jeśli ktoś w ogóle czyta te wypociny i bierze je na serio, to polecam zapoznać się też z opiniami innych użytkowników xD Albo po prostu wejść na ten wiejący grozą serwer xD

 

A tymczasem zawijam. Pośmiałem się już wystarczająco, czas spać :D

Opublikowano

Oj Krynio, nie zaprzeczę ale czytać to ty nie potrafisz niestety, pisałem o zemście Averina w moją stronę. Denerwowałem wtedy Asie i Averin zaczął mnie jak śmiecia traktować i mieszać z błotem, ale co tam. ^^ Kto uwierzy w te moje bzdety, co nie? :) ~To był ostatni post bo szkoda marnować sobie czas. 

image.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kiepski serwer, pełno bugów, bany za nic... Czytałem tą sprawe z Kabuumem na forum, mod daje bany za nic.

Kiepski serwer, pełno bugów, bany za nic... Czytałem tą sprawe z Kabuumem na forum, mod daje bany za nic.

Opublikowano (edytowane)

Musiałeś niezwykle dokładnie czytać tą sprawę z Kabuumem, gdyż moderator przyznał ostrzeżenie (nie bana) za obrazę, który zresztą po wyjaśnieniu sytuacji został zdjęty :) Swoją drogą użytkownik to trollkonto (http://prntscr.com/bo7q9g) byłego członka administracji :) Poziom wypowiedzi, chyba mówi sam za siebie :D

 

@ref

Edytowane przez KondziouPL
Opublikowano (edytowane)

Trollkonto uzasadniłem screenem. A byłego członka administracji? Miałem Cię zarówno na skypie, jak i Facebooku, a przeglądać forum umiem ;)

Screen z jednego z Twoich tematów: post-703204-0-32005300-1467564631.png

Nawet nie próbujesz zachować anonimowości danych osobowych w internecie.

Edytowane przez KondziouPL
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

Z całego serca polecam serwer.

Cały czas jest coś nowego robione, administracja miła i komunikatywna, pełna zapału. Atrakcji jest w ch**. :)
Tylko @KondziouPL aka Krynio jest strasznie wredny i chamski.  

I pisze to osoba zbanowana xD

 

PS Pozdrawiam Smerfa!

 

//Edit

@KondziouPL gdzie mój lajk? 

Edytowane przez Marichcje
  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Jak najbardziej polecam serwer.


Cały czas jest coś nowego dodawane na serwer , administracja miła i pomocna, a do tego co najważniejsze brak lagów , pozdrawiam.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...