Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CO Powiecie na A9 + Square + BR + Party Tour + Mavric?


6shadow6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Potwierdzam część skili juz dziala bez odpalania trunsup.

 

Skile bez trunsup (jestesmy jako pierwszy z niewielu serverów gdzie macie taką możliwość.

 

post-19339-0-71183800-1445039478_thumb.jpg

post-19339-0-78166400-1445039480_thumb.jpg

27402144507863919339.jpeg

Opublikowano

Szadoł jesteś the Best :) z tymi skilami transupa i upgrade! A czy będzie możliwość dania 2-3x większego Expa na weekend? Fajnie by było ;)

Opublikowano

Zapraszam gorąco do Gry oraz testów! Mamy wiele nowośći 2 kanały Gold i Extreme które w pózniejszym terminie będą się róznić(na extreme większy upgrade rate) itemy nie pękają tylko spadają o kilka poziomów lub do zera item jest bezpieczy :)  Skile działające bez transup! Jedna z wielu ciekawych funkcji i nie wiele serwerów to oferuje. Oczywiśćie musiała bym się trochę rozpisać ale warto zobaczyć samemu. A co najważniejsze aktywni Developerzy oraz Gm'y!

Opublikowano

Wie ktos moze czemu nie odpala mi sie launcher.

(Ten z klienta i ten z 12 pazdziernika)

 

Launcher juz dziala. 

Ale rejestracja teraz mi nie dziala :D

Ktos jakies info posiada na temat rejestracji ? :D

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...