Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CO Powiecie na A9 + Square + BR + Party Tour + Mavric?


6shadow6

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Server w diu dzisiejszym wrócił online.

 

strona: http://invincible.hol.es
forum: http://invincible.hol.es/forum/

Wszystkie wasze konta sa aktywne (żadne stare konto nie zostało usunięte)

Tak w małym skrucie co się zmieniło:

Map UI w pełni naprawione
Ikony postaci Nprawione i przerobione

Mainbar także zmieniony.

Naprawione dungeony: na Abyss of Crespo i wiele innych.
Naprawione Expedition: Karon's Transport Ship i Nest of Cherubim.

 

D-shop dodane nowe bardzo użyteczne itemy. 

 

Dodana możliwość slotowania Gloves, Pants i Boots.

 

Pliki 100% czyste bez zagrożeń.

 

Launcher
Client
 
Put launcher inside Invincible folder where is bin, data and music folders

Więcej tutaj https://www.facebook.com/DevShadowPL

27402144507863919339.jpeg

Opublikowano

silver widziales co działa co jest dodane i jak to wszystko wyglada. Teraz poprostu trzeba niezaleznej opini, Starałem się zrobić co moglem by usprawnić server by wiele rzeczy naprawić.

Generalnie sprawnych jest około 13~14 Dungeonów 

Głównie naprawione dungi to: 

Karon's Remnants [Party] Normal + S
Karon's Transport Ship [Expedition] od C do S

Nest of Cherubim [Expedition] 
Elonhom [Party]

 

pomniejsze dungi:

 

Ruin of Baz [Party]

Ruin of Rudene [Party]

 

Do tego dodane nowe możliwości wymiany + ciekawe możliwości po wykupieniu w d-shop kilku itemów. (nie powiem co, bo nie bedzie przyjemności)

Naprawione icony postaci w party i ride sporo zmian zajdzie w trakcie. 

Jednak najważniejsze to to że po tak długiej przerwie wasze konta nie zostały skasowane, wszystkie całe i czekają na was.
 

27402144507863919339.jpeg

Opublikowano

żebym to ja pamiętała moje konto :D a tak muszę grać od nowa -.-  a teraz pytanie czy serwer znów zniknie za jakiś czas na parę miesięcy czy można grać bez obaw?

Opublikowano

Przepraszam za post pod postem 

Mała aktualizacja i info: Squer działa a oto dowód 

Gracz ten łączy sie z serverem aż z Kanady i jak sami widzicie Arena działa.

post-19339-0-11146800-1444583603_thumb.jpg

27402144507863919339.jpeg

Opublikowano

Szadołku  powiedz mi czy była by możliwość używania skili z transupa bez włączania transupa? bo kurde powiem ,że farmi się mega cięzko taką kulejącą garbatą segnalką jak się czeka na cd :(.

 

Fajnie by było gdyby  Colo skile były dostępne  (puki nie ma zbytnio tłoków) za free ale to tylko sugestia jak trzeba będe farmiła ;D

 

Aaa i kolejne pytanie  jak jest z balansem DK? czy jak zwykle kosi wszystko i każdy nią gra?

 

Sugerowała bym też zmienić nazwę Klienta oraz launchera po pobrałam grę i następnie launcher i podmienił się z grą i musze od nowa pobierać...

 

Wypadało by naprawić register bo mam paru chętnych którzy nie mogą się zarejestrować .

Opublikowano

wszstko poprawie wszystko bedziecie miec w nowym launcherze rejestracje dotacje i inne

co do skili i ppoints można zdobyć je w Abyss of Crespo

naprawione trzy quest w Abyss of crespo także jest co robić w tym także Karon's Remnants w pełni sprawny


Klient bez potrzeby aktualizowania. + nowy launczer
https://mega.nz/#!iMozmTaI!w2KoOKo5XGGgId8u2WJ9Ku7q3P0lWLLtNgCs17-Et2E
 

post-19339-0-98192600-1444666343_thumb.jpg

post-19339-0-38964900-1444666346_thumb.jpg

post-19339-0-56607900-1444666348_thumb.jpg

27402144507863919339.jpeg

Opublikowano

Przykro mi powiedzieć ale register przez launcher też nie działa tylko wywala na strone z jakimś hostingiem bynajmniej tak się dzieję gdy chcę komuś zarejestrować konto z mojego laptopa i nic... na stronie też nie działa rejestracja  halp! a najlepeij jak byś podał jakiegoś skype

Opublikowano

No pękają chciałam bron z Colo sobie zrobić na +4 i 3 razy pękły :/ szkoda ,że takie pustki są siedzę sama w ardece C_C

 

Kolejny mankament sprzedaje item za 3m a dostaje 300k  -.- nawet nie mam kasy by sobie socket zrobic :D

 

Nie obraziła bym się gdyby ktoś jeszcze mi wyjaśnił dlaczego jak dodaje punkty do spr to mi magic dmg nie rośnie? jest jakiś cap na statystyki/pointy?

 

Mam 196X i dmg nie rośnie tak więc nie wiem od ilu punktów niepotrzebine ładuje w spr skoro nic się nie podnosi .

Opublikowano

Itemy mają 2 ceny - Purchasing price i Selling price ... Od zawsze było tak, że podczas sprzedaży w shopie (u NPC) bierze się pod uwagę tylko Selling price.

Staty mają ograniczenie ... można przydzielić max 2000 każdego ze statów (powyżej nie przynosi rezultatów).

Co do pustek ... Chyba trochę czasu minie, zanim serwer się zapełni :)

 

Nie, nie jesteś sama w Ardeca :P

SygnaturaSunblastFinal_zps5aba0a81.gif

Opublikowano

Selling price 3.000.000 >.> a co do statów mam 1960 i dmg nie idzie  :/ i jestem sama co jakiś czas widzę jakiegoś deva znikającego

Opublikowano

statystyki na chwilę obecną:

STR: 2000
DEX: 2000

HP: 1500

SPR: 2000

Dodając powyżej tych: server nie liczy już.

Będzie aktualizacja po której statyskyki się podniosą do

5000 dla STR

5000 dla DEX
HP zostanie na poziomie 1500
5000 dla SPR

27402144507863919339.jpeg

Opublikowano

Ale Szadoł! ja nie mam nawet 2000 i mi nie liczy od 1800 coś . Mam nadzieję ,że kolejna aktualizacja będzie już z nie pękającymi itemami i może troszkę większym expem :D  PLIS!

Opublikowano

następny szykowany update bedzie nieco większy

znajdzie się w nim coś więcej.

Będzie wiecej opcji na Party Tournament

przewidywane opcje

 

1 na 1 ( w trakcie reedycji systemu reward) Działa (dostępne w następnym update 1.2)
2 na 2 <- to już jest
3 na 3 dodane ( w trakcie reedycji systemu reward)
4 na 4 dodane ( w trakcie reedycji systemu reward)

5 na 5 <- to już jest

6 na 6 <- planowane

7 na 7 <- planowane

post-19339-0-78040300-1444849576_thumb.jpg

 

27402144507863919339.jpeg

Opublikowano

Miał być apdejt wczoraj o 22-23-24? poszłam na EXTREME i myślałam ,że nie będą pękać i raty na upgrejd są wieksze wbijam item na +7  i pękł :D w sumie spaliłam 3 party amrora znow chodzę nago ! >.<

Opublikowano

Spokojnie (ale wczoraj nie miałem już siły) Za nie dogodności przepraszam.

 

 

Przepraszam zz post pod postem (trochę się pospieszyłem)

 

 

Poprawiony Upgrade zaden item nie jest niszczony poprawione statystyki dodane nowe Party tournament i kilk ainnych

 

Battle royal 6 razy w ciagu dznia

Party Tournament 23h

Square cały czas kiedy tylko macie ochote.

27402144507863919339.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...