Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nagrody za granie w party! Więcej IP.


DamianPro98

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jajebe, CEBULAKI WON Z INTERNETOW.

 

jest napisane, ze szansa na otrzymanie bonusu, tak? SZANSA, DO CHOLERY, NIE PEWNIK. mozecie zagrac 100 gier w piatke i nic nie dostac, a ktos inny zagra jedna gre w piatke i dostanie te 250 x 16. tak wiec sklejcie japy, nie podoba sie, to nie grajcie.

 

dostajecie cos platnego - nie podoba sie.

jest cos za darmo - nie podoba sie.

 

typowe polaczki pierdzielone.

Typie, uważaj, skup się maksymalnie jak potrafisz, lepiej i mocniej niż w gimbazie. Nie lukaj przez okno, olej krzyczącą na obiad matkę i czytaj.

Riot z wielką pompą ogłasza, że będą nagrody za granie ze znajomymi. Przytacza wszystkie za i przeciw, wspominają o grze zespołowej, przełomie w graniu ze znajomymi. Teraz, gdy system wstał, w większości wypadków przy premade 5 osób dostajesz +6, no jak ci się poszczęści to +15 IP.

Chyba nie pojmujesz o co chodzi, mianowicie nikt nie ma bólu dupy i cebula nie narzeka na sam fakt, że coś dostaje. Chodzi o stosunek zapowiedzi tego cudownego, przełomowego systemu do grania 10 gier pod rząd przy 5 premade, by dostać 60-100 dodatkowych IP.

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jezeli za normalny mecz dostajesz powiedzmy 70 ip i teraz dostales 90 to raczej jest z eventu.

prosta logika. za dobor czegos nie ma zadnych bonusow jest tylko za ip boosty. win of the day i za dlugosc gry.

Bullet for my Valentine <3


Opublikowano

100x16 = 1600ip

100x8 = 800

100x6 = 600

100x4 = 400

Więc nie jest tak fajnie :c

A jak ma się pierwszą wygraną za która się dostaje około 250 ? Średnio się dostaje 70-90 PZ, więc i tak przedobrzyłeś :P

Opublikowano

I jak to działa? Za wygraną dostaję np. 70 i to mnożę przez 16, czyli za mecz 1,2k?

tylko to razy x16 sie zdarza rzadko, wiec nie licz ze co 3 gre bedziesz dostawal 1k ip.

Opublikowano

tylko to razy x16 sie zdarza rzadko, wiec nie licz ze co 3 gre bedziesz dostawal 1k ip.

Wiesz gdy ogarniesz znajomych i będziecie pykać w 5 to jest duża szansa ze ktoś dostanie

Najlepszy mag na s1  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:

Opublikowano

@CuddleAveJa nie ma duzej szansy. dlatego ze to by bylo bez sensu. ktos zbieral dlugi czas na jakas postac.

a jakis nowy typek przychodz i we 3 gry ma na postac za 4800 powiedzmy? nie ma szans sam rozegralem juz z 20 normali

w piatke i raz dostalismy bonus powyzej 100 ip. nie wprowadzaj w blad jak nie masz o tym pojecia.

Bullet for my Valentine <3


Opublikowano

@CuddleAveJa nie ma duzej szansy. dlatego ze to by bylo bez sensu. ktos zbieral dlugi czas na jakas postac.

a jakis nowy typek przychodz i we 3 gry ma na postac za 4800 powiedzmy? nie ma szans sam rozegralem juz z 20 normali

w piatke i raz dostalismy bonus powyzej 100 ip. nie wprowadzaj w blad jak nie masz o tym pojecia.

Nie wprowadzam w błąd,to kwestia Sczęscia :3

Najlepszy mag na s1  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:

Opublikowano

@CuddleAveJa nie bede sie klocic. tylko szybko sie wypowiem i na temat.

napisales dokladnie ze sa duze szanse. co jest nie prawda. czyli jednak wprowadziles w blad.

szanse so bardzo male przypuszczam ze gdziesz okolo 1%. jezeli na 20 gierek dostalismy raz powyzej 100 ip.

Bullet for my Valentine <3


Opublikowano

@CuddleAveJa nie bede sie klocic. tylko szybko sie wypowiem i na temat.

napisales dokladnie ze sa duze szanse. co jest nie prawda. czyli jednak wprowadziles w blad.

szanse so bardzo male przypuszczam ze gdziesz okolo 1%. jezeli na 20 gierek dostalismy raz powyzej 100 ip.

Sam robisz drame na mpc xD napisałem powiedziałem koniec >_<

Najlepszy mag na s1  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:

Opublikowano

­To jak? Ktoś zarobił coś tutaj? Jakiś screen? xD

Opublikowano

7 gierek 5 osobowych i nic.

Moim zdaniem nie opłaca sie grac specjalnie normali po to zeby skorzystac z eventu, gdyz zdobycie ip, a co dopiero wiekszej sumy nie jest łatwe.

Dla osob co graja teamówki event fajny, i w sumie to tyle.

Wolabym gdyby dali bosty na ip niz takie eventy.

Opublikowano

Uważam, że KAŻDE dodatkowe IP to nic złego.. Riot po prostu daje takie bonusy, równie dobrze mogłoby ich nie być. Tak więc, chyba nie ma co narzekać ;)

Pomocnik
Opublikowano

Uważam, że KAŻDE dodatkowe IP to nic złego.. Riot po prostu daje takie bonusy, równie dobrze mogłoby ich nie być. Tak więc, chyba nie ma co narzekać ;)

Tak, aczkolwiek to opłaca się tylko jak ktoś dużo gra. Bo jak się gra kilka meczy na tydzień, to możemy zarobić z 300 dodatkowych ip. Zawsze coś, lecz to i tak mała suma :) No chyba, że ktoś ma farta i dostanie + 4k za grę. Widziałem screeny, jak dostali tyle bonusu B)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...