Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co sądzicie o tym stylu odzieży ?


Mroczeks

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mi się to nie podoba.Facet powinnien wyglądać jak prawdziwy mężczyzna a nie jak pedałek.

 

 

To już bardziej męsko ten Pan wygląda

z3969309X.jpg

                                                  21f0dgn.jpg

Opublikowano

Mi się to nie podoba.Facet powinnien wyglądać jak prawdziwy mężczyzna a nie jak pedałek.

Ubiór nie świadczy o orientacji danego człowieka.

 

Koszulka kiepska, ale spodnie sam mam podobne i jak najbardziej są ok. ;) Buty kiepskie ze względu na jakość ich wykonania już lepiej ubrać do tego Air Maxy lub Air Force. :P

Opublikowano

Ubiór nie świadczy o orientacji danego człowieka.

 

Koszulka kiepska, ale spodnie sam mam podobne i jak najbardziej są ok. ;) Buty kiepskie ze względu na jakość ich wykonania już lepiej ubrać do tego Air Maxy lub Air Force. :P

Tak, ale w tym kontekście w jakim uzyl slowo pedalek nie chodzilo o orientacje seksualną. Te dresy ok, buty też ujdą, ale koszulka wydaje mi się lekko pedalska

XrgAYyk.png

Opublikowano

Osobiście bardziej wolę nosić "zwykłe" koszulki. Co do spodni to sam mam takie i nie uważam ich za jakieś pedalskie. Co do butów to nie wyglądają źle.

Jeżeli mi odpowiadasz, oznacz mnie:

 

@Pattern.

 

Wtedy na pewno odpiszę ;)

 

Opublikowano

Co do butów to nie podobają mi się takei białe, zwlaszcza w polaczeniu z czarnymi spodniami. Rzuca to się w oczy strasznie.

XrgAYyk.png

Opublikowano

Koszulka ok, ale te spodnie są dla mnie okropne.
Wgl to hipokryzją wieje ta cała moda, kiedyś non stop płacz był jak ktoś nosił spodnie w kroku że wygląda jak by w nie nasrał i wgl, a dzisiaj sami w takich latają pajace. 
Po za tym nie jestem zwolennikiem dresu. 
Buty też okropne, te fluxy co podał kolega wyżej są fajne, sam je zamierzam kupić na dniach.

Opublikowano

Cóż, według mnie (według mojego własnego zdania), ta koszulka może być, z jakąś bluzą, chociaż ma trochę tak jakby... za duży "dekolt" :D Te spodnie - sam takich po prostu nie lubię, ale jak ktoś chce to niech nosi, tyle że według mnie, nie pasują do w/w koszulki (są "za ciężkie" według mnie). No a buty jak buty - białe szybko się brudzą, jeżeli w nich chodzisz jak w butach :) Osobiście uważam, że o ile buty + spodnie mogą być, to koszulka raczej odpada :) Ale ja się na modzie nie znam, ubieram się w to, co wygodne :)

"Wróg mojego przyjaciela jest moim wrogiem"

Opublikowano

Te spodnie kojarzą mi się z takimi zjebanymi cwaniakami.

 

Jedno mnie zastanawia, po co ta torba pod zawieszeniem? no chyba działa to na zasadzie pampersa, to wtedy wyjaśnia wszystko 

Opublikowano

Nie podoba mi się trochę takie "pedalskie"

Przepraszam za brak polskich znakow w moich postach. Lecz posiadam angielskiego windowska i nie dam rady pisac z polskimi znakami.

Opublikowano

takie buty to może ubrać dziewczyna a nie facet. spodnie tez takie dziwne. jak ktoś lubi wyglądać jak klaun to w sam raz dla niego.

Opublikowano

2 słowa

DO DUPY. :)

 

Chłop ma być Chłopem i ubierać się jak Chłop a nie jak PIZDA :)

pozdrawiam(cipki które się tak ubierają mogą zgłaszać jak prawda zaboli ;) )

Opublikowano

Może się nie znam, ale dla mnie to trochę pedalsko wygląda.

 

to się chyba nie znasz, serio

 

Mi się to nie podoba.Facet powinnien wyglądać jak prawdziwy mężczyzna a nie jak p****ek.

 

 

To już bardziej męsko ten Pan wygląda

z3969309X.jpg

 

czasy się koledze pomyliły

 

Tak, ale w tym kontekście w jakim uzyl slowo pedalek nie chodzilo o orientacje seksualną. Te dresy ok, buty też ujdą, ale koszulka wydaje mi się lekko pedalska

 

878pmb.jpg

 

so?

 

 

Nie podoba mi się trochę takie "pedalskie"

 

 

Q1947RES110725.png

 

 

widać @DoKkUP nie rozróżnia p****ów od skejtów XDD

 

2 słowa

DO DUPY. :)

 

Chłop ma być Chłopem i ubierać się jak Chłop a nie jak PIZDA :)

pozdrawiam(cipki które się tak ubierają mogą zgłaszać jak prawda zaboli ;) )

 

aby sie tak ubierać, trzeba mieć hajs

widać cebulaczek nie ma lepszego argumentu więc hejtuje

 

mamusia na fullcap nie chce dać, pzdr

Kocham Renissance.

Opublikowano

Ja piernicz...

Rozumiem, że tak to jest męsko?

635d8e9dc22563b70db6db2b33aacfee.jpg

To teraz od tego jak się ubierzesz zależy czy jesteś mężczyzną, czy nie?

 

@topic

Spodnie są z*******e, do tego jakieś fajne adaśki za kostkę.

W sumie converse'y też wyglądają spoko. Bierz bez zbierania opinii na mpc, bo tutaj czego byś nie wstawił dostaniesz miano pedała. ;)

Opublikowano

Widzę że SAM(i)CE ALFA @1373230489-U611928.pngHasta i @2Up

Juz się wypowiedziały. :)

 

Nie zamierzam się kłócić z 2 osobami które lubią wyglądać jak kobieta :) i taką pewnie mają również budowę ciała itp :)

A co do Radi ;3

że nie stać na takie ciuchy ...

K***a xD (oczywiście ty wiesz ile mam hajsu itp. i takie tam :3 )

ta bluzka jest najtańsza w całym HM xD za 20zł :v

Opublikowano

Nie no, jak lubisz wyglądać tak jak panowie up, to nie mam nic przeciwko.

Ale jeżeli uważasz, że połączenie trampek ze spodniami materiałowymi jest pedalskie, to sorry. 

Jeszcze niedawno rurki były pedalskie, a tu popatrz.

Opublikowano

Widzę że SAM(i)CE ALFA @1373230489-U611928.pngHasta i @2Up

Juz się wypowiedziały. :)

 

Nie zamierzam się kłócić z 2 osobami które lubią wyglądać jak kobieta :) i taką pewnie mają również budowę ciała itp :)

A co do Radi ;3

że nie stać na takie ciuchy ...

K***a xD (oczywiście ty wiesz ile mam hajsu itp. i takie tam :3 )

ta bluzka jest najtańsza w całym HM xD za 20zł :v

 

czy k***a ja mówie o akurat tej bluzce? nie...

 

czepiasz sie pierdół, naprawde

sad but true :/

Kocham Renissance.

Opublikowano

Ja piernicz...

Rozumiem, że tak to jest męsko?

635d8e9dc22563b70db6db2b33aacfee.jpg

To teraz od tego jak się ubierzesz zależy czy jesteś mężczyzną, czy nie?

 

@topic

Spodnie są z*******e, do tego jakieś fajne adaśki za kostkę.

W sumie converse'y też wyglądają spoko. Bierz bez zbierania opinii na mpc, bo tutaj czego byś nie wstawił dostaniesz miano pedała. ;)

Tak są męsko ubrani bo byś dostał hita i być z rurek wyleciał.

Deus vult

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...