Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

L# - Wyjaśnienia, przeprosiny oraz obietnice


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Riot i tak predzej czy pozniej zgladzi znowu graczy szarpa, wiec mozna co najwyzej czerpac przyjemnosc z placzu brazow na smurfie jakims. 

 

Ogolnie nie oplaca sie juz cheatowac w high elo, lepiej isc wbijac challa na kebabach. ggwp

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Riot i tak predzej czy pozniej zgladzi znowu graczy szarpa, wiec mozna co najwyzej czerpac przyjemnosc z placzu brazow na smurfie jakims. 

 

Ogolnie nie oplaca sie juz cheatowac w high elo, lepiej isc wbijac challa na kebabach. ggwp

 

Kebabach ? 

Best%20Jungler%20EU_euw_421_0.png

Opublikowano

Riot i tak predzej czy pozniej zgladzi znowu graczy szarpa, wiec mozna co najwyzej czerpac przyjemnosc z placzu brazow na smurfie jakims. 

 

Ogolnie nie oplaca sie juz cheatowac w high elo, lepiej isc wbijac challa na kebabach. ggwp

O czym ty mówisz? Riot nie zgładził Sharpa... każdemu się zawze zdaży jakieś popełnienie błędu, człowiek to nie maszyna. Obiecali, że będą dokładnie sprawdzad kod, ja im wieże.

 

@FluX turcja

Opublikowano

Płaczecie ale i tak wrócicie.  A jak nie do L# to do BoLa bo on też teraz jest 100% "free" z tego względu, że go scrackowali wreszcie.

 

 

W sumie tak sobie myślę co ma Marcoly do powiedzenia na temat swojego elitarnego BoLa, którego nie da rady scrackować, jest milion razy "lepszy" od L# a jednak nawet po tym scrackowaniu więcej będzie użytkowników L# i to jest prawda.

 

Korzystałem z obu programów i wyżej zaszedłem na L# niżeli na BoLu (enforcevip jeszcze wtedy czasy były jak grałem i ze 2 miesiące zapłaciłem przedtem) i jestem w stanie stwierdzić, że płatne skrypty nie są lepsze od zwykłych skryptów od L#.

 

 

Dajmy taką DevCassio a CassWhooping. Na CassWhooping typo nieźły hajs skroił ale co z tego skoro DevCassio jest/była lepszym skryptem? Piszę była bo ostatnio coś zaczęło się j**** z jej Q ale tak to napierdala lepiej od odpowiednika z BoLa.

 

 

No ale ja wiem, że Marcoly będzie bronił swojego BoLa bo jest w końcu Developerem więc mu lojalność do administracji nie pozwala przyznać racji.

579571423327107377857.png


Opublikowano

Dobra ludzie, pozbyliście się zbędnego balastu( swoich kont co teraz płakaliście za nimi ), jesteście wolni o swoich mainów, teraz możecie iść auto shapporting/iaram + volibot levelowac caly czas konta, mieć chociazby 16 postaci + 2 strony na runy, wszystko pod skrypty zajmie to wam tydzien maksymalnie, mozecie wejsc do diamentu V i wyżej jak ktoś ma ambicje, w 10 dni...

 

 

Dla mnie to takie trochę wzmocnienie - Joduska, będzie dokładniej kod sprawdzał, ja(wy) jestem(jesteście) uwolniony(uwolnieni) od swoich ukochanych kont, wydałem na swoje konto 800zł i jakoś szczerze, patrze banwave, loguję się na konto main: ja p******e k***a mac,  dzień później: '' a c**j po co mi ten main, mogę drugie takie konto z taką samą/większą ligą zrobić w miesiąc, bo teraz się nie sram o bana i będę cisnąć only kata, cassio, xerath ''.. A skiny ci nic nie dają, MK JOGO jest coś takiego, ew. możecie kupić skina, jak  chcecie do kasjo, syndry, xeratha, katy..

\

 

 

Co do pieniędzy trzeba pamiętać, że i tak by się ich nie odzyskało..

Opublikowano

Dobra ludzie, pozbyliście się zbędnego balastu( swoich kont co teraz płakaliście za nimi ), jesteście wolni o swoich mainów, teraz możecie iść auto shapporting + volibot levelowac caly czas konta, mieć chociazby 16 postaci + 2 strony na runy, wszystko pod skrypty zajmie to wam tydzien maksymalnie, mozecie wejsc do diamentu V i wyżej jak ktoś ma ambicje, w 10 dni...

 

 

Dla mnie to takie trochę wzmocnienie - Joduska, będzie dokładniej kod sprawdzał, ja(wy) jestem(jesteście) uwolniony(uwolnieni) od swoich ukochanych kont, wydałem na swoje konto 800zł i jakoś szczerze, patrze banwave, loguję się na konto main: ja p******e k***a mac,  dzień później: '' a c**j po co mi ten main, mogę drugie takie konto z taką samą/większą ligą zrobić w miesiąc ''.. A skiny ci nic nie dają, MK JOGO jest coś takiego, ew. możecie kupić skina, jak  chcecie do kasjo, syndry, xeratha, katy..

Dokładnie. Po za tym lepiej z czystego unrankeda zacząć niż po tym zjebanym miękkim resecie.

Opublikowano

Dobra ludzie, pozbyliście się zbędnego balastu( swoich kont co teraz płakaliście za nimi ), jesteście wolni o swoich mainów, teraz możecie iść auto shapporting/iaram + volibot levelowac caly czas konta, mieć chociazby 16 postaci + 2 strony na runy, wszystko pod skrypty zajmie to wam tydzien maksymalnie, mozecie wejsc do diamentu V i wyżej jak ktoś ma ambicje, w 10 dni...

 

 

Dla mnie to takie trochę wzmocnienie - Joduska, będzie dokładniej kod sprawdzał, ja(wy) jestem(jesteście) uwolniony(uwolnieni) od swoich ukochanych kont, wydałem na swoje konto 800zł i jakoś szczerze, patrze banwave, loguję się na konto main: ja p******e k***a mac,  dzień później: '' a c**j po co mi ten main, mogę drugie takie konto z taką samą/większą ligą zrobić w miesiąc, bo teraz się nie sram o bana i będę cisnąć only kata, cassio, xerath ''.. A skiny ci nic nie dają, MK JOGO jest coś takiego, ew. możecie kupić skina, jak  chcecie do kasjo, syndry, xeratha, katy..

\

 

 

Co do pieniędzy trzeba pamiętać, że i tak by się ich nie odzyskało..

mi szkoda glownie champow :)

za mk jogo dostaniesz szybciej bana niz za sharpa

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

mi szkoda glownie champow :)

za mk jogo dostaniesz szybciej bana niz za sharpa

To jak wyjaśnisz, że przez ponad 2 lata nie zbanowali mnie za MKJOGO? :D

 

joduska.me

botoflegends.com

 

RITO I HATE U!

Opublikowano

Genialne posunięcie ze strony ekipy L#. -ujawnienie całej prawdy.

Według mnie L# jako projekt wstanie, o wiele większy, mocniejszy, bardziej doświadczony. Wyjdzie mu to na lepsze.

Z odzyskaniem zaufania raczej nie będzie problemu.. patch czy dwa i każdy wróci. (Jeżeli ktoś będzie grał w lol'a na cheatach).

 

 

 

STOP KARMIENIA ŚWINIAKA.

Ten kto ma wiedzieć ten wie  B).

 

 

 

@Edit

Zwierzaki w diamencie / master tierze, nadchodzę <3.

L# na 100% będzie lepsze ale trochę się obawiam czy za jakiś czas nie będzie płatne?

xD


 


 

Opublikowano

Wojna między producentom a hakerami xD Nic tylko wziąć krzesełko popcorn i krzyczeć. Full-multihack dla wszystkich!/Ban dla wszystkich! zależne po której stronie stoimy.

 

Pracownik riot's i tak pewnie ma konta na tych stronach również na mpc. Więc ogólnie, każdy cheat,trainer itp są skazane na bana. Wyjątkiem są skrypty których używacie. A jeśli mam porównać BoL vs #L to ten drugi jest jednak bezpieczniejszy gdyż, nie wgrywa nic do folderu z grą. Dzięki czemu jest niemal że niewykrywalny. Jednak jeśli ktoś ich używa i wie jak się zachowuje gracz który to posiada, bez problemu może wyciągnąć przeciwko takiemu graczowi proces. A pracownicy riotu mają również służbowe konta na których grają razem z graczami a ich celem jest sprawdzenie danego gracza.

 

To chyba na tyle, słyszałem też że LoL ma niedługo ograniczyć opcje F2P :rolleyes:

 

Tak więc, jeśli używacie czegokolwiek, to liczcie się z banem ponieważ na wszystko jest sposób :)

 

ps: Również miałem pobrane to i owo, i jakoś nie przekonało mnie to :D Może kiedyś... Chociaż wątpię.

 

Powodzenia życzę, i byśmy się nie spotkali w grze ~ peace :D

 

pst. @HeheheM  Miałem pobraną tą paczkę w czasach kiedy rzekomo miał keyloggera. Ciekawostka: Mimo iż zalecałeś wyłączenie antywirka, pozostawiłem go ON, avast mi najwidoczniej tego keyloggera usunął a na skryptach mogłem grać.

 

Tylko, jakoś nie podobają mi się te programiki.. ale jak ludzie chwalą je tak, to może coś w tym jest :)

I tak wszystko poszło do kosza z podpisem ~ śmieć

Pozdrawiam, Heliors

Opublikowano

Wojna między producentom a hakerami xD Nic tylko wziąć krzesełko popcorn i krzyczeć. Full-multihack dla wszystkich!/Ban dla wszystkich! zależne po której stronie stoimy.

 

Pracownik riot's i tak pewnie ma konta na tych stronach również na mpc. Więc ogólnie, każdy cheat,trainer itp są skazane na bana. Wyjątkiem są skrypty których używacie. A jeśli mam porównać BoL vs #L to ten drugi jest jednak bezpieczniejszy gdyż, nie wgrywa nic do folderu z grą. Dzięki czemu jest niemal że niewykrywalny. Jednak jeśli ktoś ich używa i wie jak się zachowuje gracz który to posiada, bez problemu może wyciągnąć przeciwko takiemu graczowi proces. A pracownicy riotu mają również służbowe konta na których grają razem z graczami a ich celem jest sprawdzenie danego gracza.

 

To chyba na tyle, słyszałem też że LoL ma niedługo ograniczyć opcje F2P :rolleyes:

 

Tak więc, jeśli używacie czegokolwiek, to liczcie się z banem ponieważ na wszystko jest sposób :)

 

ps: Również miałem pobrane to i owo, i jakoś nie przekonało mnie to :D Może kiedyś... Chociaż wątpię.

 

Powodzenia życzę, i byśmy się nie spotkali w grze ~ peace :D

 

pst. @HeheheM  Miałem pobraną tą paczkę w czasach kiedy rzekomo miał keyloggera. Ciekawostka: Mimo iż zalecałeś wyłączenie antywirka, pozostawiłem go ON, avast mi najwidoczniej tego keyloggera usunął a na skryptach mogłem grać.

 

Tylko, jakoś nie podobają mi się te programiki.. ale jak ludzie chwalą je tak, to może coś w tym jest :)

I tak wszystko poszło do kosza z podpisem ~ śmieć

Pozdrawiam, Heliors

 

1.To byłoby samobójstwo, skąd takie info, czy wymyśliłeś sobie?

2. Nie podobają w czym?

mi szkoda glownie champow :)

za mk jogo dostaniesz szybciej bana niz za sharpa

A co to za problem powiedzieć komuś, że jesteś d1 smurf, i np. boostować mu konto, przy tym np. jak nie masz Zeda, grając nim..

Opublikowano

Płaczecie ale i tak wrócicie.  A jak nie do L# to do BoLa bo on też teraz jest 100% "free" z tego względu, że go scrackowali wreszcie.

 

 

W sumie tak sobie myślę co ma Marcoly do powiedzenia na temat swojego elitarnego BoLa, którego nie da rady scrackować, jest milion razy "lepszy" od L# a jednak nawet po tym scrackowaniu więcej będzie użytkowników L# i to jest prawda.

 

Korzystałem z obu programów i wyżej zaszedłem na L# niżeli na BoLu (enforcevip jeszcze wtedy czasy były jak grałem i ze 2 miesiące zapłaciłem przedtem) i jestem w stanie stwierdzić, że płatne skrypty nie są lepsze od zwykłych skryptów od L#.

 

 

Dajmy taką DevCassio a CassWhooping. Na CassWhooping typo nieźły hajs skroił ale co z tego skoro DevCassio jest/była lepszym skryptem? Piszę była bo ostatnio coś zaczęło się j**** z jej Q ale tak to napierdala lepiej od odpowiednika z BoLa.

 

 

No ale ja wiem, że Marcoly będzie bronił swojego BoLa bo jest w końcu Developerem więc mu lojalność do administracji nie pozwala przyznać racji.

beka typie xD finn nie ruszyl jeszcze cloudropa? szkoda, bo wszystko jest serverside. bola samego w sobie nigdy nie scrackowano, ale co wy mozecie o tym wiedziec jak pewnie upx wam sprawia problemy

ps. ten crack dziala na zasadzie enforce

 

A jeśli mam porównać BoL vs #L to ten drugi jest jednak bezpieczniejszy gdyż, nie wgrywa nic do folderu z grą. Dzięki czemu jest niemal że niewykrywalny.

zgniłem

ani bol ani l# nic nie wgrywają do folderu z grą, weź pograj sobie w tetrisa bo na nic innego nie starczy ci wiedzy

Opublikowano

czyli bana dostali wszyscy którzy używali l# po wprowadzeniu anty-cheata? W sumie Riot mądrze postąpił nie banując od razu wszystkich. Nie rozumiem tylko dlaczego ludzie dalej nie chcą używać mózgu i grać na l#.. .wtf

Opublikowano

1.To byłoby samobójstwo, skąd takie info, czy wymyśliłeś sobie?

2. Nie podobają w czym?

A co to za problem powiedzieć komuś, że jesteś d1 smurf, i np. boostować mu konto, przy tym np. jak nie masz Zeda, grając nim..

 

1. Parę dni temu pewni gracze dyskutowali o tym.. Choć ponoć to tylko plotki.. Wszystko może wyjść z tego. I mimo wszystko iż lol miał nigdy nie być p2w, może tak nastąpić. Jak znajdę tą dyskusję czy info, to napiszę o tym temat do dyskusji ;) Więc co do tego nie trzeba się na razie obawiać ponieważ wiadomo co to są ploty.

 

2. Są to programy które miały i mają ułatwiać grę. Po moich testach wyszło, iż nie potrafię zbytnio na tym grać a po za tym, kiedy już wraca się do normalnej gry bez dodatków, jest o wiele trudniej jak przed pobraniem dodatków.

 

Dlatego nic do tego mieć nie mogę, jednak jak ktoś opanował grę bez tych dodatków, to nie polecam zaczynać. Mi gra się lepiej np. No chyba że faktycznie używać ich nie umiem ale to szczegół :D

 

Pozdrawiam i miłej zabawy ;)

 

 

zgniłem

ani bol ani l# nic nie wgrywają do folderu z grą, weź pograj sobie w tetrisa bo na nic innego nie starczy ci wiedzy

 

- BoL wgrywa niektóre rzeczy do folderu z grą czy podmienia je, np skin hack. Tak czy inaczej, używałem to wiem. A tetris? fajna gra. Grasz w nią?

 

To by było na tyle chyba :P

Opublikowano

PO STRACIE KILKU TYSIĘCY PLN DOSZEDŁEM DO WNIOSKU ŻE GRANIE BEZ DODATKÓW DAJE WIĘKSZĄ PRZYJEMNOŚĆ.CO NAM Z WBITEGO MASTER TIERA DIAMENTU ITD. SKORO GRAMY NA POZIOMIE GOLDA.JA OSOBISCIE PO TEJ AKCJI NIE ODPALĘ JUŻ TEGO SYFU

a07a9c1d7603fee5.jpg

Opublikowano

- BoL wgrywa niektóre rzeczy do folderu z grą czy podmienia je, np skin hack. Tak czy inaczej, używałem to wiem. A tetris? fajna gra. Grasz w nią?

jestem na bolu ponad 2 lata wiec wiem lepiej na jakiej zasadzie to dziala, czyste pakiety a nie wgrywanie czegos do folderu gry

Opublikowano

PO STRACIE KILKU TYSIĘCY PLN 

sa osoby, ktore przy uzyciu bola i L# potrafia zarobic wiecej niz przecietna pensja kowalskiego boostujac konta, chociazby dlatego uzywanie tych programow ma dla niektorych nadal sens pomimo regularnych banwavow. 

 

 

GRANIE BEZ DODATKÓW DAJE WIĘKSZĄ PRZYJEMNOŚĆ

kwestia sporna, pewnie zdania beda podzielone ja osobiscie preferowalem opcje z dodatkami

 

 

NAM Z WBITEGO MASTER TIERA DIAMENTU ITD. SKORO GRAMY NA POZIOMIE GOLDA

wymuszanie wyzszych dywizji niz nasz aktualny poziom przez uzywanie takich programow ma swoje plusy, mozna takim sposobem wiele sie nauczyc, za 1 razem bedzie ciezko ale w kazdej grze na wyzszym poziomie uczysz sie nowych rzeczy i nabierasz doswiadczenia, wiesz czego mozesz sie spodziewac ze strony lepszych przeciwnikow, po powrocie na 'stara' nizsza dywizje jestes do przodu.

 

poza tym trzeba sie z tym pogodzic i umiejetnie to ukrywac, programy sa dostepne 24/7 z krotkimi przerwami na update, podejrzewam, ze jak sie ktos uprze to mozna nawet wpasc z pendrivem na turniej, ustawic streaming mode i zaczac zabawe  ^_^

Opublikowano

PO STRACIE KILKU TYSIĘCY PLN DOSZEDŁEM DO WNIOSKU ŻE GRANIE BEZ DODATKÓW DAJE WIĘKSZĄ PRZYJEMNOŚĆ.CO NAM Z WBITEGO MASTER TIERA DIAMENTU ITD. SKORO GRAMY NA POZIOMIE GOLDA.JA OSOBISCIE PO TEJ AKCJI NIE ODPALĘ JUŻ TEGO SYFU

mi daje przyjemność masakrowanie polaczków

qxw0er.jpg

Opublikowano

poza tym trzeba sie z tym pogodzic i umiejetnie to ukrywac, programy sa dostepne 24/7 z krotkimi przerwami na update, podejrzewam, ze jak sie ktos uprze to mozna nawet wpasc z pendrivem na turniej, ustawic streaming mode i zaczac zabawe  ^_^

przed nerfem na range ryze ktos tak wlecial z bolem na lana :D

Opublikowano

Witaj ponownie,


Konto zostało zbanowane permanentnie, nie ma możliwości jego odblokowania.


   odpowiedz polskiego riotu


 

 

668421422290643422464.png

 

Opublikowano

sa osoby, ktore przy uzyciu bola i L# potrafia zarobic wiecej niz przecietna pensja kowalskiego boostujac konta, chociazby dlatego uzywanie tych programow ma dla niektorych nadal sens pomimo regularnych banwavow. 

kwestia sporna, pewnie zdania beda podzielone ja osobiscie preferowalem opcje z dodatkami

wymuszanie wyzszych dywizji niz nasz aktualny poziom przez uzywanie takich programow ma swoje plusy, mozna takim sposobem wiele sie nauczyc, za 1 razem bedzie ciezko ale w kazdej grze na wyzszym poziomie uczysz sie nowych rzeczy i nabierasz doswiadczenia, wiesz czego mozesz sie spodziewac ze strony lepszych przeciwnikow, po powrocie na 'stara' nizsza dywizje jestes do przodu.

 

poza tym trzeba sie z tym pogodzic i umiejetnie to ukrywac, programy sa dostepne 24/7 z krotkimi przerwami na update, podejrzewam, ze jak sie ktos uprze to mozna nawet wpasc z pendrivem na turniej, ustawic streaming mode i zaczac zabawe  ^_^

Próbowałeś? :D

Opublikowano

Jestem ciekawy :) Może uda im się odbudować zaufanie , może nie czas pokaże :)

 

Konta o wartości kilkuset tysięcy poszły się ebać, bo oni omineli anty-cheat'a... Będę grał na tym jedynie 4fun na smurfie, ale nie mam już tak wielkiego zaufania, bo wydawało mi się, że jest 100% bezpieczny.

Opublikowano

Najśmieszniejsze jest, że połowa forum atakowała każdego kto uważał że L# jest wykrywalny. Dużo ludzi twierdziło, że nie ma żadnego anty cheat shielda.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...