Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

L# - Wyjaśnienia, przeprosiny oraz obietnice


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Otóż dnia dzisiejszego otrzymaliśmy oficjalne pismo ze strony #L odnośnie wave-banów.

Reprezentanci oprogramowania tłumaczą się, że anty-cheat został wprowadzony w patch'u 4.21, który został przez nich przeoczony.

Twórcy proszą o chwilę cierpliwości, gdyż aktualizacja jest już niemalże skończona.

Anty-cheat został wykryty i na pewno zostanie zrobione do niego obejście.

Dodam również, że w klejnych aktualizacjach Użytkownicy nie zostali zbanowani od razu po wykryciu, by nie zlokalizować źródła informacji banów.

W poście tym możemy również przeczytać, że w imieniu całego składu, Użytkownicy #L są przepraszani za niewykonanie łatki do anty-cheat'a, który został bardzo sprytnie umieszczony.

Na samym końcu iMeh stwierdza, że chcą odbudować swoje zaufanie wśród Użytkowników i obiecuje, że każda aktualizacja będzie sprawdzana z największą dokładnością.

 

Poniżej możemy zobaczyć cytat:

: iMeh napisał:

 

What happened?
First of all we want to deeply apologize for the recent misstep on our behalf. We failed to recognize the new anti-cheat Riot implemented fast enough and this caused most of you guys to lose their accounts. Of course we always try to reach the maximum security for you guys, but as you can imagine the usage of 3rd party tools always has a risk you can't eliminate.

Since the popularity of LeagueSharp increased Riot Games decided to sneakhidden anti-cheat during patch 4.21 (Major packet changes) that was mainly targeted at LeagueSharp, the anti-cheat also was kept during patch 5.1 and 5.2, which basically means the issue started in 4.21 and continued throughout 5.1-5.2.
 
Good news
We managed to find the anti-cheat mechanism Riot implemented and were successful in bypassing it. Our goal is still to achieve maximum security, and if this situation taught us one thing than that we have to try even harder and Riot for sure isn't sleeping. We're poised to improve our security, especially because we are by far the biggest and best hacking community and service provider for League of Legends, which makes us number one target for Riot, proven by the fact our less important/popular competition still hasn't been hit.
 
What will happen in the future?
LeagueSharp will be updated for you guys in the very near future and then be undetected. Please hold tight a few more days, we are almost there. But remember, the cat and mouse game started with the implementation of the first anti-cheat. It's almost guaranteed Riot will eventually catch up with us and we will have to take another leap forward, LeagueSharp being undetected at any given time is obviously our goal, but certainly not a given.
 
Thank you for your patience and support, again we are sorry this happened to you, but we will try to rebuild lost trust. We will try our best to ensure this doesn't happen again.
 
Sincerely,
Joduskame and the LeagueSharp Staff

 

 

Więc zapraszam do dyskusji.

Co o tym myślicie?

 

Moim zdaniem projekt ten ruszy do przodu, gdyż odczuł wielki upadek i nie ma innego wyjścia, by teraz działał bez żadnych zarzutów.

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czekaj czekaj czekaj czyli rozumiem że konto na którym teraz gram zostanie zbanowane w najbliższym terminie tak? :D

Możliwe, że tak. W końcu użyłeś tego. Dlatego proponuję granie na smurfach, niskich levelach a fun jest o wiele większy :> Szczególnie kiedy posiadasz 10 czy tam 12 lvl i flasha a te retardy biegną i ryjem w ściane :D Nigdy na mainie nie zagrałbym na cheacie, choć grałem dosyć długo na bolu, zbyt dużo hajsów władowałem i nie chcę go stracić ^^

serwer_ourmc.gif

Opublikowano

@SgH
Jestem przekonany, że załapiesz się na kolejny wave-ban, gdyż robią to sekwencyjnie.
 
Pisząc odwołania, nie polecam używać opublikowanych gotowców, bo Riot już je zna.
Wtedy można spodziewać się takiej odpowiedzi:

Cześć xxx.

Widzę, że udało Ci się trafić na odpowiedź zredagowaną i opublikowaną przez twórców jednego z nielegalnych oprogramowań. Tym bardziej jesteśmy przekonani, że nasza decyzja była słuszna. Zapewniam Cię, że nasz system tropienia tego typu zachowań jest stworzony na tyle dobrze, że możemy sobie pozwolić na stuprocentową pewność. W wyniku śledztwa ustaliliśmy jednoznacznie, że Twoje konto zasługuje na tego typu karę. Nie mogę zdradzać szczegółów tej sprawy, ponieważ mogłoby to zagrozić, lub utrudnić tropienie takich zachowań w przyszłości. Możesz być jednak pewny, że Riot Games nie nakłada kar w sytuacji, gdy nie mamy niepodważalnych dowodów winy. Nasza decyzja jak już pisałem wcześniej, nie ulegnie zmianie.

Pozdrawiam/Best regards

"Master yourself, master the enemy.” Lee Sin

Polish Player Support Specialist
xxxLudixxx

@SgH
Tak, to wtedy Twoje konto jest oflagowane, więc prędzej, czy później ban zostanie nałożony, bo wiedzą, że cheatowałeś. :unsure:

Budowniczy
Opublikowano

@SgH

Jestem przekonany, że załapiesz się na kolejny wave-ban, gdyż robią to sekwencyjnie.

 

Pisząc odwołania, nie polecam używać opublikowanych gotowców, bo Riot już je zna.

Wtedy można spodziewać się takiej odpowiedzi:

Mi chodzi o to że jak teraz gram bez tej łatki na antycheata.

Opublikowano

Jak mogą odbudować swoje zaufanie? xD ludzie potracili konta o dużej wartości, twórcy L by musieli dać 100% na niewykrycie + jakieś skrypty na wyexpienie kont, wtedy lekko może by odzyskali te zaufanie.

Sygnatura.jpg

Opublikowano

Jak mogą odbudować swoje zaufanie? xD ludzie potracili konta o dużej wartości, twórcy L by musieli dać 100% na niewykrycie + jakieś skrypty na wyexpienie kont, wtedy lekko może by odzyskali te zaufanie.

100% jest nie możliwe a jeśli chodzi o skrypty to mało masz?

xD


 


 

Opublikowano

Smurfy które były expione po tym ban wav'ie (w tym również mój) zostaną prawdopodobnie zbanowane w kolejnej fali banów, więc nie pozostaje nic innego niż czekanie na update i dopiero wtedy próbowanie wylewelować konto ;) A tak wracając do tematu to zobaczymy jak im to wyjdzie, osobiscie nie straciłem do nich jakoś zaufania bo sam wiedziałem z czym się to wiąże, riot to duża firma, mają takich programistów że możliwe że tego anty cheata to tak sprytnie schowali że ekipa sharpa to przeoczyła, ludzie L# i tak jest darmowy więc nie możemy od nich nic wymagać :)

Budowniczy
Opublikowano

Smurfy które były expione po tym ban wav'ie (w tym również mój) zostaną prawdopodobnie zbanowane w kolejnej fali banów, więc nie pozostaje nic innego niż czekanie na update i dopiero wtedy próbowanie wylewelować konto ;) A tak wracając do tematu to zobaczymy jak im to wyjdzie, osobiscie nie straciłem do nich jakoś zaufania bo sam wiedziałem z czym się to wiąże, riot to duża firma, mają takich programistów że możliwe że tego anty cheata to tak sprytnie schowali że ekipa sharpa to przeoczyła, ludzie L# i tak jest darmowy więc nie możemy od nich nic wymagać :)

To spie**alaj na bola... darmowe ty chyba nie wiesz że oni na tym trzepią mamone i to nie małą.

Opublikowano

To spierdalaj na bola... darmowe ty chyba nie wiesz że oni na tym trzepią mamone i to nie małą.

Człowieku to są dobrowolne dotacja a i tak 85% userów L# pewnie nawet nie będzie donejtować bo po co skoro ktoś inny zarzuci dotacje i on już nie musi i ma za free?

Przecież nie pisałem nic na ich "obrazę", przeczytaj jeszcze raz, zastanów się co napisałeś i ewentualnie edytuj...

Spudgy MUSIAŁ zrobić wszystko idealnie, obejść wszystkie zabezpieczenia jak najszybciej bo trzepie na Bol'u taki hajs że można powiedzieć że jest o jego pełno etatowa praca.

Budowniczy
Opublikowano

Człowieku to są dobrowolne dotacja a i tak 85% userów L# pewnie nawet nie będzie donejtować bo po co skoro ktoś inny zarzuci dotacje i on już nie musi i ma za free?

Przecież nie pisałem nic na ich "obrazę", przeczytaj jeszcze raz, zastanów się co napisałeś i ewentualnie edytuj...

Spudgy MUSIAŁ zrobić wszystko idealnie, obejść wszystkie zabezpieczenia jak najszybciej bo trzepie na Bol'u taki hajs że można powiedzieć że jest o jego pełno etatowa praca.

Uważasz że BoL jest lepszy nie no teraz mie wkurwiłeś idź spytaj się matuli czy Cię na łeb nie opusciła jak byłeś mały evade 50 zł vip 30 gg osrane gówno na 30 skryptów 25 jest paid.Do tego jeszcze na sharpa wychodzą takie utility jak spotify w grze co jest całkiem fajnym ułatwieniem ja i tak teraz leveluje konto i będe grał full legit potrzebny mi jest tylko zoomhack bo juz z przyzwyczajenia i własnej wygody kocham tą opcje.Ale w*****a mnie gadanie że coś jest lepsze tylko dlatego że raz się od sharpa pomylili i przeoczyli patcha każdemu błędy się zdarzają nikt nie jest idealny.

Opublikowano

Genialne posunięcie ze strony ekipy L#. -ujawnienie całej prawdy.

Według mnie L# jako projekt wstanie, o wiele większy, mocniejszy, bardziej doświadczony. Wyjdzie mu to na lepsze.

Z odzyskaniem zaufania raczej nie będzie problemu.. patch czy dwa i każdy wróci. (Jeżeli ktoś będzie grał w lol'a na cheatach).

 

 

 

STOP KARMIENIA ŚWINIAKA.

Ten kto ma wiedzieć ten wie  B).

 

 

 

@Edit

Zwierzaki w diamencie / master tierze, nadchodzę <3.

eSwH2k3.png

Opublikowano

Uważasz że BoL jest lepszy nie no teraz mie wkurwiłeś idź spytaj się matuli czy Cię na łeb nie opusciła jak byłeś mały evade 50 zł vip 30 gg osrane gówno na 30 skryptów 25 jest paid.Do tego jeszcze na sharpa wychodzą takie utility jak spotify w grze co jest całkiem fajnym ułatwieniem ja i tak teraz leveluje konto i będe grał full legit potrzebny mi jest tylko zoomhack bo juz z przyzwyczajenia i własnej wygody kocham tą opcje.Ale w*****a mnie gadanie że coś jest lepsze tylko dlatego że raz się od sharpa pomylili i przeoczyli patcha każdemu błędy się zdarzają nikt nie jest idealny.

Czy Ty jesteś k***a głupi j****y idioto? Naucz się cieciu czytać ze zrozumieniem.

Budowniczy
Opublikowano

Czy Ty jesteś k***a głupi j****y idioto? Naucz się cieciu czytać ze zrozumieniem.

Zamknij łeb i nie się nie wpieprzaj. Idiotą to se możesz nazwać koleszke.

Opublikowano

Genialne posunięcie ze strony ekipy L#. -ujawnienie całej prawdy.

Według mnie L# jako projekt wstanie, o wiele większy, mocniejszy, bardziej doświadczony. Wyjdzie mu to na lepsze.

Z odzyskaniem zaufania raczej nie będzie problemu.. patch czy dwa i każdy wróci. (Jeżeli ktoś będzie grał w lol'a na cheatach).

 

 

 

STOP KARMIENIA ŚWINIAKA.

Ten kto ma wiedzieć ten wie  B).

 

 

 

@Edit

Zwierzaki w diamencie / master tierze, nadchodzę <3.

 

 

Trzeba przyznac, ze jak na projekt, ktory jeszcze kilka miesiecy temu raczkowal i ktory jest napedzany darowiznami profesjonalizmu im nie brakuje. 
Skrypty z najwyzszej polki, spora ilosc developerow, przyjazne community, forum z lepsza szata graficzna i porzadkiem niz oficjalne forum league of legends. Zastanawiam sie tylko ile osob uwaza taki news za dobre wiesci i kto tak naprawde prowadzi w tej virtualnej wojnie. To, ze ludzi zacznie przybywac pomimo ostatniej czystki jest pewne, starzy wyjadacze przekonani do skryptow nie beda chcieli albo nie beda potrafili powrocic do grania legit, a biorac pod uwage staz gry jest coraz wiecej osob, ktore sa nia znudzone i chetnie nadadza jej odrobine swiezosci przez odpalenie takich programow jak w/w leaguesharp. 
 
Co do przeprosin i tego, ze podwinela im sie noga nie mozna miec pretensji ale trzeba zauwazyc, ze w ostatnich miesiacach dzieje sie to coraz czesciej, wczesniej bol, teraz leaguesharp - straty w kilku tysiacach trzeba sobie uswiadomic, ze firma zarzadzajaca gra kontroluje sytuacje i jest w pelni swiadoma tego co dzieje sie obecnie w szarej strefie community. 
Bezpieczenstwo osob korzystajacych z programow trzecich jest m.in zalezne od ich developerow - wiedzy oraz stopnia zaangazowania w projekt a jak widac na zalaczonym obrazku nawet L# pomimo posiadania sporego zaplecza developerow z ogromna wiedza i umiejetnosciami zostalo przylapane na goracym uczynku.
 
Mysle, ze w przeciagu kilku (2-3?) miesiecy bedzie kolejna fala i kolejna migracja kont. Swoja droga bedzie co czytac, bo teorie spiskowe to chyba jedyny ale za to ogromny plus takich banwavow. ^_^
Opublikowano

Na moją myśl l# jeszcze będzie śmigał, lecz ja już go używać nie będę i myślę, że nie tylko ja :)

Szkoda by było dostać kolejnego bana. :)

ttpng_wxsaxxe.png

Pomocnik
Opublikowano

Kupie konto za 20zł 30lvl i będę grał tylko cassio. Mam to w nosie, pojedyńczych kont nie banują to czas na zabawę

Może i pojedynczo nie banują , ale jak Cię RIOT wykryje to dostaniesz bana w kolejnym banwave :)

 

 

@Matek1193 zawsze trzeba liczyć się z tym, że można dostać bana , nigdy nie ma 100% pewności .

Opublikowano

Jak dla mnie L# nawalił, no cóż zdarza się są to tylko ludzie i "przeoczenie" rzecz normalna, w sumie szkoda kont ale no cóż, używaliśmy cheatów na własną odpowiedzialność, jeśli faktycznie L# będzie undetected to super i na pewno będę używał ale do bocenia, nie zamierzam używać więcej skryptów. Tak jak napisałem kiedyś wiele się nauczyłem grając na skryptach zarówno w grze jak i prywatnie (tzn. bycie oszustem nie popłaca). 

Best%20Jungler%20EU_euw_421_0.png

Opublikowano

Trzeba przyznac, ze jak na projekt, ktory jeszcze kilka miesiecy temu raczkowal i ktory jest napedzany darowiznami profesjonalizmu im nie brakuje. 

Skrypty z najwyzszej polki, spora ilosc developerow, przyjazne community, forum z lepsza szata graficzna i porzadkiem niz oficjalne forum league of legends. Zastanawiam sie tylko ile osob uwaza taki news za dobre wiesci i kto tak naprawde prowadzi w tej virtualnej wojnie. To, ze ludzi zacznie przybywac pomimo ostatniej czystki jest pewne, starzy wyjadacze przekonani do skryptow nie beda chcieli albo nie beda potrafili powrocic do grania legit, a biorac pod uwage staz gry jest coraz wiecej osob, ktore sa nia znudzone i chetnie nadadza jej odrobine swiezosci przez odpalenie takich programow jak w/w leaguesharp. 

 

Co do przeprosin i tego, ze podwinela im sie noga nie mozna miec pretensji ale trzeba zauwazyc, ze w ostatnich miesiacach dzieje sie to coraz czesciej, wczesniej bol, teraz leaguesharp - straty w kilku tysiacach trzeba sobie uswiadomic, ze firma zarzadzajaca gra kontroluje sytuacje i jest w pelni swiadoma tego co dzieje sie obecnie w szarej strefie community. 

Bezpieczenstwo osob korzystajacych z programow trzecich jest m.in zalezne od ich developerow - wiedzy oraz stopnia zaangazowania w projekt a jak widac na zalaczonym obrazku nawet L# pomimo posiadania sporego zaplecza developerow z ogromna wiedza i umiejetnosciami zostalo przylapane na goracym uczynku.

 

Mysle, ze w przeciagu kilku (2-3?) miesiecy bedzie kolejna fala i kolejna migracja kont. Swoja droga bedzie co czytac, bo teorie spiskowe to chyba jedyny ale za to ogromny plus takich banwavow. ^_^

Jakie znowu bany? Brednie wypisujesz mordko. Skrypty jak zawsze, będą niewykrywalne.

A i tak w ogóle to o co chodzi z tymi banami? Ja takowego niestety nie dostałem. Jak tam permamentny zakaz gry mistrzu spacji?  B)

eSwH2k3.png

Opublikowano

Nie rozumiem o co Wam chodzi, to normalne że za cheaty prędzej czy później bedzie ban.

Szanuje jednak projekt, przez prawie rok użytkowania nic nie wyłapałem, dopiero teraz perm poleciał :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...