Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]opcja schowania listy użytkowników forum


vance14

sugestia  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. czy jesteś za wprowadzeniem tego?

    • tak
      14
    • neutralny
      2
    • nie (dlaczego?)
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie.

Opcja totalnie nie potrzebna, bo jak komuś nie pasuje to nie musi zjeżdżać na sam dół i patrzeć na listę użytkowników online. Jest w dobrym miejscu i nie przeszkadza w przeglądaniu działów itp. 

exKidMod 4Story | Redaktor 4Story

 

Lord Phoenix | The Phoenix | Falem

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

jak ktoś nie widzi różnicy, to proszę zmienić sobie styl forum na mobilny. szybko się załadowało, nie?

 

i teraz wyobraźcie sobie, że głównie jest to spowodowane tą listą. i jakie teraz by były odpowiedzi???

 

 

proszę czytać całość bo te osoby, które mówią nie, to nie wszystko wiedzą na ten temat i jakie by to przyniosło korzyści. przykład

 

 

Nie wiem co to da, ale skoro niektórym dłużej się ładuje (mi normalnie) to może warto dodać.

Niech będzie tak.

Opublikowano

Również jestem na TAK.

Nie rozumiem po co wgl ta lista jest na forum... ;D 

Nawet jeśli chciałbym zobaczyć czy ktoś jest dostępny, to na pewno nie użyłbym do tego listy użytkowników... oczopląsu tam idzie dostać .

Jeśli miało by to dodatkowo odciążyć forum to było by znakomicie. 

1363095337-U286162.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Może być.

Można byłoby dodać to że trzeba najpierw kliknąć "otwórz listę" aby je zobaczyć...wtedy nie będziesz musiał się trudzić i zjeżdżać na dół by kliknąć "zwiń listę" i F5 i tam do końca życia

Opublikowano

Jakoś mi to nie przeszkadza, ale jak ktoś już tak nie lubi na to patrzeć to tak

Ex Lider Counter-Strike

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...