Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Przy kompilacji game & db

DB : 

/usr/bin/g++: 1: Syntax error: "(" unexpected
gmake: *** [Makefile:57: .obj/Config.o] Error 2
gmake: *** Waiting for unfinished jobs....
/usr/bin/g++: 1: Syntax error: "(" unexpected
gmake: *** [Makefile:57: .obj/NetBase.o] Error 2
/usr/bin/g++: 1: Syntax error: "(" unexpected
gmake: *** [Makefile:57: .obj/Peer.o] Error 2

Game

/usr/bin/g++: 1: Syntax error: "(" unexpected
gmake: *** [Makefile:131: OBJDIR/MarkConvert.o] Error 2
gmake: *** Waiting for unfinished jobs....
/usr/bin/g++: 1: Syntax error: "(" unexpected
gmake: *** [Makefile:131: OBJDIR/BattleArena.o] Error 2
/usr/bin/g++: 1: Syntax error: "(" unexpected
gmake: *** [Makefile:131: OBJDIR/FSM.o] Error 2

 

Ktoś pomoże?

 

Edytowane przez PanKotek
  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
6 godzin temu, flajtrontri napisał:

Mam prośbę. Może ktoś "zaktualizować temat? Dużo rzeczy poznikało, odnośniki nie działają i część spoilerow jest pusta.

Wiem, ale tak się stało po update forum. W wolnym czasie poprawie tylko juz watpie, ze bedzie oryginalna zawartosc jesli chodzi i dodatki/zmiany.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano (edytowane)
Dnia 21.10.2017 o 13:16, SpisN napisał:

link od maszynki by terenzo juz nie dziala, ma ktos jakis drugi link czy cos?

Zaraz Ci upne.

// Edit

Nie mam antiwirusa, więc jeśli zaufasz mi i pobierzesz to daj jakiś skan xD

To jest ukryta treść, proszę
Edytowane przez Aive
Brak skanu po 24h.
Opublikowano
Dnia 21.10.2017 o 14:16, NoName#2 napisał:

Zaraz Ci upne.

// Edit

Nie mam antiwirusa, więc jeśli zaufasz mi i pobierzesz to daj jakiś skan xD

To jest ukryta treść, proszę

 

Również prosiłabym o skan od któregoś z Was, najlepiej aby pojawił się dziś. :-)

 

@NoName#2zerknij proszę na PW, połączyło wiadomość z ostatnią :)

Opublikowano

## AKTUALIZACJA TEMATU ##

Nie jest ta sama treść co przed aktualizacją forum, ale jest teraz przynajmniej da się czytać.

Ps. Wie ktoś dlaczego dodają się puste linie w [.code], których nijak się nie da usunąć?

@Aivedzięki :13_upside_down:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano (edytowane)
Dnia 23.10.2017 o 00:58, NoName#2 napisał:

## AKTUALIZACJA TEMATU ##

Nie jest ta sama treść co przed aktualizacją forum, ale jest teraz przynajmniej da się czytać.

Ps. Wie ktoś dlaczego dodają się puste linie w [.code], których nijak się nie da usunąć?

@Aivedzięki :13_upside_down:

Och nie chciało Ci większości poprawiać haha xD
Błąd w code leży w stylu ;) nie ma edytowania w innym trybie a teraz nie jestem w domu więc nie pokaże Ci teraz jak to wygląda na np. moim forum xD
No nic jak wrócę to znowu napiszę mini-tuta co należy dodać do paska edytora, poprzednio dałem jak "włączyć" spoilery xD

To jest ukryta treść, proszę

:D 
Poza tym nie dawaj ctrl+z jak edytujesz temat z code'ami jak już usuniesz te puste pola ;)
P.S. zastanawiam się za co jej dziękujesz xD

Edytowane przez kamil2321

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

  • 9 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
2 godziny temu, Ajgorxdd napisał:

Pomoże ktoś zrobić klienta pod xenoxa? Chodzi mi aby dodać tylko itemy i mapy.

Jaki związek ma to do treści tematu? Ale i tak odpowiedź brzmi nie.

Opublikowano
10 minut temu, Ajgorxdd napisał:

Chodzi mi o klienta source

 

A co w tym trudnego?

 

Wystarczy przeczytać poradnik odnośnie kompilacji binki, i sobie poradzisz.

 

Opublikowano
Przed chwilą, Ajgorxdd napisał:

Znaczy jak? Normalnie jest mi nie znajome.

Pakujesz pliki serwerowe:

 

cd /usr/home/

tar -czvf sf.tgz rw3 -- rw3 chyba xenox

 

dalej baza

 

cd /var/db/mysql/

 

tar -czvf sql.tgz account common hotbackup log player

 

i wypakowujesz  tar zxvf xxx.tgz sf.tgz w /usr/home/ a sql.tgz w /var/db/mysql/ tylko usuwasz stare pliki z maszyny terenza.

 

Opublikowano
Przed chwilą, Thorek#3 napisał:

Pakujesz pliki serwerowe:

 

cd /usr/home/

tar -czvf sf.tgz rw3 -- rw3 chyba xenox

 

dalej baza

 

cd /var/db/mysql/

 

tar -czvf sql.tgz account common hotbackup log player

 

i wypakowujesz  tar zxvf xxx.tgz sf.tgz w /usr/home/ a sql.tgz w /var/db/mysql/ tylko usuwasz stare pliki z maszyny terenza.

 

Dziękuje ;) Szukałem ale nie znalazłem ;D

 

18 minut temu, Thorek#3 napisał:

dalej baza

 

cd /var/db/mysql/

 

tar -czvf sql.tgz account common hotbackup log player

 

i wypakowujesz  tar zxvf xxx.tgz sf.tgz w /usr/home/ a sql.tgz w /var/db/mysql/ tylko usuwasz stare pliki z maszyny terenza.

Te foldery z bazy pakować jeden po drugim, czy wszystko odrazu?

 

Wszystko śmiga :D

  • 1 rok później...
  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Może mi powiedzieć ktoś o co chodzi?

 

Cokolwiek zmienie w cliencie to wywala przy logowaniu clienta, a w syserr ciagle ten sam blad. [<type 'exceptions.IndentationError'>:unindent does not match any outer indentation level] po cofnieciu zmian nadal wywala blad w sysser ? nawet sprawdzalem czy nie ma przypadkowej spacji.  Dopiero podmiana plikow na kopie (sprzed zmian) skutkuje poprawnym odpaleniem clienta. client 2k15, binka clienta do vs 2k13. kompilacje sa poprawne. 

 

korzystam z epack32 - czy on moze byc problemem? 

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...