Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Zainstalowałem sobie visual studio 2008 wszystko ok ale kiedy chcem dodatek wtedy pasek instalacji nie idzie a po 5 minutach failed :/

 

Edit zrobiłem binke 16x dobrze wywaliłem do exaliona i otwiera mi cmd sprawdza wszystkie pliki bez tego dodatku nie moge w distribute :l

 

Jakieś dobre rady ? xD

Edytowane przez Elitos
  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Lajk™
Opublikowano

Zainstalowałem sobie visual studio 2008 wszystko ok ale kiedy chcem dodatek wtedy pasek instalacji nie idzie a po 5 minutach failed :/

 

Edit zrobiłem binke 16x dobrze wywaliłem do exaliona i otwiera mi cmd sprawdza wszystkie pliki bez tego dodatku nie moge w distribute :l

 

Jakieś dobre rady ? xD

jest opcja typu Release ?

Opublikowano (edytowane)

Gdzie dokładnie ma być ta opcja ? :p

 

Nie jest przypadkiem tak że dodatek sp1 przy instalowaniu potrzebuje połączenia z internetem ?

Edytowane przez Elitos
Gość Lajk™
Opublikowano (edytowane)

Gdzie dokładnie ma być ta opcja ? :p

 

Nie jest przypadkiem tak że dodatek sp1 przy instalowaniu potrzebuje połączenia z internetem ?

Jak używałem Visual studio 2013 to na górze w pasku się wybierało Debug, Release itp.

Nie wiem bo nie używałem. Wygugluj sobie jeszcze jakieś informacje/instrukcje.. :p

 

#Służę pomocą :D

Edytowane przez Lajk™
Opublikowano (edytowane)

Sp1 sie instaluje jednak miałem racje trzeba połączenia z netem ale dzięki za dobre jak zawsze rady ;)

 

Wywaliłem binke do exaliona wszystko pięknie działa pasy też naprawiłem miałem zły wpis w item proto serwera :p

Edytowane przez Elitos
Opublikowano

1. Jakie zmiany wprowadzałeś?

2. Podaj syserr, syslog i start.log

Opublikowano (edytowane)

Chyba nie ma fixa na dmg, gdy jesteśmy zamienieni w potwora (polimorfia)

 

Char.cpp

Szukamy funkcji i robimy tak jak na ss 

void CHARACTER::ComputeBattlePoints()

 

Fqn5ETP.png

Edytowane przez Mati.

hN7JeI6.png

Opublikowano

Chyba nie ma fixa na dmg, gdy jesteśmy zamienieni w potwora (polimorfia)

 

Char.cpp

Szukamy funkcji i robimy tak jak na ss 

void CHARACTER::ComputeBattlePoints()

 

Fqn5ETP.png

 

świetny "fix". T_T

Opublikowano

temporary work uncontrolled 

czy

permanently remove source control association bindings

 

co lepiej wybrać ? pojawia się przed kompilowaniem binki :P

Opublikowano (edytowane)

Właśnie nie wiem co to za błąd. Kompiluje i przy libsql wyskakuje to co wyżej dodałem.

Nie wiem co z tym zrobić.

Szukałem w internecie info o podobnym błędzie i nic nie znalazłem.

Edytowane przez Sooh
Opublikowano

Dziwne bo z tego co mi się wydaje to dalej powinno coś kompilować.

Uruchomiłem 1 kanał wyłączyłem VirtualBox poszedłem spać, rano do pracy i mam problem żeby uruchomić ponownie VirtualBox mam za mało pamięci ram. Ha Ha Ha ...

32 bit system win 7 4 GB ram na FreeBSD przydzieliłem 2GB ramu i co teraz mam zrobić, jakieś sugestie? Chyba to już czas zmienić komputer na nowy.

Opublikowano (edytowane)

No w sensie, czy w w tej lini co kompilujesz czyli na przykład /***/mainline_released/mainline_sg/Srcs/Server/libsql/ czy tam masz plik "libsql.a"

Jak nie masz to wpisujesz w putty:

 

To jest ukryta treść, proszę
I powinien Ci się ten pliczek skompilować. Edytowane przez NoName#2
Opublikowano (edytowane)

@NoName#2

Po wpisaniu 'gmake' na końcu wypluwa błędy i dalej nie kompiluje:

libjpg_swssenp.jpg

 

 

A czym różnią się kompilacje w tych katalogach:

 

compjpg_swsseeh.jpg

 

Bo wg poradnika kompiluje się w mainline_released, a te pozostałe katalogi?

 

Edit: Już sobie poradziłem, gamoń ze mnie :D

 

Ale proszę o odpowiedź na to drugie pytanie odnośnie innych katalogów.

Edytowane przez Damdus
Opublikowano

Tam [TAB] zamieniasz na Tab z klawiatury ale to ogarnąłeś xD

A co do drugiego pytania, to są po prostu inne linie, na przykład novaline, to kod edytowany przez ziomka Nova, def_wolf_branch to trochę edytowane do wprowadzenia Wilka itd. Ja podałem, abyś kompilował na mainline_released bo według mnie jest najmniej edytowana przez osoby trzecie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...