Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra 2


Kamil155

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1info.png

 

 

zielony.png

 

 

 

» ADRES IP : s9.hostmc.pl:4891

 

» TYP : Kwadratowa Masakra 2.

 

» 20 Slotów oraz brak lagów.

 

» Wersja 1.7.2

 

» Serwer jest NonPremium.

 

» Drop z rud + Anty Xray.

 

» Duży spawn potworów oraz zwierząt.

 

» Border mapy to 280 w każdą stronę od spawnu.

 

» Brak zabezpieczeń pluginem LWC lecz nikt wam nic nie ukradnie.

 

» Na start dostaje się 2 zycia, można je powiększać poprzez zjedzenie diamenta ilość żyć sprawdzamy poprzez /zycia.

 

» Na serwerze jest plugin na griferów, jeśli ktoś coś zgrifował możemy to sprawdzić komenda /co i.

 

» Nether oraz End jest włączany.

 

» PVP jest ON TNT jest ON creepery są ON ogien jest ON prawdziwa Kwadratowa Masakra.

 

» Zakaz zabijania innych bez powodu oraz grifu innych budowli przy pomocy zapalniczki TNT itp chyba że ta osoba pozwala.

 

 

zielony.png

 

 

 

1admin.png

 

 

niebieski.png

 

 

 

» KamyX123

 

 

niebieski.png

 

 

 

Wzór podania

 

 

Nick:

 

 

Wiek:

 

 

Coś o sobie:

 

 

Griefujesz?:

 

Wymagany wiek to 12+

 

 

 

niebieski.png

Opublikowano

Nick: Canover

 

 

Wiek: 17

 

 

Coś o sobie:

Jestem osobą spokojną. Lubię pobudować jakieś domy i inne rzeczy typu: Mob grinder itp. Ogólnie nie miałem okazji pograć na takim typie serwera >.>

 

Griefujesz?: Nie

Opublikowano

Nick:JonazGaymer

 

 

Wiek:12

 

 

Coś o sobie:Lubie piłkę nożne i gry komputerowe itp jestem spokojny jesli ktos obrazi mnie to odrazu nie wyzywam i tak dalej :) + chciałbym pograc na takim serwerze jak tu :)

 

 

Griefujesz?: Poco mam grieefowac jak chce zagrac na takim serwerze :)

EUNE - 20 LVL - NICK - LAYUPL

EUW - PO WBICIU 30 LVL GRAM TU!

 

 

 

Opublikowano

Nick: Alikos123
Wiek: 15 lvl
Coś o mnie: Jestem gimbusem, który lubi od czasu do czasu pograć w mincraft. Potrafię pracować zespołowo i nawet szybko nawiązuję dobry kontakt z nowo poznanymi osobami :).
Grifuję?: Nie! Potrafię uszanować czyjąś pracę, sam nie lubię gdy ktoś mi coś niszczy. Dlatego tego nie preferuję ;).

JXtCefR.png


"Mamy dość czasu, jeżeli wykorzystujemy go właściwie"

Opublikowano

Nick: Alikos123

Wiek: 15 lvl

Coś o mnie: Jestem gimbusem, który lubi od czasu do czasu pograć w mincraft. Potrafię pracować zespołowo i nawet szybko nawiązuję dobry kontakt z nowo poznanymi osobami :).

Grifuję?: Nie! Potrafię uszanować czyjąś pracę, sam nie lubię gdy ktoś mi coś niszczy. Dlatego tego nie preferuję ;).

 

 

 

Nick: Empiress

 

 

Wiek:12

 

 

Coś o sobie: Jestem spokojny, gram często na komputerze jak i w piłkę nożną i lubię tego  typu serwery   :)

 

 

Griefujesz: Nigdy!

 

 

 

 

Nick:JonazGaymer

 

 

Wiek:12

 

 

Coś o sobie:Lubie piłkę nożne i gry komputerowe itp jestem spokojny jesli ktos obrazi mnie to odrazu nie wyzywam i tak dalej :) + chciałbym pograc na takim serwerze jak tu :)

 

 

Griefujesz?: Poco mam grieefowac jak chce zagrac na takim serwerze :)

 

 

 

 

Nick: Canover

 

 

Wiek: 17

 

 

Coś o sobie:

Jestem osobą spokojną. Lubię pobudować jakieś domy i inne rzeczy typu: Mob grinder itp. Ogólnie nie miałem okazji pograć na takim typie serwera >.>

 

Griefujesz?: Nie

 

Podania zaakceptowane, start jutro ;P

Opublikowano

Nick: Michael

 

 

Wiek: 19

 

 

Coś o sobie: Jestem Michał, interesuję się motoryzacją, a także informatyką.

 

 

Griefujesz?:Po co... ? Nie :)

Opublikowano

Nick: MrMaciox


Wiek: 16


Coś o sobie: Więc, mam na imię Maciek. Interesuje się, a także chodzę do technikum informatycznego. Lubię grać w Minecrafta, bo jest on dla osób młodszych jak i starszych. Umiem no nawet nieźle budować np. w stylu sredniowiecznym ;>


Griefujesz?: Nie. Nigdy!! Jak można niszczyć prace innych? (Ktos napracował się nad czyms parę godzin, wychodzi z serwera na np. 1h, wchodzi, patrzy, a tu nic nie ma ;/) Rozumiem komuś się cos nie podoba ale żeby griefować? Według mnie jest to chamskie zachowanie. (POLECAM LOGBLOCK LUB COREINSPECT)


Opublikowano
 


Nick: RastaArvial


 


 


Wiek: 14


 


 


Coś o sobie: No co tu pisać, jestem człowiekiem i mam wszystkie cechy jakie człowiek posiada. Mogę jedynie dodać, że nazywam się Jakub :x


 


 


Griefujesz?: Zasada Hammurabiego, oko za oko, ząb za ząb. Nikt mi nic nie zgrifuje, to ja tej osobie nie zgrifuje :x


Opublikowano
Nick: Oporowiec

Wiek: 18 (w kwietniu 19.)

Coś o sobie: Mam na imię Maciej i w minecraft'a gram ponad 3 lata, ogólnie jestem ogarnięty i nie przeszkadzam innym w grze. :)

Griefujesz?: Nigdy w życiu - nie.

1) Edycja pluginów AMXX

2) Naprawa pluginów AMXX

3) Zaawansowane pisanie pluginów AMXX

Opublikowano

Nick: KacperFordon - Miło mi. :)

 

 

Wiek: 14 lat , bez mutacji. :/

 

 

Coś o sobie:
Witam.
Mam na imię Kacper. Mam 14 lat. Mieszkam w Bydgoszczy , dzielnica Fordon. Lubię grać w piłkę nożną , stać na bramce oraz grać na komputerze.
Na komputerze przesiaduje ok. 3 - 5 godziny w tygodniu (jeśli nie mam zajęć , zadań i nauki), a w weekend mogę nawet siedzieć 6 godzin.
Bardzo bym chciał zagrać na tym serwerze, ponieważ bardzo , ale to bardzo lubię tego typu serwery, a nigdy nie miałem szansy zagrać.
O to jest moja szansa.
Pozdrawiam Kacper.

 

 

 

Griefujesz? - Nie, nie grief'uje , ponieważ tego nie lubię. :)
Nawet nie mam zamiaru.

 

PC : R9 280X | I5-3350P | B75M-PLUS | G.SKILL 8GB 1600MHz | ZALMAN Z9 PLUS | HDD 1TB 80GB

2 PC : X4 955BE OC 4,0GHz | HD6850 1GB | GIGABYTE GA-880GM-UDH2 | PATRIOT 2x4GB 1866MHz | HDD 1TB | IBOX ORION 910A

3 PC :

PROGRAMOWANIE : MACBOOK PRO 13" 2015

SPRZĘT : BENQ ZOWIE XL2411 24" | ZOWIE FK1 | HypperX Alloy Elite | M12 MAXI | HD9999 | ZALMAN ZM-MIC1

Opublikowano

 

Nick: Michael

 

 

Wiek: 19

 

 

Coś o sobie: Jestem Michał, interesuję się motoryzacją, a także informatyką.

 

 

Griefujesz?:Po co... ? Nie :)

 

 

 

 

Nick: MrMaciox

Wiek: 16

Coś o sobie: Więc, mam na imię Maciek. Interesuje się, a także chodzę do technikum informatycznego. Lubię grać w Minecrafta, bo jest on dla osób młodszych jak i starszych. Umiem no nawet nieźle budować np. w stylu sredniowiecznym ;>

Griefujesz?: Nie. Nigdy!! Jak można niszczyć prace innych? (Ktos napracował się nad czyms parę godzin, wychodzi z serwera na np. 1h, wchodzi, patrzy, a tu nic nie ma ;/) Rozumiem komuś się cos nie podoba ale żeby griefować? Według mnie jest to chamskie zachowanie. (POLECAM LOGBLOCK LUB COREINSPECT)

 

 

 

 

 

Nick: RastaArvial

 

 

Wiek: 14

 

 

Coś o sobie: No co tu pisać, jestem człowiekiem i mam wszystkie cechy jakie człowiek posiada. Mogę jedynie dodać, że nazywam się Jakub :x

 

 

Griefujesz?: Zasada Hammurabiego, oko za oko, ząb za ząb. Nikt mi nic nie zgrifuje, to ja tej osobie nie zgrifuje :x

 

 

 

 

Nick: Oporowiec
Wiek: 18 (w kwietniu 19.)
Coś o sobie: Mam na imię Maciej i w minecraft'a gram ponad 3 lata, ogólnie jestem ogarnięty i nie przeszkadzam innym w grze. :)
Griefujesz?: Nigdy w życiu - nie.

 

 

 

 

Nick: KacperFordon - Miło mi. :)

 

 

Wiek: 14 lat , bez mutacji. :/

 

 

Coś o sobie:

Witam.

Mam na imię Kacper. Mam 14 lat. Mieszkam w Bydgoszczy , dzielnica Fordon. Lubię grać w piłkę nożną , stać na bramce oraz grać na komputerze.

Na komputerze przesiaduje ok. 3 - 5 godziny w tygodniu (jeśli nie mam zajęć , zadań i nauki), a w weekend mogę nawet siedzieć 6 godzin.

Bardzo bym chciał zagrać na tym serwerze, ponieważ bardzo , ale to bardzo lubię tego typu serwery, a nigdy nie miałem szansy zagrać.

O to jest moja szansa.

Pozdrawiam Kacper.

 

 

 

Griefujesz? - Nie, nie grief'uje , ponieważ tego nie lubię. :)

Nawet nie mam zamiaru.

 

 

Podania zaakceptowane, mam pytanie czy chcecie npc z sadzonkami z mc 1.7? akacja,ciemny dab + dżunglowe wymienia się za sadzonki dębu oraz brzozy :)

 

start się przedłuży, ponieważ nie ma dużo podań ;P

Opublikowano

Nick: JOMEN123PL


 


 


Wiek: 16


 


 


Coś o sobie: Miły.przyjacielski,spontaniczny :D


 


 


Griefujesz?: Nie :)


                                                         zgJ0B8x.jpg

Opublikowano

Podania zaakceptowane, mam pytanie czy chcecie npc z sadzonkami z mc 1.7? akacja,ciemny dab + dżunglowe wymienia się za sadzonki dębu oraz brzozy :)

 

start się przedłuży, ponieważ nie ma dużo podań ;P

weź zrób normalny start a najwyżej będziesz dodawał później :)

1) Edycja pluginów AMXX

2) Naprawa pluginów AMXX

3) Zaawansowane pisanie pluginów AMXX

Opublikowano

 

Nick: JOMEN123PL

 

 

Wiek: 16

 

 

Coś o sobie: Miły.przyjacielski,spontaniczny :D

 

 

Griefujesz?: Nie :)

 

Zaakceptowane

 

weź zrób normalny start a najwyżej będziesz dodawał później :)

chyba tak zrobię, jednakże boję się że będzie mało graczy na start, i nikt nie będzie grał ;/

 

Serwer wystartował zapraszam :)

Opublikowano

Zaakceptowane

 

Nie mogę wbić :) Piszę że nie jestem na WL

                                                         zgJ0B8x.jpg

Opublikowano

Zapraszam na serwer gorąco !!

Parę osób wbiło, ale to nadal niestety mało :/

Wyspa jest epicka bo mała i dużo surowców Ja z kolegą nowo poznanym rozbudowaliśmy się już.

Zapraszam :)

 

s9.hostmc.pl:4891

Opublikowano

 


 


 


Nick: DnaloP


 


 


Wiek: 16


 


 


Coś o sobie: Interesuje się komputerami, chodzę do zawodówki na zawód kucharza (^^


 


 


Griefujesz?: Nie.


 


Opublikowano

Nick:Skrypter


 


Wiek:15/16


Coś o sobie:Interesuje się grami takimi jak np:Minecraft , trenuje sport "Piłka ręczna"


 


Griefujesz?: Pewnie że Nie.


 


 


żyję ! xD


Ssij Kupkę ciulku <3

Opublikowano

 

 

 

 

Nick: DnaloP

 

 

Wiek: 16

 

 

Coś o sobie: Interesuje się komputerami, chodzę do zawodówki na zawód kucharza (^^

 

 

Griefujesz?: Nie.

 

 

 

 

 

Nick:Skrypter

 

Wiek:15/16

Coś o sobie:Interesuje się grami takimi jak np:Minecraft , trenuje sport "Piłka ręczna"

 

Griefujesz?: Pewnie że Nie.

 

Podania zaakceptowane, tymczasowo PVP jest off.

Opublikowano

 

Nick:TheKajzera

 

 

Wiek:20

 

 

Coś o sobie:Lubie minecraft, skonczyłem szkołe i mam sporo czasu oraz lubie sb spokojnie pograc

 

 

Griefujesz?:oczywiscie ze nie

 

Podanie zaakceptowane.

Opublikowano

Nick: Kaamil


 


 


Wiek: 18


 


 


Coś o sobie: Szukam spokojnego serwera, na którym można poznać ciekawych ludzi, a nie rozwydrzone dzieci.


 


 


Griefujesz?: Co to za pytanie, oczywiście że nie


1421620040-20130630132645uid(xx).jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...