Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra 2


Kamil155

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Nick: Kaamil

 

 

Wiek: 18

 

 

Coś o sobie: Szukam spokojnego serwera, na którym można poznać ciekawych ludzi, a nie rozwydrzone dzieci.

 

 

Griefujesz?: Co to za pytanie, oczywiście że nie

 

Podanie zaakceptowane.

Opublikowano

Nick: Gathlad


 


 


Wiek:19


 


 


Coś o sobie: Lubie czasami pograć w Minecrafta ze znajomymi :) 


 


 


Griefujesz?: Nie, chciałbym wkoncu pograć na jakiejś porządnej kwadratowej masakrze i poznać nowych ludzi :)

Opublikowano

Nie za duzo tej kwadratowej masakry? Co takiego nowego oferujecie zeby u was zagrac?

Na pewno miłą atmosferę i brak grieferów, jednego już wykurzyłem z serwera ^^

Opublikowano

Wzór podania

 

 

Nick: wiadro90PL

 

 

Wiek: 16

 

 

Coś o sobie: Gram dużo w mc lubię tego typu serwery bo na pewno ludzie dbają o swoje zachwanie

 

 

Griefujesz?: Ja gut a tak na serio to nie

b_560_95_1.png

Opublikowano

 

Nick: Gathlad

 

 

Wiek:19

 

 

Coś o sobie: Lubie czasami pograć w Minecrafta ze znajomymi :) 

 

 

Griefujesz?: Nie, chciałbym wkoncu pograć na jakiejś porządnej kwadratowej masakrze i poznać nowych ludzi :)

 

 

 

 

Wzór podania

 

 

Nick: wiadro90PL

 

 

Wiek: 16

 

 

Coś o sobie: Gram dużo w mc lubię tego typu serwery bo na pewno ludzie dbają o swoje zachwanie

 

 

Griefujesz?: Ja gut a tak na serio to nie

 

Podania zaakceptowane ;p

Opublikowano

Nick:Barto

 

Wiek:15

 

Coś o sobie:
Jestem kreatywny i kocham współpracę, gram w MineCraft'a od wersji 1.2.5
Bardzo dobrze znam język polski :]

 

Griefujesz?:
Nie, nigdy

Opublikowano

umarłem 2 razy i nie mogę wejść na serwer :(
wskrzeszy mnie ktoś? 

 

@edit.

McMaciox wskrzesił :D

1) Edycja pluginów AMXX

2) Naprawa pluginów AMXX

3) Zaawansowane pisanie pluginów AMXX

Opublikowano

 

Nick:Barto

 

Wiek:15

 

Coś o sobie:

Jestem kreatywny i kocham współpracę, gram w MineCraft'a od wersji 1.2.5

Bardzo dobrze znam język polski :]

 

Griefujesz?:

Nie, nigdy

 

Dodany

Opublikowano

Nick:SirTag

 

Wiek:19

 

Coś o sobie:
Siemka, chciałbym kumpla na white liste wpisać zeby pograć razem :)

 

Griefujesz?:
Nie

Opublikowano

Nick: _Skaj_


Wiek: 16


Coś o sobie: Mam na imię Daniel, gram w Minecraft już od około 3 lat. Nagrywałem na Youtube dosyć sporo filmów dotyczących tej gry, znam się na budowaniu, komendach, crafting'u, enchant'owaniu, tworzeniu miksturek i wiele więcej! Jestem kulturalny, przyjazny, uwielbiam współprace, zakładanie z innymi graczami sojuszu itp :)


Griefujesz?: Nie.


Ciężko jest żyć lekko..

Opublikowano

Wzór podania

 

 

Nick: Fraguu

 

 

Wiek: 17

 

 

Coś o sobie: gram już w minecrafta 4 lata moze 5 mam ts3 skype i duzo wolnego czasu ;3

 

 

Griefujesz?: tylko wtedy jak mi ktos tez cos zgrifuje


Wzór podania

 

 

Nick: Fraguu

 

 

Wiek: 17

 

 

Coś o sobie: gram w minecrafta 4 lub 5 lat mam ts3 i skype

 

 

Griefujesz?:tylko wtedu kiedy mi ktoś tez cos zgrifował

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...