Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Deathfire Grasp (Objęcie Ognia) zostanie usunięte z gry wraz z patchem 5.2!


Eryk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

­

 

I nie tylko, na większość mid lanerów.

 

 

Ciekawe, jak jeszcze zepsują rozgrywkę :)

Mam wrażenie, że ta gra idzie na dno, bo robią to tylko dla kasy

 

 

 

No tak robią to dla kasy XDDD. Jakby robili to dla kasy to by nie było nowego summoner rift i patchy bo by dawali tylko skiny i nowe champy, aby gracze mogli kupić bundle.

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak można płakać że zabójcy(Miderzy) zabijają papierki takie jak ADC?? przecież taka jest kolej  rzeczy przeciwko ADC są mocni miderzy a przeciwko midera offtanki.. To tak jakby miało się płakać i mówić ze to nie sprawiedliwe kiedy talon zabija branda.. Od tego są country? jak czytam niektóre komentarze to poślady bolą.. Najlepiej niech wszyscy graja sorakami żeby nie było ze jedna postać druga zabija.

Bez DFG jedynym Miderem z Ap będzie Xearth i ewentualnie orianna reszta będzie po prostu za słaba, Syndra,kata,ahri,fizz,morde,tf lecą z gry, zaczyna się era AD miderów Jayce i lee wracają na mida xD


MEGUSTA

Opublikowano

Jak można płakać że zabójcy(Miderzy) zabijają papierki takie jak ADC?? przecież taka jest kolej  rzeczy przeciwko ADC są mocni miderzy a przeciwko midera offtanki.. To tak jakby miało się płakać i mówić ze to nie sprawiedliwe kiedy talon zabija branda.. Od tego są country? jak czytam niektóre komentarze to poślady bolą.. Najlepiej niech wszyscy graja sorakami żeby nie było ze jedna postać druga zabija.

 

Bez DFG jedynym Miderem z Ap będzie Xearth i ewentualnie orianna reszta będzie po prostu za słaba, Syndra,kata,ahri,fizz,morde,tf lecą z gry, zaczyna się era AD miderów Jayce i lee wracają na mida xD

Soraka też może zabijać hehe

To że usuwają dfg to nie znaczy że te postaci znikną, jak na razie nie wiemy czy riot nie wprowadzi czegoś co utrzyma ap asasynów na swojej pozycji.

Opublikowano

Kata/Ahri/Syndra [*]­ 
Może być ciężej :(

nn4e86.gif


The future starts today, not tomorrow.


The rest is silence. High by the beach.


Will you go crazy? What do you mean?

Opublikowano

Jeszcze usunięcie ahri 20% bonus damage z charma to było chyba zabicie tego championa.. Bez dfg i tego bonusu to już chyba niezbyt grywalny champ. A co do wypowiedzi że ADC nie mieli szans z większością AP midlanerów, to na tym polega ta gra, jako mider mamy za zadanie zburstować przeciwnego AD Carry którego uwaga - winien chronić support. Odnoszę się do wypowiedzi gdyż twierdzę że nie miała żadnego sensu.

Opublikowano

Jeszcze usunięcie ahri 20% bonus damage z charma to było chyba zabicie tego championa.. Bez dfg i tego bonusu to już chyba niezbyt grywalny champ. A co do wypowiedzi że ADC nie mieli szans z większością AP midlanerów, to na tym polega ta gra, jako mider mamy za zadanie zburstować przeciwnego AD Carry którego uwaga - winien chronić support. Odnoszę się do wypowiedzi gdyż twierdzę że nie miała żadnego sensu.

Rito mejk niu urget

Opublikowano

Bullshit. I jeszcze Ahri bonus dmg z charma usuwają (niby mają zwiększyć przeliczniki w zamian). Pamiętam jak wprowadzali to do charma i w patch notes było coś w stylu nagradzania skilla, czyli większe dmg za trafienie charmem. Teraz chcą to usuwać, bo co? Bo noskille nie dają rady? Niech całkiem wywalą wszystkie takie itemy/skille, animacje na Q riven też podobno mają się cancelować automatycznie. Rito coraz bardziej leci w kulki ^^

LoL Platinum noob | osu! #39k | http://youtube.com/user/DelterYT

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...