Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Deathfire Grasp (Objęcie Ognia) zostanie usunięte z gry wraz z patchem 5.2!


Eryk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@up, dokaladnie to samo pomyślałem ze tylko kserus zostal xD

 

Skąd to info? Tera jest patch 4.3? Czyli do 5.2 jeszcze szmat czasu..

Hmm... obecnie gramy na patchu 4.21... następny patch będzie już patchem 5.1

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

agh a tak ładnie wyparowywali grając anią :/ No cóż... Tak czy inaczej... Do HoG-a teraz DFG dochodzi :/

304191415027212454880.jpeg
Opublikowano

Macie napisane ze pozniej podadza powod usuniecia DFG narazie nie ma po co bo patch 5.2 prawdopodobnie wyjdzie wraz z resetem elo lub troszke pozniej. Mysle ze napewno wymysla cos w stylu innego itemu .

Opublikowano

Jeżeli pobuffują postacie na których się DFG opierał to spoko, jeżeli nie to moja LB już nigdy nie będzie taka sama. :(

Opublikowano

Jeżeli pobuffują postacie na których się DFG opierał to spoko, jeżeli nie to moja LB już nigdy nie będzie taka sama. :(

xD na lb zbudowałbyś 6 RoA i byś zabijał

 

Jebać ten item, nigdy go nie lubiłem, dfg robi loda

Opublikowano

no to kappa widzę że będzie ostra meta na ad champów :D

 

ps.Dzieci kata nie potrzebuje aż tak DFG dobrym przykładem byli koreańczycy nie pamiętam nazwy teamu którzy grali bez dfg na lcs i pozamiatali

Opublikowano

NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! MÓJ MAIN -.-

VEIGAR BEZ TEGO BĘDZIE TEZ OP, ALE TO ROBIŁO Z NIEGO PRO ;f

 

Rushowałem zawsze DFG.. Combo i nawet ad na midzie się składał... E W DFG Q R ;/

Na Veigaru to   tak dużo nie daje, ahri i lb bardzo ucierpią. 

 

Uuuuu... Szkoda, bo fajny item :P

Tobie to Paulinko wszystko się podopa ! :P 

LoL

Toplaner Diamond I 
HotS
Assasin Rank 1 

Opublikowano

Tyle itemów usuwają, że to jakaś kpina jest. FoN, HoG, Madredki do dzisiaj w moim sercu są, a tu kolejną rzecz chcą usunać ;__;

6e5qaevk5b3a_t.jpg

Opublikowano

Może coś dodadzą podobnego, ale wątpię =.= Nie rozumiem polityki rito, przecież takie fajnutkie itemki dobrze uzupełniają grę, nawet wydają jakiś nowy itemek ciekawą umiejętnością, a tu nagle beng ni ma :( 

x


Opublikowano

­

 

Szkoda, z*******y item na ahri.

I nie tylko, na większość mid lanerów.

 

 

Ciekawe, jak jeszcze zepsują rozgrywkę :)

Mam wrażenie, że ta gra idzie na dno, bo robią to tylko dla kasy

 

Opublikowano

I jak tu grać katariną :(

Na Kacie nie trzeba dfg,są takie buildy w których zabijesz wszystkich bez tego itemka :v 

 

Edit.DFG był fajnym przedmiotem ale gdy taka lb zrushowała go to adc padał na bursta :x,zmiana na dobre i na złe ;s

Najlepszy mag na s1  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:

Opublikowano

Na Kacie nie trzeba dfg,są takie buildy w których zabijesz wszystkich bez tego itemka :v

Ale ja nie chcę biegać z maską na Katarinie jak jakiś brąz :(

Opublikowano

Ale ja nie chcę biegać z maską na Katarinie jak jakiś brąz :(

To kup sobie drugiego buta, ażebyś w jednym nie musiał biegać B)

 

Szkoda, że usuwają dfg. Nie wiem, co oni w ogóle tworzą z tym LOLem, grało się przyjemnie, a teraz nagle tyle zmian, zaczęłam grać w jungle i ją ogarniać, nagle bęc! Nowa jungla i znów od nowa trenować... 735611421413238578515.gif

Opublikowano

Robia to ze wzgledu na adc, zeby mieli wieksze szanse na jakiekolwiek ogranie midlaner'ow, bo taka syndra z dfg nie robila potem nic tylko dfg+ult. ;)

 

W sumie lubilem dfg, ale plakac nie bede jak np. to porzadnie zbalansuja. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...