Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Spis] Oryginalne pomysły na serwer minecraft - stwórz coś nowego!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


---]------- Kosmiczny Survival -------[---


*************** Autor **************
King of Tiger


************* Opis *************
Cała rozgrywka toczyła by się w kosmosie. Gracze musieliby, za
pomocą JetPack-a podróżować po mniejszych lub większych
planetach. Oczywiście standardowo musieliby zebrać surowce
na gildie. Do tego można by dodać jakieś kosmiczne walki itp.
********** Kategoria *********
SV+Gildie


****** Dodatkowe Informacje *****
Zapraszam na PW autora


---]------- AntSerw -------[---


*************** Autor **************
King of Tiger


************* Opis *************
Dwa mrowiska. Jeden świat. ,,Żelazna kurtyna'' dzieląca oba
mrowiska. Zadaniem graczy jest zbierać surowce, zarówno w
mrowisku jak i po za nim. W nocy (tej minecraftowej) mrowisko
zostaje zamykane i nie można do niego wejść. Gracz jest
wtedy skazany aby zaszyć się i przetrwać. Jeżeli gracz zginie
traci jedno z trzech żyć, a następnie dostaje bana na
3 dni.


********** Kategoria *********
Prison, EasyHC


****** Dodatkowe Informacje *****
Zapraszam na Pw autora


---]------- OtherParkour -------[---


*************** Autor **************
King of Tiger


************* Opis *************
Gracze mieliby do wyboru 4 tryby rozgrywki:
****************************************************
Standardowy Parkour z scoreboard i rankingiem pod TAB oraz z sklepem z itemkami ułatwiającymi grę dla Graczy i specjalne itemy dla Vip
****************************************************
Parkour JumpBoost- na każdej mapie gracz dostawałaby JumpBoost na stałe i musiałby skakać nad przepaścią
****************************************************
SpeedRun- gracze dostają speeda i muszą omijać, przeskakiwać przeszkody itd.
****************************************************
ParkourBattle- Gracze mierzą się w pojedynku parkourowym 1vs1 lepszy gracz wygrywa jakieś monety za które bd mógł kupić itemki do parkouru standardowego


********** Kategoria *********
Parkour


****** Dodatkowe Informacje *****
Zapraszam na Pw autora


---]------- Avatar -------[---


*************** Autor **************
King of Tiger


************* Opis *************
Wiec tak, tryb Awatar to tryb w który gracze walczą żywiołami.
Gracze wchodzą do Aren.
Następnie wybierają sobie żywioł, a w tym samym czasie jeden losowy gracz zostaje wybrany na Awatara.
Następnie gracze wybierają klasy (odpowiednie siły ataku itd.) a Awatar wybiera przeciwko któremu zespołowi walczą wszyscy pozostali.
Następnie gracze są tepani na arenę i nikt nie może wyjść z swojego sektora
Jeśli Awatar wybierze za cel ataku naród ognia to powietrze, ziemia, woda i Awatar nie mogą się bić.
Po trafieniu gracza z wrogiego narodu odbiera serduszka, lecz później nie regenerują się


********** Kategoria *********
PvP


****** Dodatkowe Informacje *****
Zapraszam na Pw autora


---]------- Other PvP -------[---


*************** Autor **************
King of Tiger


************* Opis *************


Gracze mieli by do dyspozycji cztery tryby rozgrywki do wyboru
****************************************************
LvL up - Gracze wchodząc do rozgrywki znajdują się na
pierwszym poziomie a po zdobyciu odpowiednie Lvl
wędrowałby na inny poziom (jakąś inną mapę), a tam
otrzymywałby lepszą broń, zbroje itd.
****************************************************
SuperSniper- To tryb w którym gracze wchodząc na mapę
dostają JumpBoost 10 oraz enchatowany łuk i strzały.
Łuk musi być enchatowany tak aby zabił jednym strzałem, takie też właśnie będzie zadanie graczy - zabić jak najwięcej przeciwników jednym strzałem
****************************************************


1 vs 1 - Nie muszę się chyba rozpisywać, ponieważ każdy
zna ten tryb
****************************************************
Chest PvP - Nie muszę się chyba rozpisywać, ponieważ każdy
zna ten tryb


********** Kategoria *********
PvP


****** Dodatkowe Informacje *****
Zapraszam na PW autora

 

---]------- MelonShot -------[---


*************** Autor **************
Aexir


************* Opis *************
 

Gracz po wejściu na arenę wybiera jedną z dwóch klas. Klasy nazywałyby się Łucznik i Śnieżkarz.

Rozgrywka polegałaby na zbijaniu arbuzów spadający z nieba. Oczywiście Łucznik rozbijałby je łukiem a Śnieżkarz śnieżkami.

Po zbiciu ustalonej liczby arbuzów gracz otrzymywałby, specjalne umiejętności np. JumpBoost lub Speed.


********** Kategoria *********
Mini
Games


****** Dodatkowe Informacje *****
Zapraszam na Pw autora

 

---]------- Fantasy -------[---


*************** Autor **************
Apollon174


************* Opis *************
Jest to moja autorska odmiana trybu RPG. Na początku każdy to zwykły człowiek. Jeżeli zostanie zabity przez wilka lub wilkołaka staje się wilkołakiem o mocach: siła, szybkość oraz widzenie w ciemności. Jego zadaniem jest zabijanie ludzi aby stawali się jednym z nich. Można dodawać też inne zadania, ja nie umiem nic wymyślać.
********** Kategoria *********

RPG


****** Dodatkowe Informacje *****
Zapraszam na PW autora

 

---]------- Survival z modami -------[---


*************** Autor **************
King of Tiger


************* Opis *************
 

Serwer Sv+Gildie z modami to serwer który oddaje rzeczywistość średniowiecznego życia. O co mi chodzi?

Chodzi o mody które będą współgrały z całym tym trybem. Czyli nie możesz wgrać moda na karabiny, ponieważ

w średniowieczu ich nie było. Możesz dodać jakieś nowe zbroje, bronie itp. ale bez przesady. Widziałem kiedyś

mod na siatki do łowienia ryb które trzeba było odmulać. Ten mod na pewno fajnie oddałby ubogie życie średniowieczne,

a przy okazji dostarczyłby nowych wrażeń


********** Kategoria *********
SV+Gildie


****** Dodatkowe Informacje *****
Zapraszam na PW autora



Spis powstał aby podsunąć graczom
jakieś inne pomysły na serwer
a nie tylko Sv+Gildie

*******************************************Wasze propozycje***************************************

Aby wasz pomysł znalazł się w tym spisie musisz wypełnić
następujący formularz:
Nazwa:
Opis (co najmniej 5 zdań) :
Kategoria:
Nick autora:
***********************************************************


************************** Legenda *************************

Kategoria to inaczej pokrewieństwu waszego trybu, o co mi chodzi? Chodzi o to że jeżeli wymyśliłeś tryb w którym gracze zakładają gildie ale w jakimś innym otoczeniu, to w kategorii wstawisz SV+Gildie. Myślę że mnie zrozumiałeś.

Dodatkowe informacje- jeżeli chciałbyś stworzyć serwer z którymś z trybów powyżej, a opis nie byłby dla ciebie wystarczający możesz zgłosić się do Autora pomysłu po dodatkowe info



Jeśli się spodobało daj Like

Opublikowano

Nazwa: MelonShot
Opis :

2 klasy 

lucznik i sniezkarz 

lucznik to wiadomo co ma a sniezkarz zamiast luku ma sniezki

Wchodzac na arene gracz dostaje luk ktorym bedzie musial zestrzeliwac spadajace arbuzy

kazdy arbuz to 1 punkt

po zestrzeleniu 5  arbuzow pod rzad gracz dostaje miecz ktorym bedzie mogl rozwalic arbuzy

po 10 jakis jump boost 

Kategoria: minigames

Nick autora: Aexir

Opublikowano

Ooooo fajny spis, wszystkie twoje nieudane pomysły w jednym temacie...

A tak serio (poprzednie też było serio) to spoko spis, podoba mi się pierwszy pomysł :3

Opublikowano

Nazwa: MelonShotOpis :

2 klasy 

lucznik i sniezkarz 

lucznik to wiadomo co ma a sniezkarz zamiast luku ma sniezki

Wchodzac na arene gracz dostaje luk ktorym bedzie musial zestrzeliwac spadajace arbuzy

kazdy arbuz to 1 punkt

po zestrzeleniu 5  arbuzow pod rzad gracz dostaje miecz ktorym bedzie mogl rozwalic arbuzy

po 10 jakis jump boost 

Kategoria: minigames

Nick autora: Aexir

 

 

Nawet ciekawy pomysł, zmianie trochę treść żeby miało to jakiś sens, łap +

 

 

 

@Aktualizacja 03.01.2015

 

Dodano propozycję @1361622928-U485574.pngAexirr

Opublikowano

Znaczy generalnie jakiś tam pomysł jest, pare już nawet widziałem. Ale może komuś się przyda ;d Raczej ludzie którzy chcą serwer skupiają się na własnych pomysłach/ideach. ;d

ARIONE-MINI.png

Opublikowano

Znaczy generalnie jakiś tam pomysł jest, pare już nawet widziałem. Ale może komuś się przyda ;d Raczej ludzie którzy chcą serwer skupiają się na własnych pomysłach/ideach. ;d

Wiem, ale ja nie mam kasy żeby któryś wykonać to po co miały się ,,marnować" może akurat ktoś skorzysta

Opublikowano

Bardzo Chaotycznie to jest napisane chodzi o opisy oraz kolorystykę itd.... Trudno cokolwiek znaleźć... tutaj masz taki przykład:

 

1. KOSMICZNY SURVIVAL  SURVIVAL + GILDIE.

                                                    POMYSŁ: KING OF TIGER.

Rozgrywka toczyła by się w kosmosie.

Gracze za pomocą Jet-Packa musieliby

podróżować po mniejszych/większych

planetach, aby zdobyć surowce potrzebne

do założenia gildii i dodatkowo jakieś

kosmiczne walki itd.

Opublikowano

Nazwa: Missible Wars
Opis (co najmniej 5 zdań) : Są 2 drużyny oddzielone przepaścia każda z drużyn ma itemy które respią rakiety i rzeczy obronne np tarczę. Itemy te dochodzą po czasie. gra polega na tym że te rakiety muszą zniszczyć baze wrogów drużyna która zniszczy baze wygrywa gra niejest taka sztywna jak sie wydaje bo autor tak to zrobił ze mamy łuk i możena wsiadać na te "rakiety" i niszczyć przeciwników (mój opis jest nieco słaby więc proszę o ogladniecie jednego z filmów tu jest link https://www.youtube.com/watch?v=pP5xN4VC084
Kategoria: minigames
Nick autora:
Cubehamster Innovation in Minecraft

 
Opublikowano

 

Nazwa: Missible Wars

Opis (co najmniej 5 zdań) : Są 2 drużyny oddzielone przepaścia każda z drużyn ma itemy które respią rakiety i rzeczy obronne np tarczę. Itemy te dochodzą po czasie. gra polega na tym że te rakiety muszą zniszczyć baze wrogów drużyna która zniszczy baze wygrywa gra niejest taka sztywna jak sie wydaje bo autor tak to zrobił ze mamy łuk i możena wsiadać na te "rakiety" i niszczyć przeciwników (mój opis jest nieco słaby więc proszę o ogladniecie jednego z filmów tu jest link https://www.youtube.com/watch?v=pP5xN4VC084

Kategoria: minigames

Nick autora: Cubehamster Innovation in Minecraft

 

 

Nie jest to za ciekawe :/ Nie dodaje!

Opublikowano

Nazwa: Fantasy

Opis: Jest to moja autorska odmiana trybu RPG. Na początku każdy to zwykły człowiek. Jeżeli zostanie zabity przez wilka lub wilkołaka staje się wilkołakiem o mocach: siła, szybkość oraz widzenie w ciemności. Jego zadaniem jest zabijanie ludzi aby stawali się jednym z nich. Można dodawać też inne zadania, ja nie umiem nic wymyśleć.

Kat. Quests

Nick Apollon174

Opublikowano

Nazwa: Fantasy

Opis: Jest to moja autorska odmiana trybu RPG. Na początku każdy to zwykły człowiek. Jeżeli zostanie zabity przez wilka lub wilkołaka staje się wilkołakiem o mocach: siła, szybkość oraz widzenie w ciemności. Jego zadaniem jest zabijanie ludzi aby stawali się jednym z nich. Można dodawać też inne zadania, ja nie umiem nic wymyśleć.

Kat. Quests

Nick Apollon174

 

 

Świetny pomysł!!! Dodano!!!

Opublikowano

@King of Tiger

Jeśli uważasz, ze w spisie jakiego kolwiek rodzaju chodzi o ocenianie pomysłów to weź usuń wgl mój pomysł w twojego posta poniżej... Nie rób z siebie takiego wielkiego, bo nic więcej ode mnie nie jesteś warty...

1384891713-U294848.png


Robię strony WWW, fora i inne! Jak chcesz coś tego typu pisz na skype lub na pw (skype: bazyli1235)

Opublikowano

Nazwa: Wojna 4 stron świata

Opis (co najmniej 5 zdań) : Na początku gry możemy sobie wybrać jedną z 4 gildii. Każdą gildię prowadzi inny administrator. Każda gildia jest na początku taka sama z takim samym wyposarzeniem. Po rozpoczęciu gry owe gildie rozpoczynają szukanie zasobów do budowy swojej fortecy. Po jakimś czasie, gdy wodzowie gildii postanowią walczyć z drugą gildią to gracze biorą w ręce swój oręż i walczą. Na sam koniec 2 pozostałe drużyny stoczą ze sobą krwawą walkę i wygrana drużyna będzie nagrodzona lepszym wyposarzeniem w następnej edycji.

Kategoria: Wojny Gildii

Nick autora: Navally

 

Myślę, że pomysł się podoba. Sam kiedyś chciałem stworzyć taki serwer, ale niestety fundusze mi nie pozwoliły. Pozdrawiam.

 

 

 

Sam nie wiem, niech użytkownicy ocenią

 

 

Lajkujcie tą odpowiedź jeśli chcecie abym dodał ten tryb

Opublikowano
LvL up - Gracze wchodząc do rozgrywki znajdują się na
pierwszym poziomie a po zdobyciu odpowiednie Lvl
wędrowałby na inny poziom (jakąś inną mapę), a tam
otrzymywałby lepszą broń, zbroje itd.

Gienialne! Jeszcze lekko to podrasuje pod MMORPG i będzie cudne! Już biorę sie za pisanie pluginów :D!

giphy.gif

Opublikowano

a ja potrzebuje czegoś takiego :


przy ogólnym założeniu że :


- każdy gracz posiada statystyki takie jak :sila zrecznosc + skille


- są 2 drużyny


- główny cel walki to przejmowanie miast wiosek


- nie jest to żaden DeathMatch , ani nic z tego typu rozgrywka jest ciągła (coś jak Wasted , minez)


- bronie posiadają wymagania oraz jakieś tam statystyki (obrona atak)


co jest do obmyślenia :


- ekonomia za co gracz ma zdobywać exp , pieniadze


- szczególy rozgrywki "jak podbijac / przejmować miasta"


- skill'e


- jak zrównoważyć rozgrywkę aby żaden team nie miał znaczącej przewagi


- jak zorganizować spawn'y , teleporty tak aby miało to ręce i nogi i aby gracz aby powalczyć nie musiał z*c pól mapy (przy założeniu że będą np 4miasta mapa będzie spora)


- jakieś eventy (w trakcie rozgrywki )


- co zrobić gdy populacja serwera będzie niewielka (np 5 graczy , co wiąże sie z brakiem pvp)


Opublikowano

 

a ja potrzebuje czegoś takiego :

przy ogólnym założeniu że :

- każdy gracz posiada statystyki takie jak :sila zrecznosc + skille

- są 2 drużyny

- główny cel walki to przejmowanie miast wiosek

- nie jest to żaden DeathMatch , ani nic z tego typu rozgrywka jest ciągła (coś jak Wasted , minez)

- bronie posiadają wymagania oraz jakieś tam statystyki (obrona atak)

co jest do obmyślenia :

- ekonomia za co gracz ma zdobywać exp , pieniadze

- szczególy rozgrywki "jak podbijac / przejmować miasta"

- skill'e

- jak zrównoważyć rozgrywkę aby żaden team nie miał znaczącej przewagi

- jak zorganizować spawn'y , teleporty tak aby miało to ręce i nogi i aby gracz aby powalczyć nie musiał z*c pól mapy (przy założeniu że będą np 4miasta mapa będzie spora)

- jakieś eventy (w trakcie rozgrywki )

- co zrobić gdy populacja serwera będzie niewielka (np 5 graczy , co wiąże sie z brakiem pvp)

 

Nie jest to według schematu który podałem. Jest to również bardzo chaotycznie napisane. Nie dodaje.

Opublikowano

W nazwie tematu jest błąd, powinno być oryginalne.

No tak sory. @iVenoom mógłbyś poprawić?

 

 

@Aktualizacja 04.01.2014

 

Dodano Survival z modami

 

 

Dalej czekam na wasze propozycje

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...