Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Zagralibyście na takiej minigrze?


Jaki klimat ? [Otoczenie]  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Hm ? :D

    • Kosmiczny [Co chwile jakies wybuchy, i ciemność]
      6
    • Normalny [nie trzeba duzo tlumaczyc :D]
      1
    • Netherowy [wszystko ciemne itp]
      0
    • Jaskiniowy [Jesteś oślepiony i klimat netherowy]
      2
    • Nie wiem
      0
    • A weź ty idź
      1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć !

 

Ostatnio mi się śmiga nowa minigra.

 

Nazwa : BlackMatch

 

[Jest już w trakcie produkcji ^^]

 

Polega ona na :

 

- Sa 2 drużyny [obrońcy i śmieciarze]

 

Masz do wyboru 5 klas, każda z nich jest odrębna

 

Jest baza, w której jest pole siłowe, przez co gracze z drużyny przeciwnej nie mogą zabierać śmieci.

 

Gracz może zginąć 10 razy, po 10 razach automatycznie system wyrzuca go do spawnu, gdzie wybiera kolejną gierkę itp.

 

Jeśli jesteś ze strony śmieciarzy:

 

[O co chodzi wogle z tą nazwą ?]

Chodzi o to, że będzie duuużo śmieci w bazie, do której można się teleportować lub po prostu przejść się.

Będzie czarna dziura.

 

[Co maja robić śmieciarze ?]

Maja podejść do czarnej do czarnej dziury i wyrzucać śmieci.

 

[Czy da się nimi zabijać]

Nie da się ponieważ, każdy śmieciarz będzie posiadał pole siłowe, które będzie odbijało wszystkie widoki po włączeniu jego, przez co będzie niewidzialny na jakiś czas.

 

[Czy będą jakieś moce ?]

Oczywiście, każda klasa będzie miała jakieś moce np zamrażanie przeciwników.

 

[Jaki zasięg ma mapa?]

Około 300x100x300.

 

 

To tyle

 

A co do obrońców to chyba nie musze dużo mówić :D

Po prostu bronia czarnej dziury, teleportującej do ich bazy.

 

 

 

Rozgrywka kończy się, gdy czarna dziura będzie zapchana i obrońcy przegrają, lub w jakiejś drużynie nie będzie już graczy.

 

 

[Runda finałowa]

 

Jeśli w jakiejś drużynie pozostanie jeden gracz, to jeśli zabije u przeciwnej drużyny jednego gracza, a będzie ich więcej, to automatycznie zostaje jeden randomowy gracz z ich drużyny. [Toczy się bitwa o życie][W tej rundzie każdy dostaje specjalne moce i może używać ich]

 

 

 

 

Mam nadzieję, że się podobało !

 

Za wszelkie błędy ortograficzne sorki.

 

Pozdrawiam ~~ Admin   #@!~~Achievement~~!@#

Praca nad projektem Our Battle !

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Nercolus

 

Narazie piszemy tą grę.

 

Najprawdopodobniej będzie to jakaś opuszczona kraina.

 

I ogl dzięki, że ktoś wogle w końcu coś napisał xD

Praca nad projektem Our Battle !

Opublikowano

@Kacperovsky

Z jednej strony dobry pomysl bo mozna zebrac ekipe

Ale min 20 graczy :P

 

[Z reszta na poczatku bedzie to premium gra, wiec beda 2 wstepy za darmo a potem platne :D][Więc raczej będzie dużo ludzi i wystarczy po 20 graczy :)

Praca nad projektem Our Battle !

Opublikowano

Wydaje mi się że gra by się szybko nudziła dlatego że jest wiele trybuw które działają na podobnej zasadzie a to rużni się tylko tym żę trzeba wrzucać "śmieci" zagralbym żeby zobaczyć czy się nie mylę ale osobiście wolałbym całkowicie nowy tryb opierający się na nowej zasadzie.

Opublikowano

@1373230489-U611928.pngMayard.

 

Myślimy, że wyjdzie dobrze :D

 

@krzysiek456790

 

Gdzie niby widziales podobna gre? [To ze sa podobne to nie znaczy ze takie same] [To tak jakby porownywac BlitzSG i SurvivalGames....]

 

@Soanger

Dzieki za opinie !

 

Zapraszam do oceny all :P

Praca nad projektem Our Battle !

Opublikowano

Mi się ta gra wydaje podobna bo wgruncie rzeczy chodzi o rozwalenie drugiej druzyny tylko tu pvp zastepuje wyrzucanie "śmieci" niepisałem nic że jest taka sama .Może okazać się niewypałem chociaż życzę ci powodzenia :D

Opublikowano

@krzysiek456790

 

Nie chodzi samo wyrzucanie smieci...

Bo dla mnie to nawet bylo by nudne :_:

Dlatego dodałem te moce i tarcze, żeby jakoś dało się coś zrobić, wykorzystać teamwork itp..

A tak to idziesz na pvp i każdy cie rąbie jak dziwke, a koledzy walą w innych zamiast współpracować [może nie każdy tak robi ale widziałem, że większość ludzi tak robi...]

Dlatego planuje zrobić 2 drużyny.

Dzięki tej grze możesz chociaż pograć ze znajomymi. Możesz wykupić bilety wstępcze, że tylko twoja ekipa wbija, żeby zagrać [wystarczy tylko bilet dowódcy][Około 11 zl to będzie na zawsze]

 

 

Tak więc myślę, że graczom się to spodoba.

 

Pozdrawiam.

 

@Edit

Rozumiem, że każdy ma inny gust.

Ale ja bardziej lubię np grać z kolegami, a nie z jakimiś obcymi ludźmi z którymi najczęściej przegrywasz bo nie masz współpracy.

Praca nad projektem Our Battle !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...