Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Thespia.pl - BS, AutoPot, AutoAtak, Autopickup, Mobber, NOD.


Marchewa™

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czemu z folderu Thespia_Marchewa nic nie moge wypakowac ? Pusty jest !!

 

Wyłącz antywirusa bo packer tworzy wirusy :D

 

działa i fishbot, tylko opyla sie na tym servie lowic ? :D

 

Ktoś na forum chciał Fishbota więc go zamieściłem ;)

 

Zaraz będzie film z WallHacka i TeleportHacka ! :)

cooltext1_wrhasrw.png

Opublikowano

Wyłącz antywirusa bo packer tworzy wirusy :D

 

 

Ktoś na forum chciał Fishbota więc go zamieściłem ;)

 

Zaraz będzie film z WallHacka i TeleportHacka ! :)

to przydałby się drophack , całkiem by zniszczył grę, ale raczej nie będzie działać ? :D

Opublikowano

Nie wiem, nie wiem na razie chce dopracować tego Multihacka by alternatywny bs, fishbot i teleporthack odpalal sie pod klawiszem :)

i ddoać opcje GhostMode ;) <-- która ułatwia życie jak ktoś ksuje wtedy podnosimy drop bez wkur@#@nia sie :)

 

 

Jeśli to zrobię udostępnię dopiero po 200 lajkach na moim koncie ;)

 

 

Beke mam z tego xD

 

post-1312563-0-63913600-1419782082.png

 

Uzu dasz mi lajka ? :C

cooltext1_wrhasrw.png

Opublikowano

masz ten cheat do bugowania ?

Potrzebujesz pomocy z konfiguracją, zabezpieczeniem, bazą danych, stworzenia unikalnego wyglądu - serwerów teamspeak 3? Poniżej kontakt do mnie ;). Gwarancja i zadowolenie.

 

GG: 67581351

Discord: Hax3ey#4838

PW: Forum

Opublikowano

mam log jak odpalam multihack cos z localem 


Sensual :) nie umiecie nawet wh zablokowac haha beka <3

Potrzebujesz pomocy z konfiguracją, zabezpieczeniem, bazą danych, stworzenia unikalnego wyglądu - serwerów teamspeak 3? Poniżej kontakt do mnie ;). Gwarancja i zadowolenie.

 

GG: 67581351

Discord: Hax3ey#4838

PW: Forum

Opublikowano

keylogger  !!!!!!!!!! nie polecam !!!!!

Potrzebujesz pomocy z konfiguracją, zabezpieczeniem, bazą danych, stworzenia unikalnego wyglądu - serwerów teamspeak 3? Poniżej kontakt do mnie ;). Gwarancja i zadowolenie.

 

GG: 67581351

Discord: Hax3ey#4838

PW: Forum

Opublikowano

 Marchewa™ a czy dałoby rade abyś usunął z tego moda widoczność tych śmieci z m1 oraz m2? Tylko chciałbym widzieć sztabki, szkaty no i skarpety :P Fajnie by było w sumie. Ewentualnie opcje wyjebania wszystkiego z eq :)

 

Pozdro!

 

P.s. czym nagrywasz VIDEŁO? :D

Opublikowano

 Marchewa™ a czy dałoby rade abyś usunął z tego moda widoczność tych śmieci z m1 oraz m2? Tylko chciałbym widzieć sztabki, szkaty no i skarpety :P Fajnie by było w sumie. Ewentualnie opcje wyjebania wszystkiego z eq :)

 

Pozdro!

 

P.s. czym nagrywasz VIDEŁO? :D

 

Niestety item_proto jest zabezpieczone lecz tworze nowego alternatywnego klienta Thespi w którym będzie wszystko działać :)

Actionem ! :)

 

 

Dobry cheat! Działa idealnie. Wielki plus dla autora tego hacku :). Pozdrawiam!
 
Liczę na plusiki w takim razie ! :)
 

dodaj buff bota?
 
BuffBota sprecyzuj do czego będzie Ci potrzebny to pomyślę ! :)

cooltext1_wrhasrw.png

Opublikowano

Nowy download !

[FIX] Naprawiono wyrzucanie postaci

[FIX] Usunięto WallHacka <-- mogliście wtedy zbugować DT unikając jakiejkolwiek kary bo zasięg kamery nie jest tak duży by wam zrobić SS.

 

Czekam na resztę błędów o ile są.

cooltext1_wrhasrw.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...