Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Idol świąteczny - Kolędowanie z MPCForum!


Małpa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

178251419426570369478.png

Ho, ho, ho!

Witam Was w ten świąteczny czas. Zapewne dziś już będziecie mieć wigilię, a następne dwa dni to jeżdżenie po rodzinach i inne tego typu zajęcia. Żeby się odstresować po świętach, mam dla Was pewną sugestię!


Idol Świąteczny - Kolędowanie z MPCForum!

Piosenki wybieracie sami, jednak muszą być one związane ze Świętami Bożego Narodzenia


W tym temacie możecie wypowiadać się na temat samego pomysłu, jak również sugerować przykładowo kogo z administracji chcielibyście usłyszeć śpiewającego kolędy!


Swoją obecność zapowiedział @Lord Makin który być może zaprezentuje nam swoje umiejętności wokalne ;)

Dodatkowo patronatem konkursu jest @Neoxyh. - nasz forumowy elf ;)


Serdecznie pozdrawiam i zachęcam do brania udziału w ankiecie.


PS. Nie wiem, ilu osobom bardziej będzie pasował termin, więc podałem dwa, głos macie Wy - użytkownicy!

Głosowaniem nie deklarujesz się do śpiewania, jedynie obecności.

Proszę o głosowanie tylko osobom, które mają ochotę wejść wtedy na teamspeaka i posiedzieć z nami w ten świąteczny czas ;)


Niepotwierdzone info dot. nagród:

 

1. Black Member + x cukierków

2. Gold Member + x cukierków

3. Blue Member + x cukierków


KAŻDY UCZESTNIK DOSTANIE CUKIERKA!




Pytajcie, jeśli jakieś niejasności.

Godzina nie jest ustalona dokładnie, może ulec delikatnej zmianie.


Pozdrawiam, Małpa

Opublikowano

Będę na lajcie, przecież trzeba wiarę rozpowszechniać i się radować! Mogę zaśpiewać Przybieżeli do Betlejem, mogę też Barkę jak ktoś lubi takie klimaty. :-)

 

Chcemy śpierwać jako zepsół z Teskim i @DnaloPem. :P

 

 

Las krismas aj giw ju ma hart... ;_;  

To się dogada. :P

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

Będę na lajcie, przecież trzeba wiarę rozpowszechniać i się radować! Mogę zaśpiewać Przybieżeli do Betlejem, mogę też Barkę jak ktoś lubi takie klimaty. :-)

 

Chcemy śpierwać jako zepsół z Teskim i @1373230489-U611928.pngDnaloPem. :P

Las krismas aj giw ju ma hart... ;_;  

Opublikowano

Hej, hej, hej! Zapowiadam, że cukierków naszykowałem mnóstwo, także planuje nagrodę specjalną. Gorąco zachęcam do konkursu pod moim skromnym patronatem. Do zobaczenia na TeamSpaku. ;)

zSCFQrN.png

 

Opublikowano

Czy wokalnych to nie wiem ;) ale z pewnością się pojawię :)

Ty byś się nie odważył? No nie wierzę, kolędowanie bez twojego wykonu, to nie kolędowanie (spokojnie, Autotune'a użyjemy i będzie git) :D

zSCFQrN.png

 

Opublikowano

Jak namówię @554461402688252517908.png Miyoshi to zaśpiewam z nią! A wiem, że ona mnie kocha i da się namówić.  <3

Kochanie, zapomnij. <3 Chyba, że zaśpiewamy naszą piosenkę (tak, tą o krasnalu XDD). Ale chętnie wpadnę posłuchać śpiewającej Bagiety.  B)

Opublikowano

Kochanie, zapomnij. <3 Chyba, że zaśpiewamy naszą piosenkę (tak, tą o krasnalu XDD). Ale chętnie wpadnę posłuchać śpiewającej Bagiety.  B)

Jeżeli szanowne jury czy ktoś tam pozwoli, to zaśpiewamy o krasnalu! 

 

Anyway, wpadnę posłuchać reszty. Może Pan Elf będzie coś śpiewał?  B)

Opublikowano

Jeżeli szanowne jury czy ktoś tam pozwoli, to zaśpiewamy o krasnalu! 

 

Anyway, wpadnę posłuchać reszty. Może Pan Elf będzie coś śpiewał?  B)

Zakładam, że nie pozwolą, bo będą tam nieletni. :v

Opublikowano

Na 95% będę ale raczej tylko posłuchać.

 

Ps.Cukierki będą tylko dla śpiewających? :P

Pogadam z Elfem, może jakieś dodatkwe konkursy w trakcie zrobimy ;)

Opublikowano

Jeżeli szanowne jury czy ktoś tam pozwoli, to zaśpiewamy o krasnalu! 

 

Anyway, wpadnę posłuchać reszty. Może Pan Elf będzie coś śpiewał?  B)

Z playbacku mogę. xD

zSCFQrN.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...