Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Nagrody - Odświeżenie plakietek(!/?)


Hàsty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.


 


Mam propozycje odnośnie tych naszych forumowych plakietek :)


Czy waszym zdaniem te plakiety już troszkę straciły swój "urok"?


Wiem, że dochodzą nowe, ale każdy zapomina o tych starych.


Mimo, że to są nagrody które można zdobyć w różny sposób, to i "odświeżenie" ich w jakiś sposób może by przyciągnęły ludzi do brania udziałów w konkursach, dodatkowo można zmienić troszkę ich możliwości.


Teraz można zdobyć je łatwo, lecz jakbyście je troszkę pozmieniali i dawali je w konkurach z "głową" wtedy miały by one jakieś znaczenie.


Wydaje mi się, iż w tej chwili kto chcę to taką plakietkę ma  :)


 


Tyle z mojej strony, miłego!


Poradnik - Maestria Bohaterów Opowiadanie League Of Legends 1/2 Podanie na Moderatora
Opublikowano

Dobrze byłoby je delikatnie odświeżyć.

Tylu mamy dobrych grafików na forum, że można zorganizować konkurs na zrobienie takich plakietek i drogą głosowania wybrać te najlepsze.

 

Co do ich przyznawania to neutral. Nie przeszkadza mi to, że większa część użytkowników daną plakietkę posiada.

 

Jeśli chodzi o funkcje to też można nad tym pomyśleć. Np. best czy black mógłby mieć możliwość zmiany koloru nicku tak jak np. 

610861419274364949271.png czy 104681419274588949271.png~niby małe, ale fajne urozmaicenie.

Opublikowano

Jestem na tak. 

W ogóle mpc takie rasistowskie. Jest Black User, a White User nie istnieje ;x

 

Dobrze byłoby je delikatnie odświeżyć.

Tylu mamy dobrych grafików na forum, że można zorganizować konkurs na zrobienie takich plakietek i drogą głosowania wybrać te najlepsze.

 

Co do ich przyznawania to neutral. Nie przeszkadza mi to, że większa część użytkowników daną plakietkę posiada.

 

Jeśli chodzi o funkcje to też można nad tym pomyśleć. Np. best czy black mógłby mieć możliwość zmiany koloru nicku tak jak np. 

610861419274364949271.png czy 104681419274588949271.png~niby małe, ale fajne urozmaicenie.

Świetny pomysł, aby dodać bestowi  zmianę koloru nicku na profilu jak ma elf lub makin ;>

Przydałoby się też dodać nową plakietkę funkcyjną,a stare odświeżyć. 

"Upadli powstaną"

Opublikowano

Dobrze byłoby je delikatnie odświeżyć.

Tylu mamy dobrych grafików na forum, że można zorganizować konkurs na zrobienie takich plakietek i drogą głosowania wybrać te najlepsze.

Co do ich przyznawania to neutral. Nie przeszkadza mi to, że większa część użytkowników daną plakietkę posiada.

giphy.gif

Opublikowano

Ciekawy pomysł, powiew świeżości się przyda, na tak.

MGT nareszcie coś zrobi [ Beka xD ].

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Opublikowano

Niedługo w życie powinny wejść spore zmiany w systemie nagród.

 

 

Jeśli chodzi o funkcje to też można nad tym pomyśleć. Np. best czy black mógłby mieć możliwość zmiany koloru nicku tak jak np.

610861419274364949271.png czy 104681419274588949271.png~niby małe, ale fajne urozmaicenie.

Zrobiliśmy to w w/w aktualizacji ;)

 

@Edit

Aktualizacji, która nadejdzie.

Opublikowano

Niedługo w życie powinny wejść spore zmiany w systemie nagród.

 

 

Zrobiliśmy to w w/w aktualizacji ;)

To czekamy na falę zielonych randomów. Albo czerwonych. Np. Mnie B) .

 

Skoro są wprowadzone, to sugestia nie idzie do kosza?

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Opublikowano

 

Dobrze byłoby je delikatnie odświeżyć.

Tylu mamy dobrych grafików na forum, że można zorganizować konkurs na zrobienie takich plakietek i drogą głosowania wybrać te najlepsze.

Co do ich przyznawania to neutral. Nie przeszkadza mi to, że większa część użytkowników daną plakietkę posiada.

 

Opublikowano

A może możliwość ustawienia własnego koloru nicku, który będzie się wyświetlał na liście osób online.

Opublikowano

Niedługo w życie powinny wejść spore zmiany w systemie nagród.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...