Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] OLD SCHOOL HARD GLOBAL ANEXIS.PL 23.12.2014


globus102

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

To po c**j mówiłeś,że ludzie co grają na hardzie nie mają życia ?

Skoro gier nie traktujesz na poważnie to po c**j spinasz d***,że hard to syf ?

Dziękuje,żegnam...

A i jak wolisz z kumplami na dworze gibona skręcić,to dlaczego siedzisz 24/7 na mpc ? a może przez skype palicie ? :)

Ja na mpc wchodzę tylko że poczytać napinki takich ludzi jak Ty :D  

 

Dobra szkoda czasu na Ciebie bo chyba nie rozumiemy się ^^ Bez pozdrowien :) 

Opublikowano

@AMBOSS Długo się zastanawialiśmy nad dodaniem tego setu epików, uznaliśmy że urozmaici grę a nie zepsuje jej. Co innego jest obecnie na globalu, nie wspominając o lykanach :B

Opublikowano

Prawdziwy old school, Polski rynek potrzebuje takiego serwera.

Polecam ponieważ team ogarnięty i wgl..

 

Jakie są raty?

Skąd rady i zwoje pustelnika?

Zwiększyliście % na pomyślne ulepszenie, jak to o ile?

 

Polecam.

Opublikowano

Proponuje ustawic kamien duchowy co 3-4 miesiace, medal konny co 24-72h, 60000 ku do m5, na pewno bedzie swietnie sie gralo :), takie serwery lubie, gdze sie robi skile 4-5 lat :D. Pozdro dla kumatych.

Opublikowano

Niektórzy płaczecie tutaj znowu hard? Po prostu jak się nie podoba to bezsensu wypowiadanie się to tylko oznacza zbędny spam. Hard jest dla ludzi ogarniętych którzy na prawdę mają zamiar poświęcić czas i grać. Moim zdaniem hard'y są najlepsze a brakuje dobrego Global'a. Jakim była Tiveria która padła po 4 latach. Pozdrawiam

Opublikowano

Myślę, że tworzenie takiego Harda ala bardzo hard to jest lekki bezsens :) Nie hejtuje, bo nie znam nikogo z administracji, serwer nie wystartował więc nie wiem jak się będzie sprawował i jaka będzie grywalność, ale uważam, że to lekki bezsens z tego powodu, że aktualnie jest jak to ładnie ująć "Przesilenie serwerowe" i bez reklamy (widzę, że robicie, to dobrze) i bez różnorodnych serii to nie dacie rady postać niż pare tygodni. Male**ia wybiła się, jest serwerem bardzo bazującym na IS, ale gra tam 1,5k ludzi. Mam nadzieje, ze was serwer nie będzie totalnie pod IS i ludzie bez kasy lub możliwości zapłaty nie będą odbiegać od topowych graczy :) Powodzenia i trzymam kciuki + wbije na start bo może mi się spodoba.

Opublikowano

@Czolgistek Stawialiśmy na szali aby gracze którzy nie mogą lun nie chcą płacić w grze, też mieli szansę na wbicie topki. Dlatego aby wyrównać wszystkich graczy, jak pisaliśmy wyżej, wprowadziliśmy przedmioty specjalne do dropu z metinów. W końcu chodzi tutaj o rywalizację, zdobywanie doświadczenia czy wykonywanie sporych ilości misji :B

Opublikowano

Fajny serwer się zapowiada. Współpraca udana i widać że administracji zależy na serwerze i chcą dla niego jak najlepiej.

 

Zawitam.

VlTRC8k.png

Tutoriale, free paczki od LA-Graphic.pl

 

1. Mega paczka grafik prezentacji oraz reklamy by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/1527926-mega-paczka-od-la-graphicpl-prezentacjafbsygnatury

2. Tworzenie loga do własnego serwera metin2 by L&A

http://www.mpcforum.pl/topic/906034-tworzymy-logo-zaawansowany/

3. Tworzenie własnego znaczku GM'a do serwera Metin2 by L&A,

http://www.mpcforum.pl/topic/907712-tworzymy-znaczek-gma/

 

Profesjonalne usługi graficzne:

Opublikowano

Na prawdę warto tutaj zagrać administracja jest do waszej dyspozycji cały czas :) co do serwera w końcu serwer przy którym można przypomnieć sobie dawne klimaty :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...